Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
Witam jeśli chodzi o Kargola to byłam na obsłudze wesela które on prowadził, fakt ma ludzi do rozkładania sprzętu ale takiej chały jaką odwalił to jeszcze nie widziałam. Chyba miał jakieś problemy bo cały czas biegał z telefonem a póki młodzi nie wrócili ze zdjęć nie zagrał ani jednej piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, orientujecie się może gdzie najlepiej kupić sukienkę? Sama myślalam o White Roses w Bielsku i Madonnie w Rybniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mieliśmy wesele w Leśnej Perle bo słyszeliśmy od znajomych, że jest super. Na naszym weselu też było super i obiecaliśmy że będziemy to powtarzać i tak robimy. Dzięki wielkie dla całej obsługi i dla kucharzy za pyszne jedzenie. Cały czas czuliśmy, że wszyscy wiedzą co mają robić. Ania i Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu ktoś, kto w 2015r. ma u siebie DJ Tomasza Kargola i ma wesele w czwartek? Chętnie wymienimy swoją sobotę 06.06.2015 na jakiś czwartek właśnie ;) tel.: 663 693 957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Leśniczówce trochę się pozmieniało, już nie trzeba kupować u nich alkoholu tylko można wnieść swój, nie ma też żadnego korkowego, trzeba tylko piwo tam zakupić jeśli się chce. Minusem jest na pewno zakup napojów niealkoholowych po wyższej cenie ale tak jest nie tylko tam z tego co się orientowałam. Menu jest dość zachęcające i bardzo podobne do proponowanych przez inne lokale ale jak to ma się do rzeczywistej ilości jedzenia nie mam pojęcia Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia i Irek
My nasze wesele zdecydowalismy zrobić w Cyganku byłam tam na komunii i powiem tylko ze bylo super, bardzo dużo jedzenia, miła obsługa i smacznie, sala przepiękna, ogród też się postarali jest dwa razy większy niż był. Jeśli chodzi o alkohol można mieć swój i napoje też. Menu naprawdę obszerne, wiedziałam dużo restauracji i nigdzie nie było tak bogatej zimniej płyty. I co dla mnie ważne do kolacji nie podają odgrzewanych mięs z obiadu tylko świeże. W cenie są torty, kruche ciasta, lody, owoce, szpajzy. Ja się normalnie zachwyciłam. Po komunii mogę powiedzieć uczciwie ze bylo jedzenie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstąpię termin wesela 05.08.2015 r. - Dom Przyjęć- "Wrzosy" (Radlin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał o nowy dom przyjęć w Radlinie: http://www.tuwodzislaw.pl/wiadomosci ,w-radlinie-buduja-nowoczesny-dom-przyjec,wia5-3273-6156 .html Lokal jest świetny, byliśmy zobaczyć salę. Chociaż mieliśmy zamówiony inny lokal na wesele, zmieniliśmy właśnie na ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie. Nie polecam sali Gościniec wodzisławski. Pierwszy raz byłam na weselu, gdzie nie było co jeść :( Aż żal mi było przyjaciółki, która była panną młodą....Jedzenia strasznie mało, stoły świeciły pustakami, bardzo brzydka zastawa, jak do OSP, zwykła, szara. Zero przystrojenia na stołach-zwykły biały obrus, zero kwiatów, zero balonów. Bardzo duże przerwy między donoszonym jedzeniem, jedzenia bardzo mało - porcja na stole, dla wszystkich była w ilości na jedną osobę. Mała różnorodność jedzenia. Jedyny plus miejsca, to obejście, bo ładnie jest, i plac zabaw i plener do zdjęć. No ale jedzenie na weselu to podstawa, nie może być tak, że nie ma na stole nic, poza napojami i wódką !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenia na weselu się ma tyle za ile się zapłaciło, zawsze jest kilka opcji do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny możecie polecić jakiegoś fajnego kamerzysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby mi proponowano opcje do wyboru z ilością jedzenia. I co, młodzi mówią, chcemy mało jedzenia - dobrze jedzenia będzie mało, za to zapłacicie tyle i tyle... Bez sensu. Każdy chce mieć na weselu dużo jedzenia i w sumie w każdej sali kwota za jeden dzień nie różnie się jakoś znacznie. Tylko, że w jednej sali cię ociulają i za tą samą kase będziesz miał puste stoły, a w drugiej sali będzie jedzenia pod dostatkiem. Byłam na wielu weselach i znam cene za dzień/2 od osoby i mogę porównać z ilością jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie. Nie polecam sali Gościniec wodzisławski. Pierwszy raz byłam na weselu, gdzie nie było co jeść smutas.gif Aż żal mi było przyjaciółki, która była panną młodą....Jedzenia strasznie mało, stoły świeciły pustakami, bardzo brzydka zastawa, jak do OSP, zwykła, szara. Zero przystrojenia na stołach-zwykły biały obrus, zero kwiatów, zero balonów. Bardzo duże przerwy między donoszonym jedzeniem, jedzenia bardzo mało - porcja na stole, dla wszystkich była w ilości na jedną osobę. Mała różnorodność jedzenia. Jedyny plus miejsca, to obejście, bo ładnie jest, i plac zabaw i plener do zdjęć. No ale jedzenie na weselu to podstawa, nie może być tak, że nie ma na stole nic, poza napojami i wódką !!!!!!!!! xxx az mi się wierzyć nie chce, że ktoś tak napisał o Gościńcu Wodzisławskim. Sama miałam tam wesele w 2013 i do tej pory jestem zachwycona, jedzenia pełno, bardzo urozmaicone. Kwiaty na stołach owszem były, dekoracje piękne, zero tandety. Kelnerzy spisywali się bardzo dobrze. widocznie twoja przyjaciołka wybrala menu bardzo skąpe, choc wierzyc mi sie nie chce w ogole w to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, dziwne, żeby były aż tak wielkie rozbieżności.... Ciesz się, że miałaś co jeść.... bo ja, mój narzeczony i wszyscy dookoła nie mieli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olanna
Chętnie przyjmę/odkupie termin wesela na weekend na 2015 w Paradise Rogoźna lub Leśna Perła w Radlinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to tak mozna w ogole tego nie rozumiem od kiedy to tak :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody pan
Witam czy słyszał ktoś o cateringu Prestige ze Skoczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie,czy bierzecie kamerzystę na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
Szukamy samochodu na nasz ślub w Jbiu. Możecie polecić jakąś firmę lub osobę prywatną która proponuje takie usługi. Chodzi nam raczej o zadbany samochód wyższej klasy niż limuzyny czy samochody zabytkowe. Z góry dziękuję za podpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani kamerzystę ani fotografa. Teraz sa już takie aparaty, że idzie zrobić piękne zdjęcia i nie trzeba wydawać 2500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko, że w czasie wesela sami zdjęć sobie nie zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o wiktorii w Skrzyszowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o sawanie w Świerklanach? Jakie są wasze opinie na temat tego lokalu? Czy zmieści się tam 100 osób? Pomóżcie. Mam tam zarezerwowany termin na 2015, a boję się że będzie mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkaaa16
a co sądzicie o Dworku na stawem w zawadzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ilona
Witam Dwa tygodnie temu mielismy swoje wesele w Domu Przyjęć Anna w Gorzycach i było rewelacyjnie - Wesele marzeń dzięki miejscu w którym się odbylo i szefowej...sala jest przepiękna ,obejście duże ogrodzone i zamykane... Jedzenia bardzo dużo-" nie doprzejedzenia" bardzo smaczne i wymyślne ... Szefowa cud kobieta ,bardzo profesjonalne podejście do organizacji ,rewelacyjny kontakt .Dużo pracy wkłada w każde jedno przyjecie ...przez cały czas trwania przyjęcia jest na miejscu ,nadzoruje swój personel ,wszyscy chodzą jak w zegarku -REWELACJA !!!! przez cale przyjecie ani ja ani maz ani rodzice nie musielismy się o nic martwić ani nic nadzorować bo Pani Ania nad wszystkim czuwała ... Wiele prezentów : tort piętrowy gratis ,przepiękny pokój dla nowożeńców ,wino do obiadu ,płonący udziec ,dekoracja sali z żywych kwiatów ... POLECAM !!!!!! PANI ANIU DZIEKUJEMY ZA CUDOWNE WESELE TO DZIEKI PANI MIELISMY WESELE MARZEN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×