Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Witam Megalit godów śpiewałam tam na weselu dwudniowym i powiem, że obsługa bardzo miła, sala bardzo ładna i jedzenie też bardzo dobre, dużo i ładnie podane. Mogę śmiało polecić. pozdrawiam :) a gdyby ktoś potrzebował zespołu na wesele zapraszam na stronkę www.atomy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giboniak
Dzięki Joanno za namiary:-) prześwietle oczywiście podanego dj'a;-p każda propozycja,jest mile widziana,czekam na kolejne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giboniak
Czy ma ktoś może jakieś informacje na temat Grzegorza Guca. Może ktos był na weselu przez niego prowadzonym,albo jakies namiary????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
O no właśnie słyszałam o tych paniach, p.Basia nie miała terminu, udało mi się wbić w grafiku u pani Maji dosłownie wbić :P było ciężko a ślub dopiero za 4 miesiące ciekawa jestem jak wyjdzie :D za 2 miesiące mam próbny makijaż już nei mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub i wesele
Witam panie planujace slub, zapraszam na strone www.superslubiwesele.blogspot.com gdzie znajdziecie ciekawe inforamcjie, porady oraz pomysly polecam i zapraszam www.superslubiwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirand
Co do Dja: polecam oprócz Kargola tylko www.imprez.org , nie są za tani, ale profesjonaliści w każdym calu, świetny klimat i ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam zespołu na wesele w Raciborzu na 22 czerwiec 2013r... Czy może mi ktoś polecić jakiś dobry zespół? Obdzwoniłam już kilka, ale każdy ma zajęty termin :( Dzwoniła już do Braxton, Coral, Twings, Kuki Band, Sami Swoi 2, Saturn... Już nie wiem gdzie szukać tego zespołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roxi0802
roxi poza tymi zespołami co wymieniłaś możesz jeszcze sprawdzić takie zespoły jak-Złote Struny -Atlantis-Medium-Trio Hit- Gramofon polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie spisałam już kontakty do zespołu Impuls z Rybnika, Złote Struny i Gramofon, a czy macie może jakiś kontakt do tego zespołu Atlantis? Bo zespół już wcześniej obił mi się o uszy ale nigdzie nie mogę znaleść żadnego kontaktu do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giboniak
Zaszła drobna pomyłka i pytałem o namiary na Grzegorza Guzy heh a tak naprawde ten dj nzywa się DAWID GUZY:-) czy wie ktoś moż ecos na jego temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis ma ten termin wstępnie zajęty, kazali pytać w czwartek... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi0802 widzę, że już ktoś inny podał namiary na Twings i Impuls, polecam jeszcze skontaktować się z zespołem Yata albo Diament z Żor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roxi0802
Z okolic Raciborza, a dokładniej z Tworkowa jest zespół Gold, sprawdzony - świetnie grają i nie są drodzy, będą grać na moim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curant
bardzo fajny zespół, plecam, polecam benda grali na moim weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz C.
Witam, Odstąpię termin wesela w sali Leśna Perła Ul. Wiosny Ludów 259 44-310 Radlin http://lesna-perla.pl/kontakt.htm Termin 28,29 lipiec 2012, sobota i niedziela. Cena, to kwota wpłaconej zaliczki w wysokości 1000zł. Kontakt pod numerem telefonu 609 922 574.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do roxi 0802
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do roxi 0802
Sprawdz sobie zespół Pakt Duo bis Brygada Pracująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo proszę o opinie na temat lokalu "pod strzecha" w wodzisławiu ślaskim bo co prawda mam już rezerwacje w domu weselnym "krystyna i córki" ale zastanawiam sie nad zmianą tylko czy warto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wszystkim dziękuję za rady i podpowiedzi:) Znaleźliśmy już zespół z Rozumnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina225
Czytałam tu trochę tych waszych wypowiedzi i śmiać mi się chce jak wychwala się tu zespoły o których tak naprawdę nikt nie słyszał a jedyna ich zaleta to to że są tani. Jesli wydając na wesele średnio 30- 40 tyś chcecie zaoszczedzić na zespole muzycznym-wybierając parę stów tańszy to jesteście NAJWIĘKSZYMI GŁUPCAMI. :) DOBRY ZESPÓŁ ZNA SWOJĄ CENĘ I SIĘ CENI. A KTO JEST TANI TO ZNACZY ŻE NIE MA BRANIA A TO Z KOLEI ZNACZY ŻE JEST PO PROSTU DO KITU I TYLE :). SZUKAJCIE ZESPOŁÓW DOBRYCH A NIE TANICH BO RÓŻNICA JEST ZALEDWIE KILKU STÓW A MOŻE SIĘ OKAZAĆ ZE PRZEZ ZŁY ZESPÓŁ WESELE JEST DO KITU. sLUCHAŁAM JUŻ TROCHĘ ZESPOŁÓW ZE SLĄSKA I OKAZUJE SIĘ ŻE ZESPOŁY PONIŻEJ 3 TYŚ ZA WESELE JEDNODNIOWE- SĄ DO NICZEGO! JA WYBRAŁAM ŚWIETNY ZESPÓŁ, KTÓRY ŚWIETNIE GRA I BAWI .ALE NIE PODAM NAZWY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarett20
Co do "krystyna i córki" słyszałam ze jedzenie jest pyszne i ze jest go duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeczywiście dużo slyszałam o "krystynie i córki" co do jedzonka itd.. dlatego też własnie tam zdecydowalismy sie na wesele.ale pojawił sie problem z noclegami dla gości i chcemy zmienic na zajazd pod strzechą jednak opinii jest bardzo mało i podzielone głownie rozchodzi sie własnie o jedzenie.a co do zespołów jak tu czytam wyżej ze poniżej 3tys to nie zespól to raczej sie z tym nie zgodze bo sa tacy co grac nieumieja w zespole jest ich piatka i dlatego biorą 5tys albo i więcej.ja mam już wybrany i biora 140 za godzine pojechałam posluchac ich na zywo i bylam bardzo mile zaskoczona a czytajac to forum ich nazwa nie padla ani razu ciagle przewijaja sie te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddam termin wesela 11-12.08.2012 (sobota i niedziela) w Arkadii w Radlinie. Wpłaciliśmy zaliczkę 500 złotych, którą chcielibyśmy odzyskać. tel. 788091895

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×