Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ąć

jakie buty do dzinsów?

Polecane posty

Gość pancernica
To zależy, na jaką okazję, do jakich dżinsów i z czym te dżonsy są skomponowane. Mnie się podobają do dżinsów buty sportowe, trampki, poza tym buty bardziej eleganckie, na obcasie, ale raczej w młodzieżowym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest straszne po prostu
do jeansów dobrze wyglądają trepki trzewiczki mokasyny do rurek baleriny czasem szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty Converse
Ja polecam buty Converse. Ja kupuje w www.eastend.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wiele zależy od tego, jakie dżinsy nosicie i jaki styl preferujecie. Ja uwielbiam rurki i do nich mogę wybrać właściwie wszystko. Szczególnie często stawiam jednak na baleriny, które są wygodne i zawsze pasują. A najbardziej podobają mi się takie z bardziej zakrytym przodem. I oczywiście czarne. Można je znaleźć właściwie w większości sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HurtowniaStylu_pl
na codzień trampki, a na wyjście szpilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne buty znajdziecie też na sizeer.com. Dużo ciekawych marek w przystępnych cenach. Mnie bardzo podobają się buty adidasa Pharrell Williams i zastanawiam się czy sobie nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór na stronie sklepu faktycznie dużym, ale chyba lepiej przejść się do salonu Sizeer i przymierzyć Adidasy. Jakoś nie mam zaufania do kupowania butów przez internet. Ogólnie odzież to tak, jeżeli podane są wszystkie wymiary, ale z butami jest nieco inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś szpileczki:) Z resztą, zajrzyj sobie na Eobuwie. Mają tam buty do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na jaki czas szpilki będą ok, ale nie do codziennego chodzenia. A co to za buty Pharella Wiliamsa? Macie ma myśli te superstar supercolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margollcia23
Nowa kolekcja adidasa superstar supercolour do jeans'ów fajnie wygląda. Wybór kolorów spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa wyżej masz takie czółenka bardzo mi się podobają i mam pytanie czy faktycznie w środku też są ze skóry.Może głupie pytanie ale ja szpilki noszę tylko na bosej stopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne czółenka Arka 2107 są ozdobione ślicznym ciemno szarym paseczkiem. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Koniecznie zapoznaj się z ofertą! Musisz je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Hej! Do dzinsów polecam klasyczne zamszowe, na słupku w kolorze musztardowym. Polecam serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Wejdź do działu Dla Kobiety. Na pewno się nie zawiedziesz. Serwis ten to porównywarka cenowa. Korzystam z niej od dawna. wszystkie ciuchy, buty i torebki mam z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×