Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Ewa1187
Nie rozumiem opinii na temat Koniczynki, zarzucacie kiepski wystrój ale zamawiając wesele widzieliście salę więc nie rozumiem rozczarowania, śmierdzi wam w pokoju dla młodej pary ale dostaliście go za darmo tak jak resztę pokoi ( zaznaczając, że noc poślubna była chyba kiepska skoro wolałeś wąchać kanalizację niż konsumować ;) ) miałam wesele w Koniczynce dwa miesiące temu i poprosiłam o pokój na nowej części dla młodej pary bo są piękne, to Twoja wina i Twoja oszczędność ze nie pomyślałeś na początku ... wracając do wystroju to bukiety na stołach są śliczne i zaznaczam ze gratis więc też nie rozumiem Twojego podejścia... mogłeś podskoczyć do kwiaciarni i zamówić sobie osobiście płacąc za każdą wiązankę 50 zł ... co do jedzenia które Ci nie smakowało to zastanów się gdzie byś zrobił wesele za 170 zł od osoby z 4 kolacjami a pisanie, że Ci nie smakowało też jest bezpodstawne bo zawsze mogłeś spróbować wcześniej tak jak my ... ;) Pozdrawiam ... ;) i polecam Restaurację Koniczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik1993
Odnośnie Marii- Teresy. Byłam tam w sobotę na weselu i mogę salę zdecydowanie polecic. Jedzenie dobre i dużo (niektórzy piszą, że mało, ale z tym się absolutnie nie mogę zgodzić, bo u nas było tyle na stoliku, że połowy nikt nie ruszył- za duzo i co chwile), sala super oświetlona- efekt najlepszy po zmroku. czysto w łazienkach i na sali. jak coś sie wylało to kelnerki z mopem latały i wycierały :) na stolikach też porządnie i czysto. nie wiem od kogo mają torty ale był teraz z kokosem i szwardzwaldzki i lepszych jeszcze nie jadłam. co do ceny to normalne chyba, pytałam i 170 od os biorą. napoje co chwile donoszone i różne rodzaje. nie mam się czego przyczepic. ogródek tez fajny, dobrze oświetlony i 3 altanki wiec było gdzie posiedziec. mogę polecic ten lokal. w ogole jak tak czytam to forum to na temat każdego lokalu są podzielone zdania. jednym sie podoba innym nie, kwestia gustu. mnie się bardzo podobało, mojemu chłopakowi tez wiec na moj gust wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leos
To sa poprostu podli ludziska dostaja cos za darmo I jeszcze narzekaja. Pewnie gdyby dostali cale wesele za darmo tez by im bylo zle. A co ma wogole pokoj do wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek 5555
hahahahaha jak Ci każdy ze znajomych mówił, że w Koniczynce śmierdzi to po jaki ch** robiłeś tam wesele ? noo sam sobie zaprzeczasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu kłamiecie jakie 170zł od osoby w koniczynce jak jest 178zł od osoby byłam oglądać sale w zeszłym tygodniu i nie polecam sali koniczynka nie idzie się dogadać z szefowa!!! Chcą tylko Zerować i zarabiać na innych a chciałam tam wesele robić ale jednak rezygnuje !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wystrój sali "Koniczynka" to chodzi tu o krzesła a nie kwiaty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yneshow
Dobry wieczór, chciałabym się wypowiedzieć na temat hotelu Koniczynka. Byłam w tym lokalu 2 lata temu, jeszcze gdy nie był odnowiony. Pokoje ok, jedzenie też dobre, żadnych zastrzeżeń co do lokalu. Moja siostra robiła wesele w tym roku w wakacje i byłam bardzo ale to bardzo mile zaskoczona diametralną zmianą hotelu. Wszyscy sobie go chwalili, goście byli naprawdę bardzo zadowoleni. Jedzenie przepyszne, dekoracja sali bardzo pomysłowa, obsługa przesympatyczna. Wielki parking, zadbany czysty, cała nowa sala jest przepiękna. Te płytki, te lampy, drzwi. Coś pięknego! Byłam naprawdę bardzo mile zaskoczona. Nie znalazłam w tym hotelu ani jednej rzeczy, która przeszkadzałaby mi jakoś bardzo. Mam nadzieję że moje wesele będzie tak samo udane jak wesele siostry. I mogę wam z całego serca powiedzieć że ten hotel jest naprawdę godny polecenia. Na terenie Pawłowic, Warszowic, Jastrzębia, Krzyżowic, Studzionki jeden z najlepszych lokali. Wiele gratisów, o ile pamiętam to 26 łóżek gratis na ślubie co bardzo zachęca i bardzo się opłaca. Dekoracja sali również. Można wiele zaoszczędzić, nie martwić się o swoich gości że nie mają się gdzie podziać. Po prostu osoby krytykujące ten lokal są zazdrosne lub to konkurencja. Ja z czystego serca nawet mogę napisać tutaj imię, nazwisko moje, siostry jako klientki chętnie z kimś porozmawiamy zainteresowanym tym lokalem na wesele czy inną uroczystość. Pozdrawiam Szefowe Koniczynki :) - Hotel godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra urządzała wesele w Koniczynce i szczerze mówiąc to żałuje, że wyprawiła tam wesele. Jak za taką cenę to szału z jedzeniem ani z wystrojeniem sali nie było. W pokoju dla nowożeńców rzeczywiście tak jak ktoś wspomniał śmierdziało kanalizacją. Współczuję jej, że musiała w takim śmierdzącym pokoju spędzić swoją noc poślubną. Ogólnie nie polecam. Są lepsze miejsca na wesele w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1253
Byłam, widziałam podoba mi się, polecam :) Hotel Restauracja Koniczynka oferuje pyszne jedzenie i miłą atmosferę. Nowa sala konsumpcyjna, sala weselna na 140 osób, sala bankietowa, salonik hotelowy oraz 19 pokoi z łazienkami, tv i darmowym internetem wi-fi. Na terenie obiektu: dwa zadaszone tarasy, ogródek letni i bezpłatny parking. Tak jak pisze na stronie hotelu tak i jest, jestem zadowolona POLECAM :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że sporo osób tu jest niezadowolona z sali "KONICZYNKA" w Pawłowicach ja również muszę przyznać że szału nie było miałam 2tyg temu wesele tam i tak śmierdzi kanalizacją, że aż wstyd tam robić wesele. Można się przewrócić z tego śmierdzącego zapachu kanalizacyjnego.Wystrój sali nie ładny!!!Co z tego że gratis pokoje to tylko zachęta by robić tam wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja tez się wypowiem na temat sali "koniczynka" miałam tam wesele w 2013r w niedziele i na temat jedzenie szkoda się wypowiadać mięso podane na obiad było tak jakby z piątkowego wesela lub sobotniego stare nie do zjedzenia goście byli nie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34444445
Na temat Koniczynki i hejtów wypowiada się jedna i ta sama osoba, ktoś zazdrosny że Koniczynka ma taką dobrą opinie i wszyscy ją chwalą. Tak się składa że 2 tygodnie temu ja miałam tam wesele, rozmawiałam z szefową i jest przemiła. Także gratulacje dla osoby o tak niskim poziomie żeby wymyślać rzeczy wyssane naprawdę z palca. Pozdrawiam i polecam hotel Koniczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esf
polecam hotel Koniczynka, miałam tam Chrzciny syna, jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak dawno ktoś psuł opinie restauracji Avanti taraz widzę , że kolejny lokal negatywnie oceniany... czemu to ma służyć? masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety w naszym regionie powstało bardzo wiele lokali, wesel jest troszkę mniej niż przed laty i teraz wszyscy się wykańczają. anonimowa walka w necie jest bardzo nieuczciwa. przeglądając kilka wątków widać ,że lokale same sobie wypisują super opinie, to samo z zespołami, dj i fotografami. Forum nie jest miejscem do autoreklamy czy zwalczania konkurencji, a niestety tak to tu wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014.09.24 Byłam, widziałam podoba mi się, polecam usmiech.gif Hotel Restauracja Koniczynka oferuje pyszne jedzenie i miłą atmosferę. Nowa sala konsumpcyjna, sala weselna na 140 osób, sala bankietowa, salonik hotelowy oraz 19 pokoi z łazienkami, tv i darmowym internetem wi-fi. Na terenie obiektu: dwa zadaszone tarasy, ogródek letni i bezpłatny parking. Tak jak pisze na stronie hotelu tak i jest, jestem zadowolona POLECAM usmiech.gif !!! - widać, że nie pisał to "zwykły " uczestnik wesela, tylko ktoś podstawiony.... nikt normalny nie używa takiego słownictwa i takiej pisowni w wyrażaniu opinii..... Wstyd samemu sobie robić reklamę. Przyszli Młodzi zaglądają tu, żeby dowiedzieć się prawdy, a nie zakłamanych informacji właścicieli lokalów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja miałam wesele 3 lata temu w Astorii w Mszanie, w tej mniejszej sali, starej. Duża się jeszcze budowała. Jak na wesele 60paroosobowe - super. Wybrałam tą sale, bo wiedziałam, że nie oszukają mnie na jedzeniu. I tak było. jedzenia bardzo dużo i dobrego. Non stop coś donosili, stoły były cały czas pełne. ja była bardzo zadowolona i goście też sobie chwalili. Ja płaciłam około 145 zł osoba, ale od tamtego czasu pewnie sporo poszło w górę. Sala nie jest brzydka, kwiaty na stołach, czyste obrusy - sama se kolor wybierałam. Jeśli planujecie niewielkie weseli, tak do 80 osób to ja polecam tą sale z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' Byłam, widziałam podoba mi się, polecam usmiech.gif Hotel Restauracja Koniczynka oferuje pyszne jedzenie i miłą atmosferę. Nowa sala konsumpcyjna, sala weselna na 140 osób, sala bankietowa, salonik hotelowy oraz 19 pokoi z łazienkami, tv i darmowym internetem wi-fi. Na terenie obiektu: dwa zadaszone tarasy, ogródek letni i bezpłatny parking. Tak jak pisze na stronie hotelu tak i jest, jestem zadowolona POLECAM usmiech.gif !!! - widać, że nie pisał to "zwykły " uczestnik wesela, tylko ktoś podstawiony.... nikt normalny nie używa takiego słownictwa i takiej pisowni w wyrażaniu opinii..... Wstyd samemu sobie robić reklamę. Przyszli Młodzi zaglądają tu, żeby dowiedzieć się prawdy, a nie zakłamanych informacji właścicieli lokalów...... ' Polecam czytanie ze zrozumieniem. Osoba która pisała o tych pokojach, bufecik, salonik palący itp, zostało to skopiowane ze strony Koniczynki i to prawda z tym się zgadzam. Osoba napisała że się z tym zgadza a nie jak tam jest. Gratuluje inteligencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony1
Dlaczego dwa negatywne komentarze na temat Koniczynki pojawiają się w odstępie ok 10 min a pare wpisów nizej kolejne dwa w odstępie ok 5 min?? Zastanawiajace komu tak zależy na złej opini tego lokalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat robił wesele w KONICZYNCE i szczerze mówiąc to żałuje, że wyprawił tam wesele. Jak za taką cenę to jedzenie był podgrzewane z dwóch dni wcześniej smażone tak to odczułam jedząc mięso podane na obiad. Z czystym sumieniem nie polecam tego lokalu. W pokoju dla nowożeńców rzeczywiście tak jak ktoś wspomniał śmierdziało kanalizacją co brat potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin787
Moj brat, moja siostra ble ble ble... Wchodzac tu man wrazenie ze udziela sie tu jedna I tta sama osoba. Darujcie sobie glupie wpisy ludzie tu wchodza bo chca sie dowiedziec szczerych opini a nie zawistnej osobki. Gdy bym ja mial wypowiedziec sie o kazdym lokalu w jakim bylem to pewnie napisalbym o plusach I minusach szczerze co bylo ok a co nie. A nie z gory noe polecam, bo to ze komus sie nie podoba to nie znaczy ze inni tez tak mysla. Mlodej parze radze osobiscie odwiedzac lokale,sprawdzac I pytac a nie czytac falszywe komentarze zawistnych ludzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acideframboooise
Cześć:) Czy ktoś z Was może coś powiedzieć na temat zespołu Magnum? Byliśmy ich słuchać na chwilkę, głosy bardzo ładne ale nie wiemy jak wypadają ogólnie na weselach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wiadomo, że w każdym lokalu będą miło ślicznie pięknie szefowe wypowiadać a w rzeczywistości potem się okazuje ze tak nie jest po to są te komentarze by ludzie się wypowiadali :-) Polecam lokal u Danusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich Zacznijmy od tego że POLECAM GORĄCO Dom Przyjęć Maria Teresa w Świerklanach. Ja z Żoną miałem w wrześniu tam wesele Płaciliśmy 160/os, Jedzenia Bardzo dużo Wystrój Rewelacja, Porządek czystość i ład w nienagannym stanie. Cenowo wszystko się zgadzało na koniec dostaliśmy paragon z rozpiską co za ile co było ustalone przed ślubem, po imprezie całość jedzenia otrzymaliśmy do domu. Wesele na 70 os. a jedzenia jeszcze zostało na drugi dzień w domu dla wszystkich. Ciasta i jedzenie Świeże smaczne i doprawione. Obsługa w porządku nie ma sie do czego doczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedz sie wiecej na temat lokalu u Danusi. Dlaczego polecasz? Szukam sali na wesele i prosze o szczera opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukii
Tutaj kazdy jest anonimowy I moze pisac co tylko chce nie zawsze zgodnie z prawda. Dlatego lepiej popytac rodziny czy znajomych gdzie polecaja zrobic wesele. Chociaz I tak najlepszym rozwiazaniem jest samemu sprawdzac lokale i probowac ich potraw. Ja tak robie z narzyczona. Zostaly Nam jeszcze 2 i wtedy zdecydujemy gdzie zrobimy wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina89
Polecam "Dom przyjęć Ewa" w Piecach . Jestem zadowolona w 100%. Fachowa obsługa, przepyszne jedzenie, przystępna cena, przepiękne obejście, w tym plac zabaw dla najmłodszych pociech. Bardzo duża sala, mnóstwo miejsca do zabawy, piękny wystrój, klimatyzacja, a co najważniejsze przemiła właścicielka :) DJ Dawid Guzy, najlepszy DJ jakiego mogłam mieć na weselu, goście weselni zadowoleni w 100%, potrafi rozkręcić każdą imprezę, nawet najbardziej leniwa osoba porwie się do tańca :) W mojej rodzinie odbywało się tam już wiele imprez i nie wyobrażamy sobie żeby kolejne imprezy odbywały się w innym lokalu :) Oczywiście DJ Dawid Guzy zawsze nam towarzyszył :) POLECAM GORĄCO http://www.domprzyjecewa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala u "Danusi" mają bardzo dobre jedzenie , wystrój sali przepiękny, prezenty od szefowej cudowne, ogród za sala przepiękny polecam wszystkim ta salę.Pozdrowienia dla przemiłych i sympatycznych kelnerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te cudowne prezenty to niby co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta i Kamil
witam WAS, a w szczególności przyszłych Państwa Młodych! jestem po weselu 2dniowym w KONICZYNCE, w Pawłowicach. Ilość osób 130 - to chyba jednak jest wyzwanie, by jedzienie równomiernie zostało podane, a talerzyki czyste. rodzina praktycznie z całej Polski - a ich opinie - POZYTYWNE. Jako Panna Młoda nawet gdybym chciała to po prostu nie miałam czasu, by na wszystko zwracać uwagę, ZADOWOLENI GOŚCIE byli dla mnie najważniejsi, ich pozotywne opinie ciagle do mnie spływaly w drugim dniu wesela. Da się ? DA! Jedzenia dużo i rewelacyjne - w dodatku sami możemy dopasować menu. Także przyszli Młodzi - zdajcie się na szefową! Zaznacze, że w rodzinie również mam osoby, które zawodowo pracują na kuchni, więc mogę z czystym sercem przyznać, że jedzenie było smaczne i świeże! dla mnie ich opinie były bardzo ważne. Wystrój sali odpowiedni, kwiaty jakie chciałam takie miałam. obsługa sympatyczna, uprzejma i miła! - dziękujemy za odpowiednie ugoszczenie i końcową wspólną zabawę !!! :-) Pozdrawiamy serdecznie, Małżonkowie z weselnej imprezy w KONICZYNCE z 04 i 05.10.2014 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×