Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Zapraszam na TARGI ŚLUBNE 13 listopada 2011 w FOCUS Rybnik Arkadiusz Sypka www.foto-video-arek.pl stoisko 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka13
Czy ktoś miał wesel w Gościnnym Domu w Rydułtowach? Nie znalazłam opinii na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska:)
Hej:) Mam pytanie:) Czy ktoś był na weselu gdzie grał DJ Tomasz Kargol? Proszę podac opinie na jego temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - do kaska Tomasz Kargol to absolutna szpica jezeli chodzi o di dżejkę - a do tego wdzięk osobisty i charyzma - podejście do ludzi - naprawdę extra.zresztą lata pracy w radio zrobiły swoje.Jeżeli dodamy do tego sprzęt grający i nagłaśniający z wyższej półki oraz bogaty wybór oświetlenia - no to nic dodać nic ująć . zresztą zapraszam na prezentację filmu gdzie właśnie Tomasz prowadził imprezę weselną. pozdrawiam - życzę wspaniałej zabawy Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska:)
Do studiopixel:) Prosze podac link bo wyświetlaja mi sie jakies drzwi:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska:)
Ale gdzie tam mam wejsc zeby zobaczyc tą impreze? Bo tam widze tylko Pana zdjęcia,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do filmu to film trzeba zobaczyć na dużym ekranie i z dobrym dźwiękiem - jeżeli jesteście Panstwo zainteresowani to zapraszam na prezentację ale żeby nie zaśmiecać forum to juz na meil. pozdr KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa:-)
Hej!!! Mam mocna prośbe, czy mial ktos w otatnich miesiacach wesele w Skrzyszowie we Wiktorii? jak tam bylo,jakie jedzenie, obsluga...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwizak
A czy ktoś coś wie jaki jest finał sprawy Pana Niemczyka? Czy coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna_n ja miałam niedawno w Arkadki i szczerze mogę polecić naprawdę. wszystkie te plotki co krążą o tym lokalu i właścicielu to chyba totalna ściema. właścicielka bardzo fajna z wszystkim można się dogadać. jedzonko przepyszne goście bardzo chwalili na dodatek to co zostało dostaliśmy do domu i jedliśmy przez 3 dni w tym poprawiny. niby każdemu się nie dogodzi niestety ale sama mogę powiedzieć szczerze że byłam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam że mieliśmy dylemat właśnie między Danusia a Arkadia ale wybraliśmy Arkadie i był to zapewne bardzo dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami30
Niedawno mialam wesele i bardzo goraco polecam Dworek Slaski w Raciborzu. Jedzenia duzo i bardzo smaczne. Obsluga profesjonalna. Gral nam zespol Coral z Raciborza, byli fantastyczni. Calkowity profesjonalizm. Goraco polecam, mam nadzieje ze moje rady przydadza sie komus w razie pytan prosze o pytania na @ z przyjemnoscia odpowiem luna1234@interia.pl Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaw30
Hej, do jaaaaaaa:-) Ja miałam wesele we Wiktorii w sezonie letnim. Na początku trochę mnie to przerażało, że nie miałam podpisanej umowy, ale jakoś 3 tygodnie przed weselem ustaliliśmy menu i byłam spokojniejsza. Właścicielka jest bardzo miła, razem ustaliłyśmy menu, doradziła Mi w paru rzeczach. Jedzenia było bardzo dużo i bardzo dobre, jeszcze dużo dostałam do domu, ładnie popakowane. Ciasto i tort też bylo bardzo dobre. Napoje braliśmy od nich ze sklepu, ale płaciłam tylko za te, które wypiliśmy, więc to dobre rozwiązanie. Co do obsługi, to też jestem zadowolona, jak ktoś z gości coś potrzebował to zaraz przynieśli, byli bardzo mili. Jak będą jeszcze jakieś pytania to pytajcie, postaram się odpisać. Zyczę miłego planowania wesela. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) jestem nową osobą na forum ale od dłuższego czasu zaglądam tutaj codziennie i przeglądam posty. Sama jestem w trakcie planowania wesela, więc wiem co to znaczy znaleźć dla siebie wymarzoną salę nie wspominając już o super orkiestrze, dobrym fotografie oraz kamerzyście. Jak jest sala to nie ma orkiestry, jak jest orkiestra to nie ma sali i tak w kółko. My planujemy wesele za 2 lata w 2013 roku pod koniec sierpnia lub we wrześniu. Dzwoniłam już prawie do wszystkich sal jakie znam no i jest bardzo ciężko z terminem. Naszym faworytem była sala "U Danusi" w Jankowicach oraz "Wenecja" w Żorach no ale terminu niestety brak. Byłam również oglądać "Maximę" na Zofiówce. Jak dla mnie sala ładna, ale za bardzo przesadzona złotem!! No i jak na nasze wesele na około 80-90 osób niestety za mała. Cena super bo 150 zł za osobą z 4 ciepłymi kolacjami! Ciasta i tort również w cenie, dodatkowo płatne tylko napoje oraz ciasteczka, które można zakupić we własnym zakresie. Kolejna sala to "Contra" Wodzisław Śląski. Sala ładna i duża ale stoły niepomyślnie poukładane w kształcie litery "L" a obok pod ścianą mniejsze stoły na 6 osób.. Byłam już tam 2 razy na weselu i jedzenie bardzo mi smakowało, super mięsa do obiadu, zimna płyta rewelacja ale niestety nie donoszą dokładek! Właścicielka okropna!! Lata, zagląda i rozstawia wszystkich po kątach. Witam Państwa Młodych chlebem i solą. Wrażenia ogólnie dobre gdyby nie właścicielka. W "Megalicie" w Godowie również miałam przyjemność być na weselu no ale 6 lat temu no i na tej starej sali. Dla mnie jedzenie było dobre tylko w małych ilościach. Obejście wokół sali rewelacja! Właściciel cały czas chodził i zaglądał na wszystko jakby ktoś mu miał co ukraść albo zniszczyć. Rozumiem dba i szanuje sobie wszystko żeby dobrze wyglądało, no ale bez przesady jesteśmy przecież wszyscy dorośli :/ Nowa sala niestety nie wiem jak wygląda. "Dom weselny u Kochańskich" w Mszanej. Sala bardzo duża i ponura na podłodze chłodny marmur (w odniesieniu do sali na której ja byłam a jest ich tam z tego co pamiętam to aż 3) Jedzenie ok, można było sobie dobrze pojeść. Jedyny minus to to, że na sali były duże miski na pranie a w nich kwiaty od Państwa Młodych. Jak dla mnie totalna wiocha. Jednak to było 4 lata temu na weselu więc myślę, że od tego czasu coś się zmieniło :) "Amadeus" w Wodzisławiu Śląskim jak na wystawne lub na bardzo małe wesele to polecam. Gościa siedzą na sali restauracyjnej a jak jest ich więcej to na pozostałych bocznych no a tańce to na holu i zawsze może się ktoś wkręcić z poza zaproszonych gości. Jedzenie wykwintne, dużo rodzajów ale ilości znikome. My wstępnie mamy zarezerwowaną "Leśna Perła" w Radlinie. Uważam, że sala jest super! W zeszłym roku moja siostra miała tam wesele 2-dniowe i byliśmy bardzo zadowoleni. Cena od osoby to 165 zł za jeden dzień (oczywiście cena może wzrosnąć) w tym jest tort, ciasta, ciasteczka (pyszności), owoce, wino do obiadu no i napoje ale są limitowane reszta do rozliczenia po weselu. A co najważniejsze w cenie jest również szampan!! Do obiadu są 3 kawałki mięsa na osobę, 4 sałatki no i dodatki typu kluska śląska i ziemniaki. Później jest pyszny deser: mus truskawkowy z lodami waniliowymi. No i oczywiście zimna płyta, która jest bardzo bogata bo jest w niej aż 12 przekąsek! No i są 3 ciepłe kolacje, główna to ryba + 2 nowe mięsa z dodatkami a kolejna to danie jednogarnkowe a później to jak tradycja przystała barszcz z krokietem ;) Sala jest bardzo duża i przestronna, pełen luksus! Wszystko w jasnych kolorach. Sala całkowicie odbiega od tych wszystkich jednakowych pomarańczowych i różowych sal! Może na zdjęciach wydawać się pusta i smutna ale w rzeczywistości bajer! Sala jak dla mnie rewelacja. Jedyny minus to lampiony pod Młodymi ale na szczęście można je usunąć i nie muszą być na sali. My ogólnie się nie podobają, kwesta gustu. Menadżer pan Mariusz jest super! Idzie się z nim dogadać pod każdym względem, pełen profesjonalizm a pracuje już w tej branży od kilkunastu lat. Wydaje mi się, że będzie to kolejny strzał w dziesiątkę :-) Jutro idziemy jeszcze oglądać dom przyjęć "Agata" w Jastrzębiu jak już będę po to podzielę się uwagami ale to już w przyszłym tygodniu. Wracając do swojej osoby to jestem kelnerką. Jest to praca dorywcza jak dla mnie ale siedzę już w tej branży od 7 lat. Kelnerowałam już na niejednej sali i wiem jak to wygląda od środka więc dlatego jestem taka wymagająca. Głównie to kelnerowałam no i nadal kelneruje w Beskidzie Śląskim no a niestety nie na naszych salach. Więc patrzę na wszystko optymistycznym okiem :-) Ale się rozpisałam. Po niedzieli napiszę dalsze info o salach oraz o orkiestrach, które uważam za godne polecenia. Dziewczyny należało się Wam!! Pozdrawiam Sasankka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat Ar-pod
byłam na weselu gdzie grał zespół Medium polecam zagrali super wszyscy goście byli bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od około roku obserwuję ten temat i bardzo mi się podoba. W czerwcu byliśmy z narzeczonym oglądać Contre w Wodzisławiu. Sala piękna, obejście również, ale właścicielka faktycznie oschła, do najmilszych nie należy. Dlatego zrezygnowaliśmy. Wstępnie mamy sale zarezerwowaną w Astorii, menu bardzo nam się spodobało, jak i cena przystępna. Sala będzie gotowa w 2012 także myślę że będzie bardzo ładnie i nowocześnie. Mamy trochę utrudnione zadanie gdyż z narzeczonym pracujemy za granicą także załatwianie na raty lub przez mamę... Wesele w czerwcu 2013, teraz bedziemy próbować u Dj Kargola mamy nadzieję że się uda :) Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aniulka89 witam Tomasz Kargol to absolutna rewelacja jeżeli chodzi o prowwadzenie imprezy- no i te sceniczne oświetlenie-pełna bajka pozdrawiam i życzę powodzenia Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest ktoś w stanie opowiedzieć mi opinie jak teraz wygląda w REGE w Bieńkowicach. Słyszałam iż w ciągu miesiąca się o 180 stopni zmieniło. Podobno już resztę jedzenia nie daje do domu? cyz jest ktos wstanie mi odpowiedz jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwizak
Nasze wesele odbylo sie w ta sobote w Wiktorii. Przepiękna sala, super klimatyczne oswietlenie. Pani wlascicielka zlota kobieta sluzaca porada i sluchajaca wszystkich zyczen. Jedzenia mnostwo, przepyszne, na drugi dzien idealnie popakowane. Kelnerzy: przemili, zadnego zabierania talerzy ze stolow jezeli ktos nie skonczyl swojego a wyszedl na chwile, nie bylo, choc z drugiej strony wymieniane co chwila talerzyki na czyste. Przepieknie udekorowany stol, klasa i elegancja bez zbedych rzeczy. Noclegi naprzeciwko a z rana pieknie czekajacy stol ze sniadaniem z tego co zostalo, zeby gosci nie wyspuscic w droge glodnych. Pelen profesjonalizm i dobre serce. Muzyka: DJ TOMASZ ŚWIĄTEK z Rybnika- REWELACJA. Ja jako panna mloda nie przepuscilam przez 12 godz prawie ani jednej piosenki, goscie zachwyceni, zbieralismy opinie,ze nie bawili sie tak na zadnym weselu. Kazdy prosil o jego wizytowke. Z klasa, elegancja, w rytmach najwiekszych przebojow, ktore wszyscy znali i spiewali. Wszystko uzgadniane z nami przed i w trakcie wesela. Wysluchal kazdej prosby o dedykacje.Zabawy ze smakiem, nie urazajace nikogo,ale bardzo dowcipne i poprowadzone w taki sposob, ze chetnych na kazda kolejna nie brakowalo. Dzięki Tomkowi ten wyjatkowy dla nas wieczor bedzie obfitowal tylko i wylacznie w mile wspomnienia. Z calego serca moge Wam polecic. Jego nr to 888362392. Zycze kazdemu takiego wesela jakie my mielismy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
WITAM !! ODSTĄPIĘ TERMIN NA WESELE 7-8 WRZESIEŃ 2013 R. RESTAURACJA DOM RETRO JASTRZĘBIE ZDRÓJ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
ZALICZKA ZOSTAŁA WPŁACONA 500ZŁ I CHCIELIBYŚMY JĄ ODZYSKAĆ . NIESTETY MUSIMY ZREZYGNOWAĆ BO WYJEŻDZAMY Z KRAJU . LOKAL Z ELEGANCKĄ SALĄ . NAPRAWDĘ POLECAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
DOM RETRO JASTRZĘBIE ZDRÓJ 7-8 WRZEŚNIA 2013 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefostwo kręci, ZATAJA, oszukuje choć na samym początku sprawia przemiłe wrażenie. Niestety, tak jak napisałam...to tylko wrażenie. Chyba, że jesteś prawnikiem, to Cię niczym nie zaskoczą ;) My zrezygnowaliśmy z ich usług...ale to dopiero początek. Dobrze się zastanówcie nim wstąpicie tam z zapytaniem o wesele. To moje zdanie i rada...dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fly454
A może ktoś słyszał o Koronie w Rybniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×