Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość jola 9005
Najpiekniejsza sala na WESELE to Regge w Bieńkowicach Zespoly ktore grają muzycznie dobrze oraz maja urozmaicony repertuar to; Duo vocal sax duet-dance.pl kapela akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na wesele w 2013 roku poszukuję dobrego, wesołego i zabawnego zespołu. Zastanawiam się pomiędzy zespołem IMPULS z Rybnika jak i GRAMOFON z wodzisławia. Proszę o pomoc i opinie. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MarDar witam Impuls jak najbardziej -jeżeli o nich myślisz i mają wolny termin to brać Gramofonu niestety nie miałem przyjemności poznać więc się nie wypowiadam pozdrawiam Studio Pixel Rybnik www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n
Ja wybralam IMPULS i mysle ze bedzie to dobra decyzja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n
A jeżeli chodzi o rok 2013 to radze się szybko zdecydować zęby nie było problemu z terminem :)) ja już zamówiłam w październiku :)) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłaś posłychać zespołu GRAMOFON? Ich stronka, demo i filmiki na you tube wyglądają super. Termin który mnie interesuje oba zespoły mają wolne więc z tym nie mam problemu. Tylko co wybrać? Zna ktoś zespół GRAMOFON?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n
Niestety nie byłam dlatego bo mnie nie ma w Polsce .. Słuchałam tych zespołów przez długi czas :) też miałam wahania pomiędzy gramofonem a Impulsem :) Pytałam ludzi i większość napisała że Impuls to pewniaki :)) a jeżeli chodzi o gramofon to nikt mi nic o nich nie napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n
MarDar mam pytanie a masz może już wybranego kamerzystę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kamerzysty nie mam jeszcze. Narazie chce zakończyć sprawę z zespołem. W sobote pojade posłuchać tego Gramofonu. A ty już wybrałaś kamerzystę? Ja oglądałam FLC oraz Knapek. Co o nich sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macha85
A co wiecie o Pałacu w Wojnowicach za raciborzem? Podoba mi się klimat, ceny ok, ale nic nie wiem o obsłudze, jedzeniu itp! Pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sale w J-biu
Mieliśmy czas z mężem pojeździć po restauracjach i salach weselnych w Jastrzębiu. Wstępnie zarezerwowaliśmy termin w dom przyjęć Poezja na Bziu. Co do ceny kuszącą, wystrój wnętrza nowoczesny. Jednak w trakcie wizyty z problemem trafiliśmy do wybranego lokalu po czym bryła i kolorystyka budynku zniechęciła nas skutecznie. Z miejsca zrezygnowaliśmy z rezerwacji. Jeśli komuś nie zależy na wyglądzie to sala jak i menu jest warte polecenia. Odwiedziliśmy także dom przyjęć Sawana w Świerklanach. Bardzo miła właścicielka, cena jak za takie menu rewelacyjna. Wnętrze... jak dla nas sala troszkę za mała jak na 70 osób i parkiet na środku między stołami , orkiestra w rogu sali.... No więc pojechaliśmy dalej. W Dąbrówce bawiliśmy się na weselu, jedzenie przepyszne, klimatyczne wnętrze, osobna sala do tańczenie przy weselu do 60 osób. Niestety stosunkowo za drogo do oferowanego menu. Dom Retro w Zdroju przepiękny budynek, wystrój podobny jak w Dąbrówce tylko troszkę skromniej. Dwie sale. Ceny niższe jak w Dąbrówce, niestety dodatkowe opłaty typu korkowe, tort itd. zdopingowały nas żeby jechać dalej ;) Maxima na Zofiówce oferuje za atrakcyjną cenę niesamowite menu. Niestety jest to sala dla osób lubiących bogaty wystrój. Jak dla nas za dużo złoceń. Kolejną salę oglądaliśmy na Pochwaciu - Dworek Zielone Wzgórze. Obiekt świetnie położony z daleka od głównych ulic, rozciągające się wokół zielone krajobrazy, wnętrze skromne bez przepychu, zachowało swój klimat. Co do ceny to jest troszkę wygórowana jak za proponowane menu, cóż wszystkiego mieć nie można ;-) Chyba się zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coż już po...
cześć miałam wesele w zeszłym roku w czerwcu - troszkę pooglądałam próbek filmów i zdjęć i w naszym regionie jest pare firm które wiedzą co robią potrafią to robić i wykonują swa pracę z przyjemnośćią. Z tym że jest jeden minus - u tych najlepszych ciężko było z terminem - (załatwialiśmy to rok prędzej) podobnie zresztą jest z zespołem (a nawet gorzej) - na szczęscie jest int.i to troszkę ułatwia sprawę - polecam najpierw pooglądać sobie filmy i zdjęcia w necie a pojechać na rozmowę tylko do wyselekcjonowanych zakładów życzę dobrego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż juz po... Sale w J-biu... Słyszeliście coś o zespole Gramofon? Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coż już po...
MarDar Jastrzebie to nie mój teren -nie znam - w wodzisławiu znam tylko Contrę - mały ale sympatyczny lokalik Impulsi grali kilka lat temu (chyba 3) koleżance na studniówce- było naprawdę super - widziałam od niej film i mówiła że postarali się -cała sala na parkiecie aha znajoma ma mieć slub w Gościńcu wodzisławskim - nie byłam tam ale mówiła że ładny lokal lecz nie znam szczegółów powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, że tak sie wtrące orientuje sie ktoś może w terenach koło rzeszowa? Szukałam w sieci ale to na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o opinie o zespole Gramofon z Wodzisławia osoby które były z nimi na weselu? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o polecenie dobrego dj'a. Dj Tomasz Kargol odpada po 1 nie miał wolnego terminu po 2 człowiek chyba zajęty jest za bardzo pracą, obowiązkami itp. ponieważ kontakt z nim był niestety ale niezbyt dobry :(......a szkoda bo wszyscy piszą i go chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
do MarDar :D ja na swój czerwcowy ślub wybrałam właśnie zespół Gramofon nigdy wcześniej ich nie słyszałam więc kiedy rok temu spisywaliśmy umowę "brałam" ich w ciemno po wspólnym spotkaniu byłam naprawdę zadowolona :) otwarci sympatyczni ludzie teraz słuchając ich kawałków na yt myślę że to był dobry wybór :) jest już też dużo pozytywnych opinii na temat tego zespołu. Więcej bd mogła powiedzieć dopiero w czerwcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
CD A czy byłaś u nich na spotkaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wybieram się na spotkanie w sobotę. Na internecie filmiki, stonka oraz demo brzmią zachęcająco ale nigdy nie byłam na weselu z udziałem tego zespołu dlatego się waham. Ale chyba się zdecyduję. A potrafisz porównać ich do zespołu Impuls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
nie znam ich ale słuchając ich kawałki na ich stronce mam wrażenie że są trochę nazbyt disco-tandetni...choć może to tylko moje wrażenie niektóre kawałki znośne słysząc Gramofon i Impuls wybrałabym Gramofon zdecydowanie! Wokalistka z tego zespołu uczyła się śpiewu u Zapendowskiej :D wydaje mi się że brzmią trochę bardziej profesjonalnie niż typowe zespoły weselne... A słysząc piosenkę "cudownych rodziców mam" w ich wykonaniu aż się rozczulam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
Po spotkaniu z nimi stwierdzam są rewelacyjni :P urzekli mnie w 100% :P Pytałam się ich o zabawy mówili że nie mam się co bać organizują wszystko :) i zabawy są zależne od tego jacy są goście :D i jak się bawią mówili że mają zabawy też dla najmłodszych widziałam zdjęcia na fejsie z różnych wesel u nich na profilu i muszę stwierdzić że jest nieźle :) Spotkanie pewnie bd miała z panią menager i tym grubszawym panem (choć na żywo nei jest aż taki grubawy:P) oni są małżeństwem ;] 3 osoby nie poznałam i podpisując z nimi umowę (ja za 1 dzień wesela) wpłaca się zaliczkę w wysokości 500 zł (przy cenie 2500zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 2013 rok ceny już poszły do góry, ale chyba warto zobaczymy. Bardzo dziękuję Ci za informacje. Bardzo mi pomogłaś ;) A może potrafisz coś doradzić w zw. z kamerzystą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
a można wiedzieć jaki teraz koszt??? ;> z kamerzystą Ci nei pomogę kompletnie bo z niego zrezygnowaliśmy na rzecz fotografa który jak dla mnie równiez rewelacyjny :P ale cóż innego mogę powiedzieć skoro sama go wybierałam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3000zł trzeba liczyć. Ceny poszły znacznie do góry (NIESTETY). Ja bym jednak wolała mieć pamiątkę na kasecie weselnej. No nic będę szukała dalej. Jeszcze raz serdeczne dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coż już po...
hej co kosztuje 3000? kamerzysta? strasznie drogo ja płaciłam 1400 i to w hd pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×