Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Tygirl
Strefa Smaku ma bardzo fajne ceny, ale nie wiem jak jest u nich z jedzeniem. Macie jakieś doświadczenia? A jak jest z Renesansem? Na zdjęciach widzę, że w środku jest ładnie, ale z zewnątrz jakoś nieciekawie przy czym nie widziałam tego "na żywo". Napiszesz coś więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hthrhe
Nie kumam młodych którzy narzekają że mieli mało jedzenia! nosz kurde, przecież sami ustalają menu i za nie płacą. Jak się nie podoba to trzeba było wziąć menu poszerzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjejj
jeszcze jedna sala nowa może mieć wolne soboty to GĄSIOR w Turzy Śl są to wszystko nowe sale godne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no lai tro
sala weselna maria teresa, nowa więc pewnie będą jeszcze wolne terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Tygirl Tak jak już wcześniej ktoś wspominał napoje są rozliczane po zakończonej zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetinaa
Witam, Czy ktos bawił sie na weselu gdzie gral zespół IMPULS z Rybnika? Proszę o opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Impuls to pewniaki - ale i tak najlepiej z nimi się spotkać i posłuchać-pozdrawiam Krzysztof www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
nie lubie takiego żebractwa jakie uprawiają na forach takie osoby jak panna młoda 22......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
bardzo fajnie prowadzą zabawy,mają różne pomysły,jedynie co mogę zarzucić to że wokalistka strasznie kaleczy angielski i włoski,ale jeżeli nie będzie gości znających te języki to nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natashka303
Witam, my planujemy zorganizowac wesele w Avanti, sala przepiękna, menadżerka wbrew opiniom które czytalam konkretna i bardzo symaptyczna, chcialabym tylko dowiedzieć sie wiecej jak to wyglada z jedzeniem w tym lokalu??? przede wszystkim czy jest smaczne? bo nadal jest bardzo malo inf.w necie na ten temat.. a przyznam ze ceny maja tam nie małe wiec nie wiem czy warto decydować się na ten lokal.. Z gory dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Natashka303 -> Ja tez brałam Avanti pod uwagę - był to mój faworyt, ale niestety na 2014 nie ma już wolnych sobór :( Chyba dopiero na listopad, ale nie jestem pewna. Wydaje mi się, że ceny nie są aż tak wysokie. Chyba już wszędzie stoją na poziomie 160-180zł w zależności od ilości nopoi. Moja rodzina była tam w sobotę na weselu. Większość stwierdziła, że jedzenie jest OK. Nikt nie narzekał, że było niedobre, ale też nie było wielkich zachwytów, co nie znaczy że było złe. Tylko jedna osoba zwróciła uwagę, że było mało sałatek, ale może to akurat wokół niego trafili się smakosze, którzy od razu zjedli cały zapas :D Kurcze, a ja wciąż szukam i mam doła, bo nic konkretnego nie potrafię znaleźć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natashka303
Ja potrzebuje sale dopiero na 2015 rok wiec w tym czasie jeszcze w Avanti kilka wolnych terminow na szczescie zostalo ;) ale i tak wielkiego wyboru nie ma mimo ze to za ponad 2 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natashka303
a jelsi chodzi o ceny to jesli ktos szuka taniej sali to polecam Pradziada.. mi sie tam akurat kompletnie nie podobala sala ale za to maja calkiem niezly ogrod no i cudowny apartament dla nowożeńcow;p.. i ceny zachecajace.. 150zl/os/jeden dzien ale jest tez minus, ze nie daja gwarancji ceny.. A ja nadal czekam na wiecej opini na temat jedzonka w Avanti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
Jak pisałam wcześniej, sprawdzam jeszcze jedną opcję. Przegladając oferty fotografów natrafiłam na parę, która zorganizowała swój ślub w willi słonecznej w Dębowcu. Fakt, że oglądałam wczesniej tą wille na nacie, ale nie przyszło mi do głowy, że można tam zrobić wesele. Zaciekawili mnie, bo budynek stworzony jest na kształt litery U i w tej przestrzeni wolnej mają zadaszoną antresolę, gdzie odbywają sie imprezy. Muszę tam się przejechać i zobaczyć na żywo, ale przeglądajac zdjecia bardzo taka opcja mi sie podobała (jak na nasze okoliczne warunki) , można tam zrobić wesele na styl przpominający te Hamerykańskie :) Wokół tej willi jest dużo wolnej przestrzeni, którą można fajnie zagospodarować, miałabym swoje słodkie bary, fotobudki i inne cuda niewidy. Na zdjeciach widziałam też, ze zamiast poczestunku goscia jakimś piecoznym kitem, prosiakiem,itp wjeżdzającym na sale z tymi wszędobylskimi fajerkami mieli np grilla :) I to jest zdecydowanie bliższe mojej koncepcji:) Nie jest to typowy dom weselny, więc menu ustala się indywidualnie, ale dowiedziałam się, że przedział cenowy kształtuje się mniej więcej od 135 do 190 zł. Mam tam jechać w tym tygodniu i zobaczymy, czy gra jest w ogóle warta świeczki. Tutaj link do zdjęć tej pary:http://www.anetagarbowska.blogspot.com/2013/04/kolorowy-letni-slub-pauli-i-janka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka90
Dużo z Was pytało tutaj o salę, która udostępnia okrągłe stoły, dlatego chciałam Wam polecić restaurację PLATINUM w Rydułtowach. Mam tam zaplanowane wesele na 2014 rok. Zdecydowaliśmy się z narzeczonym na tę salę po pierwszej wizycie i spotkaniu z managerem, Panem Sławkiem. Platinum już wcześniej przykuło naszą uwagę, głównie ze względu na wystrój lokalu. Wnętrza są urządzone z gustem i wyczuciem, nie ma zbędnego przepychu jaki panuje w wielu innych lokalach, choć wiem, że to bardzo indywidualna kwestia. Jednak do podjęcia decyzji skłoniła nas głównie osoba Pana Sławka, który jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Momentami mieliśmy wrażenie, że czyta w naszych myślach, bo odpowiadał na wszelkie nasze pytania zanim właściwie zdążyliśmy je zadać. Jedynym minusem, który może zniechęcić niektórych z Was może być otoczenie lokalu, choć dla nas nie jest to najważniejsze kryterium, gdyż sesja zdjęciowa odbędzie się i tak w innym terminie. Moim zdaniem warto zastanowić się nad wyborem tej restauracji, gdyż mają bardzo ciekawą ofertę weselną. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie! :) Pozdrawiam wszystkich planujących i wyczekujących! Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Katarynka90 -> napisałaś, że minusem jest otoczenie lokalu, ale trzeba bardziej sprecyzować. Tam otoczenia praktycznie nie ma. Owszem, lokal jest dość elegancki w środku, ale z zewnątrz połączony jest ze sklepem spożywczym i kręgielnią. Fakt, otoczenie nie jest takie ważne, jeśli na zdjęcia jedzie się gdzieś indziej. Jednak ja bym chciała mieć choć kawałek zieleni. W końcu goście nie mogą cały czas siedzieć w czterech ścianach, a dzieci nie będą przecież po parkingu biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka90
Otoczenie może być dla niektórych nieciekawe ze względu na położenie przy głównej ulicy oraz ze względu na brak dużej ilości zieleni, ale nie można powiedzieć, że restauracja nie ma ani skrawka zieleni. Jest wydzielony mały ogród, gdzie znajdują się ławeczki oraz plac zabaw dla dzieci. Goście mają zatem gdzie wyjść, żeby odetchnąć świeżym powietrzem, a ich dzieci mają się gdzie pobawić. Tak jak mówiłam, jest to kwestia, która może niektórym przeszkadzać, dla mnie otoczenie nie było głównym kryterium przy podejmowaniu decyzji o wyborze restauracji. Ponadto uważam, że oferta rekompensuje brak wielkiego, pięknego ogrodu. Dla mnie liczyło się wnętrze, bo jednak tam spędza się większość czasu podczas zabawy weselnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staly bywalec Warszowic
Witam panie Januszu musze panu pogratulowac wyboru za Łukasza ktory juz z panem nie gra bylem na weselu i jestem pod ogromnym wrazeniem wokalu pana ktory grywa tez w Warszowicach super wybor i mam nadzieje ze taki sklad zostanie bo sprawdzil sie na medal..pozdrawiam i czekam na was na zabawie w Warszowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana_83
czesc dziewczyny. Jesli chodzi o Gociniec Wodzislawski to ja mam podpisana z nimi umowe na ten rok. Jest to 160zl od osoby i napoje nie wliczone w cene ale z tego co pamietam zapewniano nas ze nie wychodzi wiecej niz 2000 w lato. Tak przynajmniej nam mowili przed podpisaniem umowy zobaczymy po slubie jak to bedzie rzeczywiscie. Jesli chodzi o dekoracje mozna sobie kogos do tego wynajac jak ja to zrobilam ale trzeba korzystac z hakow ktore sa juz obecnie na sali i nic nie wbijac w sciany. Uklad stolow tez mozna zmienic jesli sie chce, gry i zabawy mozna robic tak dlugo jak sie nie demoluje sali :) W ogole ja na razie jestem zadowolona bo sa ugodowi a wszedzie gdzie bylismy bylo jakies ale, tak wiec stanelo na Goscincu i mam nadzieje ze nie pozaluje:) Pomysl z namiotem super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczek24
Witam. Czy ktoś był w Gościńcu w Gostyni?? Czy polecacie tę salę, jakie jedzenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona Narzeczona
Witam, poszukuje godnych polecenia barmanów, na pokaz barmański. Zna ktoś tak owych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htrhtrhrhrt
ja miałam swoje wesele w 2012 w goscincu wodzisławkim i jestem zachwycona!! :) takze nie masz się o co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczek24
Ja też szukam zespołu na wesele, niestety jak dzwonię i się pytam to wszyscy mają zajęty termin:( ja potrzebuję na czerwiec 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlemadwomen
Witam was dziewczynki. Planujemy z narzeczonym wesele na czerwiec 2015 no i oczywiście szukamy sali ;] Wpadły mi w oko dwa miejca pierwsze to pałac w Wojnowicach a drugie zamek w Chałupkach. Chciałabym mieć wesele w miejscu, które ma jakiś klimat a szczerze to tu w okolicach Jastrzębie- Wodzisław- Racibórz to wszystko jest jednakowe. Może ktoś z was był tam na weselu może coś na ten temat powiedzieć ;] I tak będziemy musieli się tam wybrać ale chciałabym poznać najpierw jakies opinie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
ja nie byłam ale chętnie pójdę jak dasz mi znać gdzie w końcu będzie wesele,zapraszać nie musisz to ja nie muszę dać prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do basiczek 24
proponuję zadzwoń na nr 608 43 19 56 ja szukałam na wrzesień no i mieli wolny termin na sobotę byliśmy ich posłuchać na żywo bardzo się nam spodobali może znajdziesz także wolny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
a biorą kanapki czy trzeb aim zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×