Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
hejka a co sądzicie o restauracje leśna w raciborzu? jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tutaj ktoś kto w OSTATNIM CZASIE robił wesele w Zajeździe Astoria w Mszanie? Byłabym wdzięczna za opinie na temat tego miejsca,gdyż będę tam mieć wesele we wrześniu -ogólnie wydaje się być okej,ale wiadomo,że przezorny.... Będę wam bardzo wdzięczna za rady,sugestie i opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Zajazd Cyganek, byłam tam na weselu. Może z zewnątrz nie powala na kolana, ale sala jest super, duża, wszystko ładnie przystrojone, ogród też fajny. Jedzenia było dużo, nie szło spróbować wszystkiego. Zamówiłam sobie tam roczek dziecka, zobaczymy jak będzie, mam nadzieje, że tak samo smacznie jak na weselu u kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no nie wiem po co komu slub czy malzensywo bo zawsze rozwod 2222 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może ma jakieś nowe opinie o Leśniczówce w Wodzisławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sawana bardzo ładna w środku, szkoda tylko że nie ma większego obejścia. Dla mnie to bardzo duży minus. Przy 100 osobach wydaje mi się że może być ciasnawo, kiedy ją zobaczyłam pomyślałam że sala wielkością jest idealna dla moich 70 gości. Ale najlepiej zapytać właściciela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFOTO
Zapraszam chętnych na DARMOWĄ SESJĘ ŚLUBNĄ (także narzeczeńską) - szeroki zakres plenerów do wyboru: morze, góry oraz inne miejsca, zgodne ze wspólnymi ustaleniami. Zgłoszenia z Waszymi zdjęciami przesyłajcie na adres: kpfoto@interia.pl, akcja trwa: lato 2014 (ew.jesień jeśli takie jest życzenie pary) lub do wyczerpania miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś robił już wesele w Paradise w Żorach? Wrzucili zdjęcia jedzenia na stronę i tak jakoś wydaje mi się tego mało.. wiecie, 3 -4 plasterki szynki ale tak ułożonej, że przerwa między jedną, a drugą chyba z 10 cm. Podobno jedzenie sobie chwalą, ale boję się, że będzie tego za mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataWodzislaw
Odstąpię termin wesela w restauracji Gościniec Wodzisławski w dniu 25.10.2014 roku. Została wpłacona zaliczka 1000zł, ale chętnej osobie odstąpię termin za 700zł. 1000zł wpłaconej przeze mnie zaliczki na poczet wesela przejdzie na nabywcę. W umowie cena za osobę to 160zł, plus napoje dodatkowo płatne od zużycia lub 20zł od osoby. Zamówiony na ten termin również fantastyczny zespół. Telefon 506381995, Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka21
Hihihi, a ja myślałam, że Ci chodzi o to Jastrzębie koło Warszawy :)))) I chciałam polecić Weselną Biesiadę, bo naprawdę niezła jest ta sala. Bawiłam się tam w tamtym roku do białego rana. A jak nie dawałam rady się bawić, to wychodziłam na taras pooddychać świeżym powietrzem. Ale jak nie o to Jastrzębie Ci chodzi, to trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, czy ktoś miał okazję być gościem w lokalu Premium w Radlinie i podzieliby się swoją opinią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujekogosdooprawyslubu
pilnie szukam kogos do oprawy muzycznej slubu, wokal damski obowiazkowo, plus ewentualnie skrzypce i organy!!! Bardzo prosze o namiary!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkk
Odkupie termin wesela w paradise Rogozna na 2015r!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkk zrób sobie wesele w czwartek tak jak ja :) Też miałam inną datę początkowo, ale ze względu na dj i sale zmieniłam termin na czwartkowy właśnie w Paradise :) Przynajmniej przyjadę sobie dzień wcześniej na spokojnie i rozłożę swoje dekoracje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkk
mi zależy na weekendzie ze względu na to że gości mam praktycznie wszystkich z daleka więc jednak więcej przyjedzie mi na weekend niż w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz Paradise Interesuje mnie również dom przyjęć Ewa w Piecach, chętnie odkupie jakiś weekendowy termin na rok 2015 w któryś z tych lokali:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkk
Oprócz Paradise Interesuje mnie również dom przyjęć Ewa w Piecach. Chętnie odkupie weekendowy termin na 2015r w którymś z tych lokali.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę miała nawet z Filipin i co z tego :D Zamierzam rozesłać wszystkim save the date. Myślę, że jeśli goście dowiedzą się o tym odpowiednio wcześnie to będą w stanie sobie wszystko zaplanować ;) U mnie będą bawić się w czwartek, w piątek zaprosimy ich do nas do ogrodu na poprawiny i weekend będą mieli na spokojny powrót do domu i ewentualny odpoczynek przed kolejnym tygodniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzegam przed rejestracją Avanti w Bluszowach po weselu 4 osoby były w szpitalu a ok 10 w przychodni z zatruciem pokarmowym, jak się później okazało salmonella. Do tego właściciel restauracji strasznie nie miły zawłaszcza przy płatnościach. za zatrucie nie wzięli żadnej odpowiedzialności już nie wspominając o rekompensacie dla Państwa Młodych za narażenie ich zdrowia i zdrowia zaproszonych przez nich gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam sali Gościniec wodzisławski. Puste stoły, wulgarni kelnerzy. Wg mnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonooka86
Witajcie, Planujemy ślub we wrześniu 2015 na około 30-40 osób, szukamy jakiegoś ładnego lokalu, z dobrym jedzonkiem, przystępnymi cenami i ciekawym otoczeniem. Możecie coś doradzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonooka86
Dodam, że jesteśmy z Jastrzębia i szukamy czegoś tu na miejscu lub w niedalekiej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci Anne w Gorzyczkach. Fajny dojazd - biorac pod uwage ze mozesz jechac A1 kawałek dobry. Lokal gustowny, obejscie zamykane. Usytuowany przy lesie. Bardzo ładnie dekoruja sale - zywymi kwiatami. Jedzonko pyszne. Obługa miła i bardzo sprawna. Menu bardzo bogate a ceny moim zdaniem przystępne. Najlepiej miałabyś sama się tam wybrac i zobaczyc lokal bo dla jednych wydaje się za duży dla innych za mały ale jest na prawdę piękny :) No i przedzwon sobie do szefowej - nie zawsze jest na miejscu. Ja bede tam miec wesele w 2016r. Pozdrawiam Cię cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Zielonooka86, jeżeli mogę służyć radą, to patrz po nie za dużych salach, bo przy małej ilości osób, nawet jak wszyscy się będą bawić będą pustki na sali. Żeby była atmosfera fajna lepiej mniejsza sala, ja tak miałam i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy z ta retauracją Avanti w bluszczowie to prawda z tą salmonellą? mam tam wesele za rok i trochę się wystraszyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, gdyby tam rzeczywiście była Salmonella to przynajmniej połowa gosći weselnych musiałaby się nią zarazić a nie jakas nie wielka garstka. Pewnie tych parę osób zjadło dzień wczesniej cos albo zarazonego salmonella albo zaraziło się wirusem grypy żołądkowej bo ostatnio panował i wiele moich znajomych w okresie letnim było chorych na niego. Nie przejmuj się głupimi tekstami ludzi bo w 99,9% jest to niemożliwe zeby jesli Salmonella panowałaby na lokalu to tylko kilka osób się nią zaraziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wydawało mi się to dziwne z tą Salmonellą, ale plotka robi plotkę być może konkurencja... szkoda słów... też mi się wydawało, że taki lokal nie mógłby sobie na to pozwolić bo można ponieść tego nie miłe konsekwencje np. sanepid, zamknięcie lokalu itd... poza tym, kilku znajomych miało tam wesele i jak do tej pory wszystko było w najlepszym porządku a jedzenie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do salmonelli w avanti to nie żadna plotka, wszystkie osoby które wylądowały w szpitalu mają na wypisie czarno na białym napisane że to salmonella, a te co były w przychodniach to zatrucie pokarmowe, bo nie były robinie tak dokładne badania jak w szpitalu. co do zatrucia przed weselem też nie ma takiej możliwości, bo zarażone zostali goście i ze strony panna młodego i pani młodej, którzy wcześniej się nie znali. jeżeli ktoś nie wierzy i chce narażać siebie i swoich gości weselnych to proszę bardzo, ja porostu tylko ostrzegam, bo nie życzę nikomu takich nieprzyjemnych przeżyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×