Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalne pytanko do

mam pytanie do allegrowiczek - prosze wejdzcie

Polecane posty

Gość specjalne pytanko do

chcialabym sprzedac na allegro troche ciuszkow po moich dzieciach, nazbieralo sie tego naprawde sporo i sa to rzeczy dobrej jakosci, ale przegladajac aukcje zauwazylam, ze powodzenie maja tylko aukcje profesjonalne. i tu pytanie: jak to sie robi? a przede wszystkim jak robicie zdjecia, ze ciuszki sa na kolorowym tle i tak atrakcyjnie wygladaja? prosze o wskazowki i inne rady dla poczatkujacego sprzedawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykup sobie abonament w fotosiku np- nie pamietam ile to kosztuje ale miesiecznie parenascie zł- będziesz mogła wstawiać po parenaście dobrych zdjęc co do reszty- możesz robic zdjęcia na białym papierze - potem obrabiać je w jakimś programie- np darmowym gift- wytnie ci pieknie ciuszek i możesz połozyc to na inne tło- no niestety troche z tym zabawy będzie ja jak pozbywalam sie ciuszków- dalam tylko biale tło na ciuszki za to na aukcji ładną tapetę- tapety do sciągniecia w wielu miejscach- wpisz w google tapety. tyle ode mnie- to nie moja branża ale kiedyś też wysprzedawalam ciuchy malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ci abonament... wrzucasz zdjęcia przez byle jaki serwer np. fotosik i bezpośredni link do zdjęcia umieszczasz w zakładce HTML w odpowiednim wyrażeniu (poczytaj w pomocy). Zdjęcia można fajnie obrabiać nawet w paincie, który jest w każdym windowsie ;) ino umieć trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty - rafinka to czemu mi normalnie nie właziły te zdjęcia?? dopiero jak wykupiłam abonament?? też robiłam jak mówisz i pupa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gift polecam dlatego że o wiele łatwiej i lepiej obrabia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, widocznie złe polecenie wpisywałaś :-)Wrzuć w zakładkę htmla wyrazenie nie wiem czy mi tagów nie potnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz to po krzyku bo na razie masowo zdjec nie potrzebuję to nie korzystam z fotosika ale jak cos to bedę też krzyczeć o pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz hostować za darmo na każdym serwerze :D ja używam www.mfoto.pl bo zachowuje nazwę zdjęć pierwsze słyszę, że trzeba za to płacić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppppppppppppppp
przede wszystkim dobry i SZCZERY opis to polowa sukcesu chcesz sprzedawac ubranka osobno? czy w kompletach? ja sie nie bawiłam w upiekszanie a i tak wszystko pieknie zeszło wazne dac w miare rozsadna cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalne pytanko do
dzieki za porady. probuje wlasnie cos kombinowac z ta aukcja i jak narazie nie mam pojecia co do czego ;) chce sprzedawac komplety ubranek na okreslony wiek, bo widze, ze takie aukcje ciesza sie powodzeniem. prawde powiedziawszy nie zalezy mi, zeby zeszly za niewiadomo ile, po prostu nie mam komu ich oddac, a sprzedajac zawsze cos tam zarobie na nowe ubranka dla dzieci. chociaz z drugiej strony mam naprawde fajne ciuszki mnostwo markowych (widze ze takie ciesza sie najwiekszym powodzeniem) wiec chcialabym zrobic dobra aukcje zeby ktos sie zainteresowal... mam jeszcze pytanie: jak wklejac gify do aukcji? i jak zmienic czcionke na duze, kolorowe litery? jesli macie jeszcze jakies fajne przydatne linki to bylabym wdzieczna :) dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalne pytanko do
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadamffffffff
ja ci doradzam prosta przejrzysta aukcje z dobrym jakosciowo zdjeciem i opisem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gifami postepujesz jak ze zdjęciami co do dużych kolorowych liter przejdż na edytor wizualny w aukcji i tam masz kolory i czcionki a jak chcesz inne napisz w dowolnym programie i wklejaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×