Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak z ciekawości pytam

Jak często kupujecie nowe buty ? I ile wydajecie na buty ?

Polecane posty

Gość tak z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy rozleca sie stare kupuje drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postępuję tak samo
mam kozaki, buty górskie, szpilki, balerinki, adidasy i japonki, wystarczy, po prostu wymieniam jak jakiś model padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 pary kozakow jedne na obcasie drugie na plaskim 3 pary szplek:D tak bardziej i mniej eleganckie:D 2 pary polbutow na plaskim obcasie:D i za trydzien jade chyba pio nowe na wiosne:D bna buty wydaje duzo lubie pozadne skorzane a takie kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozledim
CO sezon kupuję nowe, ale stare są całkiem ok. Jak już widzę, ze nie chodzę drugi sezon w starych to oddaję w rodzinie komuś. Teraz też chcę jakieś japonki, sandały i półbuty ala mokasyny. Z Tommiego narazie widziałam takie co mne interesują, ale jeszcze się rozejrzę bo dopiero wchodzą nowe kolekcje. czasem wydaję dużo a czasem kupię jakieś tańsze i też są ok. Zdecydowanie jednak patrzę na to zeby nie były "plastic fantastic" bo noga musi oddychać i nie farbować stopy ani już zupełnie żeby nie śmierdziały jak zdejmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 2 pary kozaków
na obcasie,jedną na płaskiej podeszwie,jedną parę szpilek,japonki i 2 pary adidasów. Kupuje te tańsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa że hej
Mam od groma butów , co i raz kupuje nowe, ale wcale nie jest mi z tym źle :P na wiosnę mam chyba z 5 par i myślę o kolejnych, nie zdążę ich znosić, no ale cóż ;) jak szaleć to szaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postępuję tak samo
kozaki, szpilki, japonki mogą być droższe, byle dobrej jakości, ale wiosenne buty kupuję ostatnio tanie, bo miałam balerinki za 170 zł i padły po 4 miesiącach, a tak samo padną balerinki za 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Kupuję buty za 300-400 zł, mam kozaki na płaskim, kozaki na koturnie, zimowe z futerkiem, botki na szpilce, botki na płaskim, dwie pary sportowych, balerinki, japonki i od groma sandałków - na szpilce, na płaskim... Lubię nosić ładne buty:) ale i tak moja kolekcja to nic przy kolekcji mojej mamy, która na punkcie butów ma autentycznego hopla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubissr
Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych pierwsze Conversy kupiłem w warszawskim Starshop. Wtedy to był prawdziwy hit, a jak się udało dobry kolor trafić to już w ogóle :) Towarzyski smaczek :) W każdym razie ten mój ulubiony sklep obuwniczy działa do tej pory i to już w trzech lokalizacjach, np. w Blue City i w Promenadzie. Bardzo dużo butów u nich kupiłem na przestrzeni lat i nie zgłaszałem nigdy zwrotu towaru. Jak chcesz uczciwego traktowania to spokojnie zgłoś się do nich. Ewentualnie do sklepu internetowego starshop.pl, bo jest przy każdym zakupie darmowa przesyłka kurierska. Płacisz tylko za buty, a w razie wymiany nie ponosisz dodatkowych kosztów. Ogromny plus, a wiadomo, że zakup butów przez internet bywa czasami ryzykowny. U nich sprzedawca bierze na siebie niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych i wygodnych butów nigdy nie za wiele, dla tego kupuje wtedy kiedy widzę fajną, ciekawa promocje albo kiedy zwyczajnie mi się spodobają. Preferuję rzecz jasna zakupy online, polecam stronę Alfasan.pl gdzie jest szeroki wybór markowego obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdefg
Dzięki fachowej wiedzy naszej firmy jesteśmy w stanie przedstawić bardzo dobrą ofertę na okna plastikowe, która zaspokoi Państwa oczekiwania. Jesteśmy dla was w Lublinie. http://oknadrzwi-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ij2ojr2
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritkabaritka
zazwyczaj co sezon i jak są jakieś fajne promocje, teraz np schaffashoes ma do -70% więc jest okazja http://schaffashoes.pl/sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty beznadziejnie głupia szpanerko na emigracji.Tanie kapcie i wielkie hallo, a we łbie siano i nieślubny dzieciar w kącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym miesiącu muszę mieć nową parę, takie uzależnienie :D Szczególnie jak są promocje, wtedy nie mam granic :D a buty zamawiam z renee i czasami z born2be i oba sklepy mogę polecić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×