Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krwawa Mańka

Mam ochotę na chwileczke zapomnienia..

Polecane posty

Gość Psełdonim
A nie powiem, Mańka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Gapiszon, to tylko dobrze o nas świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Chyba, Mańka, nieco przeszacowałaś moje talenta. Nie, nie moje. Chcesz jeszcze? Bo ja się muszę już zaraz zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze tak Pseldonim,zwlaszcza ze na pewno sam sie nad tym pociles ze trzy noce.Z tad te wloski ci porosly:)Pomysl co bedzie po napisaniu jeszcze kilku.........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Przecież napisałem, że to nie jest mój wiersz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponownie_romantyczny_Psełdonim
"Stanę, stanę, twarz przytknę do szyby, zajrzę w Twoje lusterka i lustra, skradnę grzebień ciężki, migotliwy i otworzę duże, srebrne usta, i popłyną przez wszystkie pokoje księżycowe nuty, nuty moj. Otwórz, otwórz! Zawołam po nocy, otwórz, otwórz choć okna połowę, to nie chmury są, to są moje włosy, potargane przez wiatry wrześniowe. Spójrz, to ręce moje, a to nogi. Człowiek jestem, nie księżyc dwurogi. Lecz Ty będziesz spała. Ja u szyby w kształt księżyca na wieki zaklęty, tylko promień wbiję w manuskrypty, ponaprawiam w wierszach wszystkie błędy. A ty śpisz. A potem płaczesz we dnie. Świt nadchodzi, Światło moje blednie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa no to coz.......Nie wiem z kad te twoje kudelki:(A juz mialam nadzieje ze odkrylam twoj sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły_Psełdonim
Gapiszon? A dlaczego Ty umiejętność układania rymówi i rytmów wiążesz z gęstością owsłosienia na piersi? Gdyby taki związek rzeczywiście istniał, pierwszy lepszy orangutan nie dałby żadnych szans w kolejce do Nobla z dziedziny literatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrażliwy_Psełdonim_Gruboskórny
No właśnie, Mańka. :-) Ja chyba jestem jednak bardziej kobietom. Takie to wszystko we mnie poplątane i wieloznaczne. Takie kobieco niedopowiedziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrażliwy_Psełdonim_Gruboskórny
"kobietom..." :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrażliwy_Psełdonim_Gruboskórny
Zresztą, żebyście nie miały niejsności, faceci są gruboskórni i niewrażliwi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie umiejetnosc rymowania wiaze z gestoscia owlosienia,lecz na odwrot,Sorrki nie zrozumielismy sie.A tak poza ty to mial byc zarcik.Maaaatko jakis ty powazny.Moze nawet romantyczny ale powazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim_muzykalny
To na koniec jeszcze mała wyprawka: "Garniemy się do muzyki. Muzyka to jest nasz festyn. Kochamy trąbki i smyki, obój, klarnet i klawesyn. Jest w domu lichtarz nieduży z wysoką świeca szkarłatną. Ona do koncertów służy – do dźwięku dodaje światło. Ty ją zapalasz w godzinie muzycznej i płomyk świeci, gdy z głośnika płynie Koncert Brandenburski Trzeci. Radość jak poważny taniec przesuwa swój cień po ścianach. I pada świecy pełganie na twarz Jana Sebastiana. Lipski kantor bardzo mile uśmiecha się zza oszklenia. Chciałbym wszystkie takie chwile ocalić od zapomnienia.” :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
To ja by się już z Wami pożegnałem. Udanego flirowania i wielu skutecznie zarwancyh facetów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j111
kazdy niekiedy ma ochote sie zapomniec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co mialam zrobic zrobilam,to co bym chciala zrobic -nie moge........Wiec tak za 10 minut sprawdze obecnosc tutaj i do roboty hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaa ciebie znalezc to jest sztuka;)Musimy sie umowic gdzie to sie spotykamy,bo inaczej nie da rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×