Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

może i tak.. ale jeśli panna młoda jest ze Strzelec Opolskich to jednak te km widać inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ponawiam pytanie o zespół RAVERS :) Czy ktoś był na weselu gdzie bawił ten zespół?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam zespołu RAVERS, my wybraliśmy Gramofon... Niestety nie słyszeliśmy ich na żywo, także wybraliśmy ich w ciemno, nie wiem czy dobrze ;) okaże się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też ich nie słyszeliśmy na żywo wybieramy w ciemno. Mamy trochę ograniczone możliwości bo pracujemy za granicą i załatwiamy na odległość ale demo Ravers nam się podobało także zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich poszukujących lokalu na wesele bardzo polecam AVANTI z Bluszczów (a szczególnie nowo otwartą salę). Ostatnio graliśmy tam na weselu. Akustyka naprawdę pierwsza klasa, jedzenie OK a z tego co się orientuję to cena też przystępna - jak dobrze pamiętam 120/os/1d. Sala naprawdę robi wrażenie - to trzeba zobaczyć bo zdjęcia tego nie oddają. Sam też zapraszam do skorzystania z usług naszego zespołu. www.medium.entro.pl tel.608431956 Mamy jeszcze parę wolnych terminów na 2012 a cena myślę że przystępna. Demo na naszej stronce jest nagrane w warunkach "domowych", niubarwiane komputerowo, co oznacza że na żywo jest co najmniej tak samo bądź lepiej. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt grający i nagłośnieniowy a także sporą gamę efektów świetlnych, które wprowadzają w niepowtarzalny klimat na każdej imprezie. Nie będę wypisywał opinii o innych zespołach bo to po prostu niezdrowa konkurencja, która tu kwitnie. O czym przekonaliśmy się na własnej skórze. Pozdrawiam i Zapraszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magala
Ja się zastanawiam nad lokalem u Danusi - interesują mnie opinie na temat jedzonka, obsługi i ogólnie wrażeń po wizycie u nich. Dodam, że planuję wesele na 2014 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magala U Danusi-moim skromnym zdaniem jeżeli chodzi o obsługę , jedzonko to jak najbardziej - co do cen to nie wiem ale jeżeli myślicie o tym lokalu to strzał raczej w 10. pozdrawiam Krzysztof Studio Pixel Rybnik www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam nowe sale
Witajcie dziewczyny-ja już zakończyłam poszukiwanie sali z wolnymi terminami sob-n na ten rok -mam to już za sobą .Kolega ma rację Avanti jest ładne,ale w naszym okręgu powstały jeszcze inne sale naprawdę godne uwagi takie jak-Anielski Młyn w Pogrzebieniu- Ewa w Piecach -Renesans w Pszowie -nowa sala w Turzy Śl.-jeszcze bez nazwy--oraz na 2013 będzie otwarta Anna w Gorzyczkach ok 500m od A1 życzę miłego zwiedzania pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magala
do studiopixel - dziękuję za informację, mam jeszcze pytanie o lokal - koniczynka w pawłowicach i tu również o kwestię jedzenia i obsługi - czy mogę prosić o opinię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do studiopixel
Co sądzicie na temat tej nowej ustawy o transporcie weselnym W myśl nowego brzmienia ustawy "wykonywanie przewozu okazjonalnego samochodem niespełniającym kryterium konstrukcyjnego określonego w art. 18 ust. 4a, z zastrzeżeniem przewozów, o których mowa w art. 18 ust. 4b karane jest grzywną w wysokości 15 tys. zł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do transportu weselnego to hmm.. nie zajmuję się tym i za bardzo nie znam - lecz jeżeli ustawa weszła w życie to troszkę pokomplikuje sprawy firmom świadczącym usługi wynajmowania limuzyn - zależy jakie to kryteria konstrukcyjne są wymagane - pozdrawiam KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasss
Bardzo polecam zespół Student z Żor (pan Mariusz, Grzegorz, Marian oraz pan saksofonista ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do studiopixel
Po prostu w tej chwili nie można już jechać do ślubu samochodem współczesnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód zabytkowy
polecam!! 100% oryginalny zabytkowy samochód do ślubu!! www.cytrynkadoslubu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg26
czy Zajazd pod strzechą jest godny polecenia na wesele? jakie są Wasze opinie na temat jedzenia i obsługi? z góry dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika i Rafal 05.05.2012
Polecamy na wesele www.arecnowak.pl!!! Szukając jakiegoś fajnego dj-a na Nasze wesele, rozglądaliśmy sie po róznych forach. Poczatkowo bylismy negatywnie nastawieni do przyjecia z dj-em. Dodatkowo wiele spotkań z amatorami nas utwierdzało w tym przekonaniu. Mimo wszystko chcieliśmy mieć super wesele, żeby wszystko było kolorowe, doświetlona sala, budynek i dobra zabawa. Szukając oferty trafiliśmy tutaj. Znaleźliśmy kontakt do Pana Arkadiusza Nowka i jego firmy. Po wstepnej rozmowie przez telefon, zdecydowalismy z obecnym mężem iż chcemy spotkać się z P. Arkiem i dowiedzieć się czegoś więcej. Oczywiście nie było problemu z dobraniem terminu. Po spotkaniu stwierdzilismy, że jest to jedyny trafiony strzał. Rozmowa była bardzo konkretna. Pan Arek udzielił nam wielu fachowych rad, po wysłuchaniu naszych oczekiwań opowiedział jak on to widzi. Ustaliliśmy oswietlenie, nagłośnienie i sposób w jaki miał prowadzić przyjęcie. Po dosłownie 1 godzinie rozmowy podpisaliśmy umowę. Teraz jesteśmy po weselu i powiem szczerze od samego początku czulismy sie wyjatkowo na naszym przyjęciu. Sama dekoracja świetlna zarówno na sali jak i przed lokalem wyglądała bajecznie. Pan Arek dodatkowo dorzucił nam w gratisie projekcje naszych wspólnych zdjęć na scianie obok stołu młodych. Wyświetlił na naszymi głowami obracające sie napisy z naszymi imionami. Poprostu cudownie. Wszystko zgodnie ze wspólnymi ustaleniami i do tego mnóstwo ponad. Goscie super zadowoleni, zabawa przednia aż do 6 rano. W zamian poprosił mnie o kilka słów na jego temat na forach. Może to wiecej niż kilka ale jestem tak szczęśliwa bo dzieki jego firmie wszystko było jak należy i to w cenie sredniego zespołu. Polecam Wam to porządna i rzetelna firma www.arecnowak.pl dam Wam numer bo naprawde warto 608-330-869

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamAstorie
Jeśli priorytetem dla was jest to, aby jedzenia było mnostwo, śwerze i pyszne to polecam Astorię w Mszanie. Sala ładna, obejście super, dużo miejsca dla dzieci itp. Ja kierowałam się przy wyborze sali przede wszystkim jakością i ilością jedzenia. Nie może być takk, że na stoje przez całe wesele stoją jakieś śledzie, zdychające sałatki z obiadu i inne pierdoły, by zapełnić stół..... A na takich weselach też byłam. W Astorii brakowało miejsca na stole, ciągle donoszone potrawy, jedzenie nieprzesolone, świerze, mnóstwo zostaje po weselu do domu, nawet przy bardzo żarłocznych gościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaKrzys
Witam wszystkich , miałam na weselu zespół ZŁOTE STRUNY polecam wszystkim gorąco . Grają, zabawiają WSZYSTKO ... !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga033
Hey, miał ktoś może catering z Sawany (Świerklany)? jakie jedzenie no i ile biorą od osoby? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga033
A może macie jakies sprawdzone restauracje, które oferują dobry catering? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dom przyjęć Anna w Gorzyczkach będzie otwarty w 2013r. Sala na 150 osób, pokój dla nowożeńców + około 15 miejsc noclegowych, duży parking ogrodzony, lokal stylowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara500
Był ktoś z Was na weselu gdzie grał zespół Vizard? prosze o opinie na ich temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara500
co bylo nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpimy termin wesela na lipiec 2012-sobota w sali ,,Dworek nad stawem''! Więcej informacji pod numerem telefonu: 609231498

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam restaurację Platinum w Rydułtowach. Cena przystępna,dobre jedzenie i dużo:)I do tego mają ofertę specjalną dla par które zarezerwują sobie u nich termin. Polecam:)Sama mam tam wesele. I byłam tam na kilku imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia82027
Miał ktoś styczność z zespołem gramofon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n_19
Mam pytano Nie wiecie może gdzie udzielaja ślub kościelny w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Arec Nowak- ślub w piątek
Witam serdecznie Juz miałem wiele wesel organizowanych w piątek i powiem szczerze, że trudno powiedzieć czy ksiądz udzieli. Kilka razy słyszałem że kazali pisać do kurii o zgodę, ale nigdy nie słyszałem by komuś odmówili. Oczywiście są księża i księża. Jedni nie widza problemu i ważne jest to byście nieżyli w grzechu, a inni robią z tego niewiadomo co. Musisz przejsć sie do parafi i wypytać. Problemy są raczej z tymi konserwatywnymi duchownymi. Sam osobiście polecam nawet w Piątek wesela ze wzgledów ekonomicznych to raz, bo sale taniej liczą, Dj tez zawsze coś opuści, a po drugie wolne i bardziej dogodne terminy wszędzie. Dowiedz się co i jak w kościele tam gdzie chcesz wziąć ślub, jak nie wyjdzie to może spróbujcie u młodego w parafi. Trzymam kciuki, za Was i mam nadzieję że uda się Wam bez problemu, bo w końcu czy piątek czy sobota to i tak na tyle samo duchowni Was policzą, a przecież innymi katolikami przez to nie będziecie. Wazne że dążycie do bycia rodziną wedle przykazań. pozdrawiam arecnowak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×