Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
proponuję HELIKOPTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka___
A nie wiesz czy mają jeszcze wolne w przyszłym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was Panie i Panowie.Jeśli nadal szukacie dobrej sali z przepysznym jedzeniem i miłą obsługą polecam restaurację... Wenecja w Żorach Rowniu . Oczywiście do tego świetna, profesjonalna oprawa muzyczna prowadzona przez Pana Dj Tomasza Świątka...rewelacja :) życzę Wam z całego serca takiego udanego Wesela jak i my mieliśmy. Pozdrawiamy. Patrycja i Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka___
Niestety nie potrafię sie do nich dodzwonić...:( Czy ktoś może zna jakiś inny zespół który dobrze zabawi gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamówiony na swoje wesele zespół Impuls z Rybnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na naszym weselu grał Medium z Pszowa sprawdzili się w stu procentach najpierw chcieliśmy Atlantis ale termin był zajęty polecam obydwa zespoły pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banankowa
Witam, ja z narzeczonym także długo się zastanawialiśmy nad zespołem, mam namiary do kilku jednak osobiście podpisujemy umowę z zespołem Medium. Słuchaliśmy ich na żywo, mają dużo instrumentów (nawet w razie braku prądu mają na czym grać :) ), wesela traktują poważnie jako prace, dlatego też nie piją alkoholu :D oprócz tego mogę polecić zespoły: "Magnum", "Kredyt" i Jocer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coś na temat savoy z Rybnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pistacja 07
Wesele zaplanowaliśmy już na przyszły rok ale nadal mamy problem z doborem sali.. Zdecydowaliśmy się poczatkowo na Leśniczówkę w Wodzisławiu ale ze względu na ilość miejsc (ok. 90 gości) musieliśmy zrezygnować. Teraz zastanawiamy się nad Zamkiem w Chałupkach. Bardzo proszę o opinie na temat tego lokum. Jezeli chodzi o zespół to myslimy o Phoenix Band oraz 3 i pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganek
Witam chciałam tylko poinformować, iż kończymy remont ogrodu i niebawem zaczynamy z budową oranżerii na tarasie. Zapraszamy do zobaczenia sali i zapoznania się z menu, które wysyłam także na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to wstyd mieć ślub w Cyganku :D WTF? Jak to brzmi? I jak to wygląda? Ja rozumiem, że w środku pewnie inaczej... ale ogólnie tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganek
Są różne gusta ale skoro szef kuchni z Iglicy miał u nas wesele to chyba nie jest najgorzej;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakieś informacje na temat Amrestis w Jastrzębiu? bardzo jestem ciekawa jakiejś opinii na temat tej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Czy ma ktoś opinie na temat Pałacu Borynia? Zastanawiam się nad weselem właśnie tam tylko nie mogę znaleźć żadnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w Arkadi w Rydułtowach w styczniu jako gość. Z tego co wiem Para młoda płaciła 380 zł za 2 dni. Jedzenie proste, nie wymyślne, ale dobre. Rosół najlepszy jaki kiedykolwiek w życiu jadłam-a nie znosze rosołu. Widać bardzo się starają. Obsługa bardzo dobra. Sala na 100osób -więcej nie bo ciasno na parkiecie. Osobiście tylko wystrój sali mi się nie podobał-w stylu starszych ludzi, i zastawa stolowa też, taka porcelana w róże-osobiście nie mój gust!!! Ale jeśli sie komuś sala podoba -to obsługa, jedzenie mogę zachwalić!!! co w naszej śląskiej mentalności jest bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pałac w Borynii z zewnątrz prezentuje się przepięknie, nie wspominając o otoczeniu. Ale widziałaś środek? Jeśli ktoś lubi takie ciężkie, stare sale to może i mu się spodoba, ale teraz odchodzi się od takich kolorów, raczej szuka się jasnych, mało pstrokatych miejsc... kwestia jeszcze na ile gości ma być samo wesele? Tam nie ma jednej, dużej sali tylko pięć pokoi, więc przy dużym weselu część gości wgl się nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie coś na temat Strefy Smaku w Syryni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno dużo wolnych terminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja 27
witam.....wszyscy Państwo tak wypowiadacie się o ilości jedzenia na weselach itd....a ja Wam powiem tak (jestem z branży...żeby niebyło)....pracuje w domu weselnym w naszej okolicy....i dobija mnie jak osoby które tak narzekają po imprezie nie tylko weselu...że mało jedzenia itd....a nie bierzecie pod uwagę ze przy podpisaniu umowy ...ustaleniu menu właściciel podaje Wam ile jest sztuk mięsa na osobę ...ile przypada ciastek ...ile tortów ....jakie sałatki itd.// Śmieszy mnie to ze osoby które najpierw zbijają cenę przy ustalaniu np. 200zł od osoby na 170zł wymagają potem aby było tyle samo jedzenia ...przecież tak się nie da!!...po prostu to nierealne...w cateringowych zestawach sztuka mięsa kosztuje od 10-14 zł ...a najlepiej jest potem zwalić winę na właścicieli że tak mało jedzenia macie... pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe młode pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Czy jest tu ktoś, kto podpisał umowę p. Kargolem na czwartek, a wolałby sobotni termin 06.06.2015r? Jeśli tak, proszę dzwonić :) Zależy nam na czwartkowym terminie :) tel.: 663 693 957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybniczankaaa
zdecydowaliśmy sie w koncu poszukac sali na wesele i podziele sie z wami wrażeniami:) więc tak: ZAJAZD U DANUSI - cena 200 zł/os. za tą cene nie są nawet wliczone napoje trzeba miec swoje lub platnosc 3zl/sztuka, swój szampan na powitanie...reszta bez zarzutu, jedzenie ok (gratis pokoj dla nowożeńców) no ale mysle ze jednak mimo wszystko za drogo i duzo zbednych ''d**ereli'' typu przejazd bryczką czy misie w prezencie a rezygnacja z atrakcji nie obniża kosztów wesela. ladne obejscie i miła właścicielka. zaliczka 500 zł. RESTAURACJA EUROPA - menu 150/180/200 zl/os do wyboru wiadomo za 150 to raczej malo tego jest, optymalna opcja to ta za 180zl tam już jest w cenie stół regionalny z wyrobami, powyżej 80 osób pieczony świniak, pokoj dla pary mlodej w prezencie, napoje rozliczane wg zużycia. ale ogolem spoko, sala tez śliczna, elegancka, ale nie ma obejścia za bardzo ARKA - 175zl/os, akurat sala w remoncie jest, menu tez ok, obejscie, nic nie brakuje, zaliczka tylko 200 zł. nie można się zbytnio doczepić, jedynie sala dość duża i dlatego z niej zrezygnowaliśmy bo za malo gości mamy ;) IWONA - 170/180zl os (cena moze wzrosnac) jedzenie tez ok, moim zdaniem najpiekniejsze obejscie (staw, duzo miejsca itd urokliwie), sala tez ladna, w cenie fontanna czekoladowa, kacik pysznosci. zaliczka 500 zł. Fajna rzecz taka, że za wesele płacimy za całośc dopiero po weselu co jest duzym plusem! u innych niestesty trzeba zaplacic polowe przed weselem. CONTRA - 180 zł/os na rok 2015/2016. ta sala na pewno przebija wszystkie, nowoczesna, elegancka, oswietlenie led dopracowane w 100%. robi wrazenie. male obejscie tez jest. menu ok,napoje 1,5 l na os w cenie, woda bez limitu. dodatkowe atrakcje dosc drogo kosztuja. zaliczka niestety aż 1000 zł. Wszystkie sale mają w cenie torty i ciasta (to chyba już taki standard). Osobiście wahamy sie między Iwoną a Contrą. Jedyny minus taki - brak terminów na soboty, musimy wesele zrobić w tygodniu bo na sobotę to raczej coś wolnego znajdzie się dopiero na 2017 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion90
sprawdź Dom Przyjęć Anna w Gorzyczkach,to jest nowy lokal ,może są wolne terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś już to widział/był? Bo żadnej strony nie mają, nie wiadomo jak wyglądają, a specjalnie nie pojadę.. http://www.tuwodzislaw.pl/wiadomosci,w-radlinie-buduja-nowoczesny-dom-przyjec,wia5-3273-6156.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZajazdAstoria
Witam! Ktoś pytał o Zajazd Astoria.... Po pierwsze świetne jedzenie w niewygórowanej cenie, wesele 1 dzień ok 180 zł. I jest wszystko do woli, ciasto, owoce, tort itp. Nie wiem dokładnie jak z napojami. Potem oczywiście co nie zostało zjedzone dostaje sie do domu i ma się na kolejny tydzień :P Pan Stacha- własciciel ma dwie sale, nową na ok 200 osób i starszą na max 80. Nowa jest przepiękna... Z takimi żyrandolami z kryształków- no magia! I ten ogródek... Można robić zdjęcia z Parą młodą bez ruszania się w jakiś plener. Polecam gorąco. Cała moja rodzina robi tam różne imprezy (chrzciny, wesela, komunie, urodziny itp.) nigdy się nie zawiedliśmy. Od niedawna są też noclegi, jak się ma np. gości z daleka, cena chyba 60 zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz096
Witam chcialbym zapytac o dworek pod lipkami na szerokiej czy ma ktos moze jakies informacje co jak za ile?? Chyba ze moze ktos wie gdzie jest dobze i tanio Dziekuje pieknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dom Przyjęć Przystanek w Skrzyszowie 170 zł jeden dzień wesela dużo jedzenia i dobre. W innych lokalach dziecko jest liczone jak osoba dorosła lub pół ceny a w Przystanku cena zróżnicowana co do wieku. gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie d osób, które miały porównanie: DJ Tomasz Kargol czy Dj Mateusz Idzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Tomek Kargol i Mateusz Idzik są rewelacyjni :-) Każdy wybór będzie bardzo dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzik to marna podróbka Kargola i tyle. Więcej czasu spędza za konsolą, nie wychodzi do ludzi... nie ma nikogo do pomocy, przez co musi wszystko ogarniać sam. To nie to doświadczenie co Kargol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z innej beczki- jakie opieni na temat Zespołu 3 i pół oraz Zamku w Chałupkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×