Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusciocha81

pochwal sie ile wazysz w 9 miesiacu

Polecane posty

Mam 170 cm. Przed ciążą 57kg, w dniu porodu 63kg,tydzień po porodzie 47 kg...dzisiaj ok 50-51kg...jeszcze ze 3 kg i będzie super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urwisku, w gore czy w dol;) no ja raczej w najbliższym czasie nie mam co liczyc na schudniecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff->>W górę, w górę...;) Najlepiej się czuję przy 55 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile: Gratuluję drugiej ciąży :-) Ja się jakoś nie mogę odważyć i jeszcze chyba poczekam :-) Ja i dieta... taaa... :-D Mam taką budowę, po tacie. Pewnie trochę zależy to też od mojego nieregularnego trybu życia i tego, że nie jem słodyczy. Nie smakują mi. Czekolada jest dla mnie za słodka. Za to tłuszcze jak najbardziej, chipsy itp. mandziaa :-) masz rację, że teraz dobrze ważę, miałam 45 i czułam się z tym dobrze, wydawało mi się też, że to jest jakiś standard, ale jak teraz patrzę na wystające żeberka z tamtych zdjęć, to aż mnie odrzuca. To było zdecydowanie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie mi też się wydawało,że 47 kg jest ok do momentu aż poszłam do sklepu bo chciałam kupić jakiś ciuch i wszystko było na mnie za małe,wisiało jak na wieszaku....Teraz jest już dużo lepiej,ale i tak nie jestem do końca zadowolona ;) Zeberka jeszcze gdzieś tam wystają,ale cały czas pracuję nad swoją wagą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻 :D:D:D U mnie znowu działa to inaczej. Jak siedziałam w domu na wychowawczym, to za cholerę nie mogłam przytyć:o Przy mojej budowie 57kg, to mało i wyglądałam to za chudo. Po powrocie do pracy w 3 miesiące przytyłam 5kg:) Tak działa na mnie właśnie nieregularny tryb życia. Waga wskazuje tyle co przed ciążą. I ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki za gratulacje:) ja sie nie zdecydowalam na 2 dziecko, ja po prostu wpadlam:) los zdecydowal za mnie:) tez mam taka dziwna budowe ze kosci mi stercza choc nie waze malo.Wystające obojczyki i zarys zeber na dekoldzie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nnapisze za 11tyg :p ale teraz jestem w 29tc przed ciaza wazylam 54 a teraz 61,5 , w sumie jak zawszla w ciaze to wazylam 54, bo zanim zaszlam to lekarz kazal mi przytyc pare kg ;) ... myslicie, ze ile moge jeszcze przytyc? jem co chce i kiedy chce , w nocy slodycze jak mam apetyt, nic sobíe nie odmawiam, wiec dziwie sie , ze wiecej nie przybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile ... no... ja tak właśnie miałam jak ważyłam 57:o A jak pomyśle ze kiedyś ważyłam 52, to aż wierzyć mi sie nie chce:o Ale to już przez chorobę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodil jak to wpadlas:) jak sie kochasz bez zabezpieczenia to wiadomo co moze byc konsekwencja:P gratuluje:) Ike kazdy powinien wazyc tyle zeby czuc sie dobrze we wlasne skorze ALE w granicach rozsadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandzia, no wiadomo wiadomo...nas nie zawiodla antykoncepcja, troche nas ponioslo..;)jeden jedyny raz..i bedzie dzidzius:)planowalam za jakies 5 lat, no coz, bedzie szybciej;) A Olafka majstrowalismy 2,5 roku haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrzuce szybko karmiac piersia
172 przed 62 kg 39 tydzien 80kg- z tym ze od 2 tyg mam obrzeki i one tez pewnie waza swoje, poprzednia ciaza- bylo podobnie i zrzucilam ekspresowo cala nadwage karmiac piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandziaa owszem- ale ja poprostu nie mogę przytyc :O jem golonke boczek kocham lody i czekoladę i wszystko co kaloryczne i pupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost 164 cm.Przed ciążą 56 kg, w 9 miesiącu 71 .... 4dni po porodzie 60, potem zeszłam do 47...taraz ponad 3 lata po urodzeniu 50. Chyba nie jest żle, ale chciałabym wrócić do 47 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost 175 przed ciaza 52kg w 9 miesiacu 64kg dzidzia 4 kg 60 cm,dzien po porodzie 51 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybebaby
Wzrost 170cm Przed ciążą - 55 w 9 miesiący - 79 2 tyg po porodzie 68 3 miesiace po porodzie 63 ....staram sie ale jedzenie jest takie pyszne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wole nie chwalic ;-) Waze teraz 5 kg wiecej, niz przed porodem. \"Dziecko\" bedzie mialo wkrótce 19 lat. Wniosek nr 1: przytylam z wiekiem :-P Wniosek nr 2: bylam baaardzo chuda przed ciaza :-D Nie przejmujcie sie na zapac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wole nie chwalic ;-) Waze teraz 5 kg wiecej, niz przed porodem. "Dziecko" bedzie mialo wkrótce 19 lat. Wniosek nr 1: przytylam z wiekiem :-P Wniosek nr 2: bylam baaardzo chuda przed ciaza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×