Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusciocha81

pochwal sie ile wazysz w 9 miesiacu

Polecane posty

Gość tlusciocha81

uwaga ja pierwsza 70 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusciocha81
przed 58 terazty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sam temat założyłaś drugi raz ,... ja przed 58 teraz 80 a dopiero 5 miesiąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusciocha81
no widze wlasnie, myslalalm ze ten pierwszy nie wskoczyl, no ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,przyznam się,rodząc w 38tc wazyłam 84kg😭,zaraz po -70kg....i tak niestety juz zostało.Ale wziełam sie za siebie.....i czekam na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz:D przed 63, na koniec ciazy 80kg najwięcej przytylam pod koniec, w 9 m-cu. teraz waze 74 a jestem juz 6 tygodni po porodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusciocha81
sluchajcie a ile stracilyscie od razu po porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya, a jednak cie pociesze:) Często jest tak, że jak się duzo przytyje na poczatku, to na końcu juz bardzo mało. wazne, ze śmierdziele rzuciłaś. Ja malo przytylam na poczatku, a na koniec polecialoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozylas
trzy tematy i wszystkie trzy do dupy.Nudzisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiamadzia
tobie sie chyba bardziej nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Monia nie wiem ,gdzie popełniam błąd ,jem tak samo jak przedtem ,fakt kiedy mnie zachcianka na coś złapie to nie odmówię,ale chyba nikt nie przytył tak szybko jak ja wyobraź sobie ze w lutym przytyłam az 6 kilo ,to szok normalnie :( nie wiem, boje sie co to będzie za miesiąc...przez te papierosy wszystko,no ale ciesze sie ze dzidzie nie truje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiamadzia
bedziesz karmic piersia to zzucisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mnie pamięć nie myli, rok przed ciążą ważyłam 45 kg na 170 cm Na początku ciąży 50. Na końcu 64. Dzień po porodzie: 57, po pół roku karmienia piersią 50 Teraz mój maluch ma 2 l. a ja od roku się nie ważę, bo mi popsuł wagę :-) I dobrze, po co mi waga w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
ja przed ciążą ważyłam 53.5 a pod koniec 72!!!!!!!!!!ale już jest w miare(po 7 tygodniach od porodu) waże 59 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckylady ale dobrze,ze zostalo ci kilka kg przynajmniej dobrze teraz wazysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed 120
teraz 230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie gubicie kilogramy,ja na pewnie będę karmić piersią ,pierwsze tez karmiłam ale ważyłam 67 jak szłam rodzic i bardzooo szybko schudłam ,boje sie ze teraz sie doigrałam i zostanie mi już to:( Trzymajcie kciuki za mnie żebym juz tak nie tyła:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą 62kg w 9 miesiącu 84kg. Dzień po porodzie 74kg, a 4 miesiące po 57kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciąża 42 przed porodem 59!!- po 55 teraz 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ja sie przyznam... w poprzedniej ciązy 65 przed zajsciem (staralam sie o dziecko i utylaaammm) 73 przed porodem 62 tuż po porodzie teraz 55 kg i jestem w 5 tc, moj synek ma 1,5 roku mam 170 cm wzrostu... ciekawe ile tym razem dobiję:)ale nie martwie sie bo wiem ze schudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zalezy tez ile kto ma wzrostu:) a moj maz ciagle nazywa mnie szkieletorem bo on lubi konkretne ksztalty, takie w granicy 65 kg...:( Lucky, a Twoja niska waga to wynik diety czy jestes taka w naturze;)? bo ja przy diecie jestem w stanie spasc do 53kg i potem ani grama mniej (musialabym chyba przejsc na glodówke) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz jestem dośc niska ale tez przeraxliwie chuda- nie mam na to wplywu- przyzwyczailam sie do tego żeby byc cieniem- brzydko to wyglada nie powiem ale jest mi tak wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najwazniejsze,ze jest ci w tym ciele dobrze:) ja wazylam 47kg duzo czasu i zle sie czulam teraz mam 53 kg w ciagu kilku miesiecy i jestem szczesliwa jeszcze ze 2 kg i bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swego czasu marzylam żeby przytyc - ale.......jak zaczely byc spodnie za wąskie stwierdziłam że całej gaderoby wymieniac nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×