Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość nanka1666666
Szukam sali na weselę w okolicach Raciborza i w związku z tym proszę o opinie o: Dworku w Szonowicach, Imperii (dawny Vivat) w Raciborzu (czy mają jakąś stronę www, bo w internecie mało o nich jest), Złotej Iglicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86-Basia
Witam, odstąpię termin wesela w Domu Weselnym BRAVO w Tworkowie. Podaję link - > http://restauracjabravo.pl/index.php?p=2 Wesele mamy zarezerwowane na 20.06.2013 r. - tj. czwartek. Wpłaciliśmy zaliczkę w wysokości 500 zł. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres mailowy: basia2912@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www,arecnowak.pl- dj-e z klasą
Witam serdecznie, Jeśli nadal szuka ciePanstwo super dj-a, nagłośnienia lub dekoracji świetlnej na swoje przyjęcie bez wahania proszę telefonu 608-330-869 by omówić szczegóły lub napisać arek.nowak@poczta.fm. Doświadczenie od 14 lat Pozdrawiam Arec Nowak Light&Sound. W WW arecnowak .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FN
Złota Iglica-dobry wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Złota Iglica-dobry wybór! Jak ktoś lubi wieżyczki i rzymskie kolumny to polecam ;). Sam mogę polecić Gościnny Dom w Rydułtowach - tylko, że to jest lokal dla ludzi o nieco innych gustach niż ten powyżej. Nowoczesny wystrój sali, świetna obsługa, dobre jedzenie. Do najtańszych jednak nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alehandra
a ktoś jeszcze był w agacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jadzi z kiosku
Ja miałam wesele w KONICZYNCE ,byliśmy bardzo zadowoleni jedzenia dużo że po weselu pół rodziny obdzieliliśmy,tam mają smaczną kuchnię ,ładnie przystrojone ,sala też gosciom się podobała ,było SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabielous
Witam, ja również moge polecić Koniczynkę:) jedzenie bardzo dobre, ładnie podane i dużo. Wystrój sali ładny, schludnie, terach chyba jest troszkę inaczej bo mieli mały remont. Jeśli chodzi o muzykę to u nas grał zespół Twings. Bardzo gorąco ich polecam super grają, potrafią zabawić gości, dodatkowo robią niestandardowe (ale na poziomie) konkursy. Nam na tym zależało, by rodzina się pobawiła. Ten lokal plus ten zespół to wg mnie strzał w dziesiątkę. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2014
A czy pary ktore misły wesele w koniczynce: jak z noclegami i pokojem dla nowożencow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_n
Szukam dobrego kamerzysty mógłby ktoś jakiegoś dobrego polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Justyna witam - nie wiem czy jestem dobry więc zapraszam na prezentację - szczegóły w razie zainteresowania już na meila aby forum nie zaśmiecać studiopixel@wp.pl pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arec Nowak.pl
Wszystkim uczestnikom wątku życzymy zdrowych, pogodnych świat oraz mokrego dyngusa. www.arecnowak.pl Tel. 608330869 najlepsi dj-e, dekoracje światłem, nagłośnienie oraz prowadzenie imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy zna ktoś zespół RAVERS ?? Prosiłabym o opinie :)) Pozdrawiam i Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zastanawiam się nad dj - Adam Kuzior czy Krzysztof Łucki. Może doradzicie? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MarDar
na naszym weselu będzie grał dj Adam K. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panna mloda 2014
Pokój dla nowożeńców jest trochę ciasny ale to nam nie przeszkadzało w nocy poślubnej... :) a dla gości weselnych tez się znajdą pokoje . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e88e
polecam wam super firmę, Rectime pictures, są rewelacyjni.przypadkowo trafiłam na ich stronę i urzekły mnie ich filmy i pomysły. wraz z mężem ustaliliśmy, że zarezerujemy termin, właśnie u nich. bałam sie jedynie, że na spotkaniu sie rozczaruję, ale gdy obejrzałam cały reportaż weselny nie miałam już wątpliwości, były świetne, a kościół zmontowany tak, że chciało by się oglądać non stop, mimo iż była tam jakaś nieznana para....już nie mogę się doczekać na mój film......Godne polecania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wam super firmę, Rectime pictures, są rewelacyjni.przypadkowo trafiłam na ich stronę i urzekły mnie ich filmy i pomysły. wraz z mężem ustaliliśmy, że zarezerujemy termin, właśnie u nich. bałam sie jedynie, że na spotkaniu sie rozczaruję, ale gdy obejrzałam cały reportaż weselny nie miałam już wątpliwości, były świetne, a kościół zmontowany tak, że chciało by się oglądać non stop, mimo iż była tam jakaś nieznana para....już nie mogę się doczekać na mój film......Godne polecania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wam super firmę, Rectime pictures, są rewelacyjni.przypadkowo trafiłam na ich stronę i urzekły mnie ich filmy i pomysły. wraz z mężem ustaliliśmy, że zarezerujemy termin, właśnie u nich. bałam sie jedynie, że na spotkaniu sie rozczaruję, ale gdy obejrzałam cały reportaż weselny nie miałam już wątpliwości, były świetne, a kościół zmontowany tak, że chciało by się oglądać non stop, mimo iż była tam jakaś nieznana para....już nie mogę się doczekać na mój film......Godne polecania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wam super firmę, Rectime pictures, są rewelacyjni.przypadkowo trafiłam na ich stronę i urzekły mnie ich filmy i pomysły. wraz z mężem ustaliliśmy, że zarezerujemy termin, właśnie u nich. bałam sie jedynie, że na spotkaniu sie rozczaruję, ale gdy obejrzałam cały reportaż weselny nie miałam już wątpliwości, były świetne, a kościół zmontowany tak, że chciało by się oglądać non stop, mimo iż była tam jakaś nieznana para....już nie mogę się doczekać na mój film......Godne polecania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sala i orkiestra wybrana, pozostaje problem fotografa i kamerzysty (do kamery nie jesteśmy jednak na 100% przekonani). Stąd moją prośba o namiary na sprawdzone osoby :) Będę bardzo wdzięczna za pomoc. e88e skąd są Ci kamerzyści? Nie znalazłam tej informacji na ich stronie. Jeśli oczywiście możesz zdradzić to ile biorą za 1dniowe wesele? Po przejrzeniu ich filmików spodobały mi się ich pomysły :) Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Monika2907 Rectime prawdopodobnie są z Mińska Mazowieckiego - cena jak na nasze warunki na pewno będzie wysoka - lecz materiał realizowany jest lustrzankami cyfrowymi - czyli przynajmniej na weselu jest 2 operatorów (jeden nie da rady jeżeli chodzi o film nakręcony lustrzanka) pozdrawiam Krzysztof Studio Pixel Rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyboru sali w okolicach Raciborza my mamy w Dworku Śąskim. Jest naprawdę cudny a właściciel konkretny, odpowie na każde pytanie i sam od siebie zrobi wstępną prezentację tak profesjonalnie, że młodzi w zasadzie nie mają prawie o co pytać...:) A jeśli chodzi o zespół mamy Fenix z Rozumnic, sa rewelacyjni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rectime są z mińska mazowieckiego, lecz nagrywają chyba w całej Polsce, my za wesele zamówione już ok 6 miesięcy temu płacimy 3800 (jest to w naszym przypadku cały dzień weselny,kolejny dzień na nagranie filmu i dzień na klip weselny), ale panowie mówili nam że oferta jest zróżnicowana i zależy od kilku czynników, więc proponuję wysłać maila..... i tak mamy dwóch operatorów, ale nie płacimy za panów lecz za jakość nagranego filmu, bo pan ze studia w rybniku nie wspomniał, że tak cudowną jakość można uzyskać prawie tylko lustrzankami, pozatym zdecydowaliśmy się na tą firmę, bo posiada też dobry sprzęt - nowoczesny, jakieś wysięgniki i najważniejsze, to to że nagrywaja dzwięk specjalnym mikrofonem (w kościele nie ma pogłosu, wszystko pięknie słychać) a i jeszcze mają super pomysły i my nie musimy się o nic martwić aha i jeszcze po moich starannych wyszukiwaniach kamerzystó stwierdzam, że ci z południa Polski biorą przynajmniej dwa razy tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roxi0802
roksi proponuję Ci sprawdzić lokal AVANTI w Bluszczowach to tam jest naprawdę CUDOWNIE a Ty zachwalasz coś przeciętnego POZDRAWIAM I POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doe88e
witam w moim krótkim poście dwa razy zaznaczyłem że materiał realizują lustrzankami i to dwoma (dlatego 2 operatorów)-pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do e88e witam w moim krótkim poście dwa razy zaznaczyłem że materiał realizują lustrzankami i to dwoma (dlatego 2 operatorów)-pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Avanti jest i piękne, ale jak dla kogoś mieszkającego w woj.opolskim troszke za daleko, żeby wypuszczać się na wesele... a już napewno dalej jak Dworek... A Dworek bardzo mi się podobał... no i biorąc pod uwagę to jak zostaliśmy przyjęci, oprowadzeni i poinformowani o różnych szczegółach w kilku lokalach jakie oglądaliśmy to naprawde Dworek nie miał sobie równych... Byliśmy np. w Bieńkowicach w Rege... i umówiliśmy się na oglądanie sali weselnej i zasięgnięcie więcej informacji na temat organizacji wesela w tamtym lokalu, a facet przez 30 min gadał jak to kiedyś nie była tam największa dyskoteka w woj.Sląskim... tak jakby interesowało to kogoś kto chce zrobić wesele a nie iść na dyskoteke...:/ Bardzo podobało nam się też w Bravo w Tworkowie... lokal naprawdę godny uwagi... ale niestety pierwszy wolny weekend w listopadzie 2013:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roxi0802
no wiesz to są te same km. co do brawa a całkowicie inna bajka podam ci stronkę do zobaczenia http://www.avanti.az.pl/ było warto pojechać 15 km dalej pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×