Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deli256

nowa praca- macierzyński

Polecane posty

Gość deli256

byłam na rozmowie w sprawie pracy, mam szanse bycia zatrudnioną, ale nie powiedziałam jeszcze ze jestem w ciąży (2 mies). Czy jak zadzwonią to mam powiedziec od razu o ciąży? I czy będe miała macierzyński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz nic mówić, Należy przepracowac jesli sie nie mylę 30 lub 35 dni a po tym okresie dostarczyć zwolnienie od lekarza( w tym przypadku ginekologa) . Urlop macierzyński jak najbardziej sie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdsa
:o i jeśli tak zrobisz to jesteś zwykłą oszustką:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak bym nie mogła :D W każdym razie później po macierzyńskim itd możesz dostać odrazu zwolnienie bo pracodawaca uzna Ciebie za oszustke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwica mozgu
wedlug prawa nie trzeba nic mowic, o ile nikt nie zapyta, ale nie wiem czy ktos cie pozniej przyjmnie do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
powiedzieć chcę, tylko nie wiem czy zanim mnie zatrudnią, czy mam taki obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli powiesz, to na pewno cię nie zatrudnią, przeciez sama możesz nie wiedzieć o ciaży w 2 miesiącu. Przyjdzie czas, to sami zobaczą, a wiele kobiet pracuje do porodu, idzie na macierzyński i wraca. W razie czego umowa będzie przedłużona do dnia porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
dziecko jest jak najbardziej chciane i wyczekiwane, a to cv wysyłałam juz rok temu, dopiero teraz sie odezwali i nie wyzywaj tu mnie od szmat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym nie okłamywała pracodawcy:O skoro skladałaś je rok temu- to przez ten czas plany ci się zmieniły skoro zdecydowałaś się na ciążę - dla mnie to zwykłe oszustwo - nie powiedzieć że zmieniła się twoja sytuacja - i nie sądze że chodzi tylko o to cv sprzed roku skoro od razu pytasz o macieżyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
powiem jej o co chodzi jak zadzwoni, ona zdecyduje czy zgadza sie czy nie, nie chce oszukiwac ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
powiedziałam o ciąży i mimo to dostałam pracę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×