Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość kawcia_mielona
Alibabo - bo dobrych lokali nie trzeba zbytnio reklamować, sami znajdują klientów : -) Jesli chodzi o Jastrzębie, to mają na ulicy powstańców śląskich w SZEROKIEJ, obok Kościoła : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allibaba
Kawcia - przejeżdżałam ostatnio obok tego lokalu i trochę sie przeraziłam. Nie wygląda za ciekawie. A w jakim stylu jest wnętrze tego Bartka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allibaba
Dworek fajny, tylko za duży jak na moje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
Niepotrzebnie się zraziłaś. Przecież wcale nie wygląda tak źle, noc chyba że zależy CI na wyglądzie jak u pradziada. W środku jest bardzo ładnie, po prostu wejdź i zobacz. Tylko poproś o pokazanie sali weselnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssss...........
Mam pytanie do osób z Jastrzębia, czy ktoś z was robił imprezę weselną lub inną w restauracji Mariwo na ul. Pszczyńskiej? Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
moja siostra tam miała, ale to było 7 lat temu i nazywało się wówczas OTTO, ale fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Ja z jakiś miesiąc bawiłam sie w restauracji "Pod strzechą" lokal bardzo ładny, sala elegancka, jedzenie dobre, super apartament dla nowożeńców i obsługa również OK, tylko ceny chyba nie za najtańsze... i fajna niespodzinka była od szefa lokalu... 40 min. występ magika :D czarował papużki i gołebie heh fajne... cos takiego innaego z czym sie jeszcze nie spotkałam :P My jednak i tak zostajemy przy Wiktorii w Skrzyszowie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała cytrynkaaa
A ja polecam "Przystanek" w Skrzyszowie, zaraz przy głównej dordze. Sala świetna a jedzenie jeszcze lepsze !! W piwnicach są również 2 sale w których można zrobić świetne ślubne zdjęcia. Byłam kelnerką więc wiem jak wszystko wygląda "zza kulis" . Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotik
Mała cytrynko - na ile osób jest ta sala w Skrzyszowie? Wiesz może jak z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała cytrynkaaa
sala jest o ile się nie mylę na 120-30 osób . Cena jak na razie to 140 za jeden dzień i 180 za dwa dni. Ale właściciel daje ciastka,tort i parę litrów napoi . A jedzenia to jest po prostu masa i smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała cytrynkaaa
PS sama się zdecydowałam na wesele w tym lokalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotik
Wszystko byłoby fajnie, tylko my przewidujemy tak góra 70 ludzi. więc sala chyba będzie za duża. Ale zawsze można jakoś inaczej stoły poustawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała cytrynkaaa
my też przewidujemy 70-80 ludzi stoły ustawić można na wiele sposobów i sala nie taka duża, bardzo przytulna. Napisałam 130 bo to max . Jesli byłabyś zainteresowana to podaj maila dam Ci nr tel. zawsze można podjechac i zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca..........
Co sądzicie o tych lokalach w Świerklanach: Dom przyjęć Kuś; Zajazd Świerklany; Sawanna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helooo....
ponawiam temat; czy ktoś coś wie o domu przyjęć Monika w Turzy Śląskiej? Nie znalazłam niestety żadnych opinii w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płotka
Witam ja bym chciała znać opinie od osób które miały wesele w domu retro w jastrzębiu zdroju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTO małopolska śląsk
WDZISŁAW ŚLĄSKI Fotografia Ślubna KONTAKT E-mail: nowafotografia@wp.pl ((nie odpowiadam na forum))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzislaawianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w restauracji Retro
byłam na imprezie z okazji 25-lecia małżeństwa. Sala może i ładna, ale goście za bardzo nie mieli co jeść. Bardzo malutko jedzenia i jakoś nie można sie było doprosić np. jak zabrakło surówki, żeby donieśli. Za taką cenę, to chała wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana112
Robił ktoś wesele w" domu przyjęć po bukiem "w Jastrzębiu? Jak z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welcia15
polecam Bar Przystanek w Skrzyszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna22
Podobno Contra w Wodzisławiu jest ok. Przystępne ceny i fajne otoczenie. www.contra-przyjecia.pl Ja osobiście mam wesele we wrześniu w Wiktorii-- Skrzyszów jedzenie przepyszne bo wszytskie imprezy zawsze tam robimy, ale troche martwie sie wielkoscia sali bo wedlug mnie i mojego przyszlego meża troche za malo tam miejsca... mimo iz stoły można poustawiac jak sie chce. Mamy wesele na ok 70 ludzi i mam obawy a tutaj czytam ze 130 osob sie zmiesci? Nieee drogie Panie jezeli chcecie sie dobrze bawic to mysle ze 70 ludzi to juz max, a ja mam bardzo ruchliwą rodzinkę. Jesli chodzi o jakies informacja to mozna pisac na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatka111
Czy ktoś był i ma jakieś informacje na temat wesel w Dąbrówce? Słyszałam różne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisonek23
Ja myśle ze ta sala w Skrzyszowie nie pomiesci 120 osob, tak 70-80 to maksymalnie :) ale tezwybralismy ta sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka123
A jak z rezerwacją terminu w Wiktorii? Czy trzeba z dużym wyprzedzeniem? Myślicie, że znalazłoby się jeszcze coś wolnego na 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lep
Witam. Ja polecam lokal "Iwona" w Popielowie - Radziejowie. Naprawdę super obsługa i super wystrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaaaaa J-bie
Chciałbym zorganizować wesele w Jastrzębiu Zdroju, ale nie wiele tu jest fajnych i przystępnych lokali - Dąbrówka i Retro za drogie, diament brzydki. Jest też nowy Dom pod bukiem, ale niestety nie ma o nim żadnych opinii w necie. może słyszeliście cośkolwiek o nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×