Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
a To Ty tam byłeś/byłaś na tym weselu? kiedy to miało miejsce? dlaczego właściciel umywa od tego ręce? i nie podchodzi to tej sprawy poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe komu tak zależy bardzo żeby udowadniac winę lokalu?! Chyba konkruencja lub ktos kto nie lubi tego lokalu. Na Twoim miejscu zajechałabym tam i zapytała otwarcie właściciela. Jeśłi wykryto gościom salmonelle to automatycznie szpital dzwoni do sanepidu i sanepid wkracza w mijesce zarazone salmonelle, zamyka je i przeprowadza kwarantanne czy jak to sie nazywa. Nie da sie od tego umyc rąk.... Więc ktoś na prawdę pisze brednie. Sam fakt że lokal zamykaja i w tym czasie musza odwołac wesela pozostale. Jeśli Avanti nie zamkli to nie ma salmonelli. Mogło też być tak że ktos był na tym weselu nosicielem salmonelli, poszedł do ubikacji, nie umył rąk po ubikacji i w ten sposob bardzo łatwo mógł innych zarazić. Nie wspomnę ze goście wchodząc do takich ubikacji bardzo łatwo mogli się zarazić wiec nie winiłabym tu od razu lakoalu poki nie ma TWARDYCH DOWODÓW a nie tylko to co ludzie powiedzą. Bo gadac i gdybac mogą dużo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak byłam na tym weselu, było to wesele bardzo bliskiej osoby z rodziny i było to końcem lipca. Co do sanepidu to było tak, że państwa młodzi zadzwonili dzień po weselu do właścicieli avanti z informacją, że ludzie się zatruli - co było ich błędem, bo jak przyszedł sanepid to wszystko było wysprzątane. A sanepid został zawiadomiony przez szpital po 4 dniach jak paru ludzi dostało się na oddział zakaźny. I nie jestem żadną konkrecją jak niektórzy sugerują i jeżeli ktoś nie chce niech nie wierzy jego sprawa jak będzie później swoich gości weselnych odwiedzał w szpitalu, albo będzie musiał zrezygnować z podróżny bo sam się zatruje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie mogli wysprzątać bo trzeba próbki miec z jedzenia. Inaczej srogo się za to płaci. To nie jest błacha sprawa - oskrazyc lokal o zatrucie wiec sanepid takich rzeczy nie bagatelizuje - nie mozliwe jest zeby spoczeli na tym ze lokal wszystko wysprzatał jak mówisz i sanepid nie potrafił dalej działac. Skoro na lokalu nic nie znalezli to znaczy ze jeden z gosci był nosicielem salmonelli i pozarazali sie od niego a nie od lokalu. Teraz tylko znalezc tego kogos. Jesli nie wiesz to nie mow bo mozna byc nosicielem salmonelli i nie miec zadnych objawow a innych zarazac. Nie wiesz czy to Ty nie nosisz tej bakterii w sobie a u Ciebie ona nie daje zadnych objawow. Zadzwon sobie do sanepidu i powiedza Ci to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z dziewczyną, która miała w Avanti wesele kilka dni temu... na nic nie narzekała była bardzo zadowolona, zarówno goście jak i sama Para młoda... ktoś chyba na SIŁE próbuje oczernić właścicieli lokalu... brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że próbek z jedzeniem już nie było, bo trzeba je przechowywać 48 h, a tak jak wcześniej pisałam z błędu pary młodej sanepid był zawiadomiony dopiero po 4 dniach przez szpital. ja nikogo nie oczerniam pisze tylko tak jak było żeby ostrzec a jeżeli nie ktoś nie chce nie musi wierzyć jego sprawa. A gość który tak strasznie broni lokalu to właściciel czy menadżer Avanti? Bo zarzucasz, że ktoś był nosicielem salmonelli tak jak próbował to parze młodej wmówić właściciel. Tylko, że goście weseli musieli oddać kał do sanepidu i jakoś nikt tym nosicielem nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do avanti miałam tam swoje wesele pare tygodni temu i także nie polecam jedzenia mało i odgrzewane wyglądało jak z wczorajszej imprezy. a cena jak na taki standard bardzo wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne są te opinie, szczerze trzech znajomych miało tam wesele i wszystko oki nikt nie narzekał... prawda taka, że nikomu się nie dogodzi.. poza tym widziała Pani ile jest czego na osobę... więc nagle mało jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jest koszt wesela w Paradise ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko roko
W tym roku była cena 170 zł Mam pytanie- czy ktoś może polecić rewelacyjne foto i video z naszych okolic lub tak do 100 km? Zależy mi na pięknym dynamicznie zmontowanym filmie ze ślubu i zdjęciach, które oprócz standardowych rzeczy, upamiętniałyby wszystkie szczegóły/detale z wesela. Ktoś coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do koko roko: Zależy w jakich granicach cenowych :) Osobiście podobają mi się zdjęcia: http://www.magiaobrazu.com/. Jest tam dwóch fotografów, piekne zdjęcia ale cena powyżej 4 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wiecie coś na temat Astorii w Mszanie? Jakie macie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te Wasze komentarze i najbardziej rozbrajają mnie teksty: " u nas na weselu grał zespół XXX ,grali super, do dziś jestem zachwycona", albo sala XXX jest piękna, cudowna, sama miałam tam wesele rok temu" Ludzie, to że Wam sie podobało nie znaczy, że podobało się gościom. SAM byłem na weselu gdzie Pani młoda zadowolona z wszystkiego wokół zachwycała się ta salą a żreć nie było co, zespół jakiś najtańszy co 10 piosenek umiał zagrać i sala jak w straży ,Wszyscy goście uważali tą imprezę na porażkę. Także skończcie pisać że u Was na weselu było super, bo może ci sie tylko tak wydawać a nikt prawdy przeciez nie powie bo bedzie przykro! tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich nie polecam sali koniczynka w Pawłowicach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina1212
Byłam gościem na weselu w Restauracji Koniczynka i nie rozumiem dlaczego nie polecać właśnie tej sali ? Jedzenie pyszne i bardzo dużo jak za cenę którą płacili państwo młodzi , pokoje dla gości weselnych za free , obsługa rewelacyjna bardzo miła i o co ją poprosiłam to zrobili ... nie rozumiem Twojej opini ! co Ci się tam nie podobało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientela Kończynki
Zgadzam się w 100% z poprzedniczką. Miejsce super. Pokoje za free. A kelnerki mmmm. Kto zawita sam zobaczy. Miód na oczy. Jedzenia w nadmiarze. Wszystko bardzo apetyczne. Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina1212
No tak kelnerki bardzo, bardzo miłe ;) jedzenie pyszne więc nie wiem dlaczego takie opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem bardzo często klientem Koniczynki i bardzo serdecznie i z całego serca polecam ten lokal. Pokoje zawsze czyste, sala bardzo dobrze przygotowana, wszystko zapięte na ostatni guzik. Szefowe, kelnerki przesympatyczne. Polegam ten hotel, widać że bardzo dużo serce włożonego w wybudowanie koniczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzą Dworek nad stawem. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak małą ilością jedzenia na weselu. Kelnerów powinni zwolnić. Chodzili naburmuszeni i źli, jakby tam za karę pracowali. Wg mnie masakra. Jedyny + to ładne obejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłam kanjpki :) Nie dworek nad stawem - tak jest ok, tylko Gościniec wodzisławski. Tam moja noga w życiu nie stanie. Głodna byłam i mój narzeczony. Wesele- porażka. Odradzam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie opinie na temat Zamku w Chałupkach? Będę bardzo wdzięczna za komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorek678
Proszę o namiary na jakiś fajny zespół. Najlepiej taki co gra nie tylko na keybordzie. I oczywiście w rozsądnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ,, koniczynce" w pokoju dla pary młodej śmierdzi kanalizacją miałam tydzień temu wesele tam nie polecam kelnerzy nie przyjemni co niektórzy opierniczali się jedzenie nie dobre nie odpowiadało mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam wesele w Koniczynce i jestem bardzo zadowolona. Goscie chwalili ze duzo i smacznie a obsluga mila. W pokoju dla pm nie smierdzialo kanalizacja chociaz troche maly ale byl czysty i swiezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiorek678: Polecam Ci: Diamentowy Kolczyk i Magnes Band :) Oba mają szersze intrumentarium, ładnie grają i mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tam wesele i prosze nie kłamać bo smierdzi kanalizacja w pokoju dla pary młodej w "KONICZYNCE" I TO KAZDY Z ZNAJOMYCH POTWIERDZA CO MIAŁ TAM WESELE !!! Wiec pary jak bedziecie wybierać lokal prosze zajrzeć do łazienki w pokoju dla pary młodej. A do tego brudne nakrycia na krzesła i czas by zmienić wystrój sali .Na nowe i czyste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również sie zgadzam z powyższym komentarzem jestem nie zadowolona z sali ,,KONICZYNKA" nie polecam innym tej sali:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Proszę o opinie na temat lokalu Maria Terasa w Świerklanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz jestem po swoim weselu, wiec podziele sie opinia o dworku u Kaczyny w Rogowie, bo ciezko znalezc o nich jakiekolwiek opnie wiec bralismy ich troche w ciemno. Od razu powiem ze jest tam drogo, ale cena jest warta zachodu. Na takie jedzenie jakie bylo i w takiej ilosci cena nie jest wedlug mnie wygorowana. Wszyscy goscie mowili, ze bylo to najlepsze jedzenie jakie jedli na weselach i tak jak pisze wybor byl ogromny (7 rodzai miesa do obiadu! po 3 kawalki na osobe) Wszystko bylo swieze, obsluga tez bardzo dobra, jedyny mankament to slaba organizacja wlascicielki (takze bylo troche stresu) no i fakt ze naciagnieto nas na napoje. Po zakonczeniu drugiego dnia wychodzac ze sali bylo pelno napoi na stolach a na drugi dzien przy rozliczaniu ponoc nie zostala zadna butelka... Takze mimo ze na koniec wychodzi na to, ze nas oszukano to i tak zrobilabym tam wesele drugi raz ze wzgledu na jedzenie. Ten lokal ma ogromny potencjal szkoda ze nie bardzo potrafia nim zarzadzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×