Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Kamilka 82
Witam Byliśmy na weselu w Domu Retro po mimo złych opini był bardzo elegancko, gustownie. Kelnerzy w białych rękawiczkach, czysto podane no super. Jedzenie! musze przyznać że jeszcze na weselu nie spotkałam się z tak dobrym :) Ogórd nasze dzieci miały gdzie biegać i się bawic to bardzo Polecam. Byliśmy też na chrzcinach w Starym Zdroju jednak tam sala mała i w pivnicy co bardzo mi nieodpowiadało i jedzenie tez takie sobie. Gościliśmy też w Skrzyszowie u Lucka jedzenie dobre, kelnerki takie sobie a i bark ogrodu co utrudnia w przypadku gdy się ma dzieci bo mogą wpaśc na ulicę. Powinni cos z tym zrobić!! Nie polecam Wiktori masakra zimna płyta okropnie skromna i po za wystrojem nie ma nic pozytywnego. Jak będe gdzieś jeszcze napisze bo wiem że uwagi pomagają w podjeciu decyzji. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Da....
Witam dziewczyny załatwiam sale na wesele w 2013 co powiecie na temat Domu Retro i Dąbrówki ? Mam straszny dylemat . Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
a nie chciałabyś terminu 7-8wrzesień 2013 r. w restauracji DOM RETRO ? my niestety z przyczyn osobistych musieliśmy zrezygnować :( a wpłaciliśmy zaliczkę i szukamy kogoś na to miejsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa:-)
Hej! Dziękuję za odpowiedzi dotyczące Wiktorii , trochę się uspokoiłam bo ostatnio różnie słyszę, jeśli ktoś zna jakieś świeże wiadomości to proszę o dalsze opinie, a miał ktoś ostatnio wesele w domu ludowym na Pniówku? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
witam wszystkich na tym wspaniałym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Co do Pani BOINNENAZWYBYLYPOZAJMOWANE to nieprawdziwe informacje posiada. Byłam oglądać salę we wszystkich opisanych salach i już się nie zgadza, że w Megalicie i Maximie jest drogo. Akurat te lokale mają najniższe ceny. Jak pytałam sie w Maximie o napoje to cola 0,2 kosztuje 2 zł a nie 3,5zł- NIE ŁADNIE tak oczerniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Acha i wesele w Meglicie można zrobić na 2 dni nawet od 210 zł a w Maximie 220 i w zestawie są już torty, ciasta, desery i owoce oprócz drobnych ciasteczek. Specjalnie dzwoniłam do tych lokali aby sprawdzić te nieprawdziwe informacje. Bardzo proszę aby wszyscy pisali prawdę na tym forum . Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia0908
Witam wszystkich, Szukam zespołu na wesele mamy w czerwcu 2013...Czy słyszeliście zespół Macario ? Sami Swoi 2,Vizard,Black dance nie maja już wolnego terminu..Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paiker
hej! czy ktos mial wesele w Lesnej Perle w Radlinie? jakie jest tam jedzenie i obsluga? bo wystroj jest na prawde ladny... ale wiadomo, nie tylko wystroj jest wazny.. bede wdzieczna za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Donia 0908, ja śpiewam w zespole A TO MY z Rybnika, jeśli masz ochotę to zajrzyj na naszą stronę internetową www.atomy.com.pl jeśli będziesz miała pytania to pisz śmiało na maila natalia_szczerbaniewicz@poczta.fm termin który podajesz mamy wolny. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka01
Witam wszystkich ;) mamy termin na październik 2012r. w domu przyjęć Poezja w Jastrzębiu, nie mam pojęcia czego się spodziewać ale ze zdjęć i opisu sala wygląda rewelacyjnie, cena jednodniowego wesela wyjdzie nas 140zł/os w tym obiad, zimna płyta, dwie kolacje, ciasta, owoce, lampka szmpana, lampka wina do obiad, napoje w cenie ;) teraz tylko szukamy dobrego dj, proszę o jakieś namiary i ewentualne opinie dot. wybranego przez nas lokalu, Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniczka
Jak mogę coś doradzić to nie bierzcie sobie lokalu z ogrodem, bo później goście rozpryskną się Wam we wszystkie strony. A na sali nie będzie nikogo i nie będzie się miał kto bawić. A to przecież wesele a nie spacery. To piszę z własnego doświadczenia, bo miałam lokal z przepięknym ogrodem, ale na weselu nie miała orkiestra do kogo grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
do " Da.... " zarezerwowaliście juz termin w domu retro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podp.do donia 0908
byłam jeszcze na weselach gdzie grał zespół ZŁOTE STRUNY oraz MEDIUM możesz sprawdzić ich na stronkach naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do zespołów to proszę napiszę raz jeszcze - kolejność przypadkowa i to są pewniaki z renomą Złote Struny Impuls Jack Band Sami Swoi 2 Atlantis Caro Duo Vocal & Sax Coral Grand DJ Tomasz Kargol hmm na razie reszta mi z głowy wypadła pozdrawiam - życzę wspaniałej zabawy Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.plwww.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_n
Jednak zdecydowalam na wesele u Danusi . wesle odbedzie sie w piatek teraz problem z zespolem ;/ niestety nie ma mnie w Polsce wiec nie jest latwo mysle nad : http://www.justrelax.pl/rama.php?ramka=zm http://www.impuls.rybnik.pl/nasze-demo/ http://www.duovocal.pl/index.php?str=7 http://www.gramofon.wodzislaw.pl/ Mial moze juz ktos stycznosc z tymi wespolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Justyna_n witam impuls oraz duo vocal to pewniaki tych pozostałych o których Pani myśli nie miałem przyjemności poznać powodzenia i pozdrawiam Studio Foto video Pixel Rybnik studiopixel@wp.pl 502907710 www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM Restaurację PLATINUM z Rydułtów. Organizując WESELE w PLATINUM : * TORT dla Nowożeńców i wszystkich Gości otrzymasz w PREZENCIE. * Lampka szampana dla Wszystkich to również PREZENT. *SWOJSKI KĄCIK w postaci szwedzkiego stołu to kolejny PREZENT * RABAT 50% na wódkę to CZYSTY ZYSK dla Pary Młodej. Możecie ZAOSZCZĘDZIĆ nawet 1200 zł !!! * Bardzo BOGATE MENU weselne w cenie TYLKO 160 zł / 1 osoby * Dla wesel powyżej 90 gości BECZKA PIWA oczywiście w PREZENCIE. * PLATINUM dysponuje również OGRODEM oraz KRĘGIELNIĄ. Kliknij w LINK i dowiedz się więcej o restauracji : http://www.facebook.com/pages/PLATINUM-Restauracja-Pub/227748003919775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffeee
Niestety w dzisiejszych czasach trzeba pewne rzeczy dużo wcześniej planować ;) Proszę o opinie zespołu Dayana ciężko jest znaleźć jakieś informacje na temat tego zespołu, a większość właścicieli sal weselnych sobie ich chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola_p
Ja miałam zespół gramofon. Polecam szczerze. Naprawdę nie będziecie żałować. Ale najpierw sprawdźcie terminy my zamawialiśmy ich 2 lata wcześniej :) Nie ma takich zespołów na rynku jak oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka95698
Ja mam prośbę do osób u których grał zespół TWINGS, lub osób które były na zabawie z ich udziałem. Bardzo zależałoby mi zobaczyć ich na nagraniu. Słyszałam tylko demo, które jest na ich stonce internetowej. Jeśli ktoś sądzi, że to zespół warty wybrania i zechciałby mi pomóc proszę o kontakt: ola.ola1983@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka 20
cześć jeśli ktoś szuka sali weselnej polecam Maximus w Rybniku (jedynie co to mała sala wejdzie jedynie 80 ludzi)mają pyszne jedzenie , obejście przepiękne byłam ze 3 razy naprawdę polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiek877
ja szukam w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaw4
witam, poszukuje dj'a z okolic wodzislawia lub jastrzebia? Jakies propozycje. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili211
może ktoś by chciał odstąpić miejsce na wesele na 2013 rok interesuje mnie weekend od kwietnia do września np. Bravo Tworków lub Iwona radziejów prosze piszcie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
WITAM !! ODSTĄPIĘ TERMIN NA WESELE 7-8 WRZESIEŃ 2013 R. RESTAURACJA DOM RETRO JASTRZĘBIE ZDRÓJ . Zaliczka 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do BOINNENAZWYBYLYPOZAJMOWANE Byłam na weselu w Zajazd Cyganek i nie zgadzam sie z opinia jest tam bardzo pieknie... o 12 obiad? czlowieku to wesele na 9 rano bylo?? cos oszukujesz jedzenia jest pelno jest obiad po obiedzie kawa ciasto owoce ciasteczka kruche fuuul jest tego potem podawana byla zimna plyta do zimnej plyty donosili cieple i zimne dodatki potem podali gazdzine a o 22 byla kolacja i niech nie mowi ze nie bylo co jesc... sala jest piekna obsluga bardzo bardzo mila idzie sie dogadac i mozan z nimi wszystko zalatwic (i nie fucza jak inne kelnerki) polecam wam naprawde ta sale bo jestesmy bardzo zadowolneni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×