Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość hm...........
Słyszałyście coś może o domu Przyjęć Poezja w Jastrzębiu Zdroju? to nowy lokal, więc pewnie jeszcze wielu przyjęć weselnych nie organizowali. A cenę mają atrakcyjną 130 zl- ze wszystkim(napoje, ciasta, tort0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
to muszę koniecznie zobaczyć ten dom zdrojowy:)my będziemy mieć wesele na max 70osób więc mam nadzieje że taka ilość się zmieści?CO do domu retro to mają 3 ceny w zależności od ilości kolacji 145,160 i 180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...........
Oj, 70 osób to raczej się nie zmieści w cafe winiarni. znajoma robiła tam wesele na ok. 30 osób. Chyba ze właściciel robi też imprezy w sali należącej Domu Zdrojowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
osz tam ehh no to muszę dalej szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8617
w takim razie ja proponuje Ci poezje- dom przyjęć i kawiarnia. Lokal niedawno otwart - wystrój nowoczesny, bardzo bardzo ładnie 70 osób sala pomieści bezproblemowo... stronka: www.kawiarniapoezja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaa
Kochane...bo ja sale juz mam...znaczy na 100 procent bede miała w niedziel...zaklepane...ale teraz powiedzcie mi...slub w sumie za rok...we wrzesniu...a ja zastanawiam się..jak to z tymi formalnościami w Kościel i USC wygląda....trzeba jakies zaświadczenie, ze nie ma przeciwskazan do zamażpójścia..ok..ale to chyba trzy miesiące tylko wazne... i chyba lepiej wczesniej z księdzem pogadac..jak już sala edzie zaklepana nie?żeby sobie i termin w kościele zarezerwować... Matko..jakiegos poradnika chyba potrzebuje...bo boję sie, że sie pogubie:) Tez z Jastrzebia jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm....................
Madzia8617 - a ty byłaś na przyjęciu weselnym w tej Poezji? Bo właśnie mi się bardzo spodobał ten lokal, wreszcie coś ładnego i z konkurencyjnymi cenami. Nie chciałabym tak w ciemno rezerwować lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8617
hm......................... mogę Cię zapewnić, że sie nie rozczarujesz... jedzenie pyszne no i jak podane :) o cenach nawet nie wspominam :) ja mam trochę za duzo ludzi na wesele ale gdybym tylko mogla na 100 :% moje wesele odbylo by się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...............
Dzięki za odp. Na pewno odwiedzę ten lokal czym prędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka90
Witam:)! moze ktos mi napisac cos o domu przyjec raj w wodzislawiu slaskim?? czy sa tam jakies wolne terminy bo nie moge sie tam dodzwonic...jak tam z cena i jedzeniem>>ile osob wchodzi na sale??z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Raju
a więc ja tam byłam miesiąs temu na weselu przyjaciół i szcezrze mówiąc nie polecam(znajomy jest kelnerem) wiem jak to wygląda od kuchni i sali i szkoda słow na to co sie tam dzieje... jak chcecie robic tam imprezy to modlcie sie o pogode (chodzi o deszcz) bo dach przecieka i wszystko na stołach. Jedzenia mało, 2 osobne sale(do siedzeinia i tańczenia) brak organizacji ze storny kuchnii nakoniec jedzenia wydawają tyle co kot napłakał. Myśle że terminów jest wolnych dużo bo nikt tam nie robi imprez. 140zl od osoby na wesele ja bym nie dała ani 50zl. Szczerze nie polecam. Lokal który polecam to ARKADIA w RADLINIE śliczna salajedzenia dużo i bardzo miłaobsługa. Także warto zobaczycCONTRE na Jedłowniku a także"Zajazd Wodzisławski" czy AMADEUSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka90
dziekuje za odpisanie:0 ale moze jednak ktos mi cos jeszcze napisze o raju??bo planuje tam wesele i szczerze juz sie boje:/ wlascicel lokalu mnie zapewnial o profesjonalizmie w 100% a z tego co mi napisalas wynika ze jest odwrotnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8617
hm......... nie ma za co... daj znać jak odwiedzisz lokal... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analeo
Jeżeli chodzi o restaurację Raj muszę powiedzieć , że w żadnych wypadku nie zgadzam się z opinią mojej poprzedniczki. Moja siostra miała tam wesele w czerwcu jak sala była już odnowiona, wszyscy goście tak ją zachwalali że ładnie oświetlona ładnie wygląda, jedzenie super a byli oni aż z Beskidów więc lubią dużo zjeść a dobrze i nie była ani jednej złej opinii. Tylko tam jest tak że jak weźmie się te najdroższą wersje czyli 140 złotych to ma się tyle jedzenia ile dusza zapragnie a zostaje tego tyle że wszyscy sa najedzenia na maksa , ani dlatego że nie smakuje. Jeżeli chodzi o dach to nie wiem bo na siostry weselu tez padał deszcz i nic nam na stoły nie kapało no może kropelki wódki a nie deszczu (żart ;)) Właściciel przyjemny wiem że nie dopłacali nic i tak jak było w umowie tak było w rzeczywistości a to jest ważne. Kelnerki bardzo miłe wszystko podawały tak jak miało być. Najlepiej to podaja tam rosół bnie w wazach tak jak wszędzie i trzeba sięgac potem po stołąch tylko w dzbanuszkach rozlewają każdemu osobno. Pomysł super wiem bo wszyscy zachwalali. także moja opinia kiedys była inna ale teraz to wydaje mi się najlepszy lokal bo i cenowo mają wszystko czego inne lokale zawsze wyliczają jakieś 1,4 l napoju na osobę pff głupota bo w lato chce sie więcej pić nie?? :) Pozdrawiam i życzę udanego ślubu i wesela. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian z Jastrzebia
No to Aniu cieszcie sie bardzo ze wam te wesele od siostry sie udalo:) bo ja bylem tam na weselu w tym roku i to byla tragedia;/ zgadzam sie co do tego dachu bo moja cioteczka usiadla na takim krzesle bylo kompletnie mokre a sufit caly w plamach; jedzenie banalne nic specjalnego ...nie mowie ze zle bo dobre ale jak na wesele to mogli sie postarac... szef caly wieczor najebany chodzil;/kelnereczki zgadzam sie bardzo milutkie no i siwecily oczkami za caly lokal a co one biedne moga za szefostwo..... obejscie z tylu lokalu nawet ladne ale jesli blondyneczko masz okazje zmienic lokal to zmien popatrz ktos Ci tu proponowal fajne lokale moze tam zobaczysz wolne terminy ja moge Ci zaproponowac zajazd na cyganku :) Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sh86
Mam do odstąpienia termin w Contrze w Wodzislawiu Sląskim 25 wrzesnia 2010 r. Cena za osobe 150zł. Osoby zainteresowane prosiłabym o kontakt na meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinaa
Byłam ostatnio na imprezie w Domu Przyjęć u Dziwokich i muszę przyznać, że jest to jeden z lepszych lokali w jakich byłam... Przepyszne jedzenie i dużo jedzenia!...może wystrój sali nie jest najefektowniejszy ale za to ogród jest przecudny.. ostatnio nawet zrobiono tam duży ładny taras... Właściciele i obsługa jest przemiła za wyjątkiem jednej nieuprzejmej, krzywonogiej kelnerki... Jednak ogólne wrażenie jest jak najbardziej pozytywne i szczerze polecam ten lokal!:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsfdgf
polecam bardzo rojanke w roju( jak sie na zory jedzie) , iwona w radziejowie - niedleko rybnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalee
Witam wszystkich. Odstąpię termin przyjęcia weselnego w restauracji Twins Stars - www.ucherek.pl. Jest to 7 sierpnia 2010 roku. Cena za osobę za 1 dzień z tego co pamiętam to 130 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila bądź tel. 665759035.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
Przepraszam ze się wtrącam... ale nie polecam restauracji u pana Ucherka. Bylam tam w tym roku na komunii... jedzenie tragiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda
A mogłabyś napisać coś więcej o tym Ucherku? O co dokładnie chodzi z tym jedzeniem? A jak obsługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
Jedzenia mało, żadnych rewelacji nie wiem może jak się zamówi coś specjalnego to zrobią. ale wszystkie mięsa wyglądały tak samo, przypalone... wyglądało to tak jakby było smażone w starym oleju... panierka z kotletów zwęglona. Sałatki podane na takich malutkich miseczkach że ledwo wystarczyło. Nie wiem byłam tam tylko raz... ale wiem że sama żadnej imprezy bym tam nie zrobiła jak 99% innych gości, \zresztą sami zamawiający byli rozczarowani. Owszem wygląd lokalu obejście jest w porządku, ale nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda
Aha. W takim razie nie wiem od czego to zależy. Koleżanka robiła tam wesele w tym roku i była zachwycona. Z resztą sama organizuje tam swoje wesele w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza z Jastrzębia
Chciałam zapytać, czy może miał ktoś wesele w ZŁOTEJ IGLICY? http://www.zlotaiglica.pl/ . Jesteśmy w trakcie poszukiwań sali i jak do tej pory to jest nr 1 . Może macie inne propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od fotografa
Fotograf działa też na ternie wodzisławia-śląskiego zapraszam na moją stronę www.bednarczyk.org.pl zapisy na rok 2010. ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco_72
@Evelinaa Też byłem, dwa razy na różnego typu imprezach i polecam ten lokal z całą odpowiedzialnością na imprezy 50-70 osób. Jedzenie niezłe, podane świetnie, obsługa bardzo miła, jest KLIMA i świetny ogród. I znalazłem ich stronę w internecie www.udziwokich.pl Choć mało tam zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość TS
Witam ja odnośnie lokalu TWINS STARS polecam szczerze byłam tam na weselu jedzenie przepyszne i dużo obejście też ładne para młoda nawet robila tam sobie sesje zdięciową z tego co wiem goście też byli zadowoleni ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA777
Witam wszystkich miałam wesele w TWINS STARS w sierpniu jedzenie było super dużo urozmaicone kelnerki extra właściciel pan ucherek super gościu rozłożył dla dzieci ślizgawkę dmuchaną a na dodatek dostaliśmy prezent od państwa ucherek tygodniowy wyjazd do wisły na podróż poślubną za darmo ceny niskie dają dużo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda
Dziękuję za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniu1985
Ja z przyszłą małżonką zdecydowaliśmy się na Primę w Gołkowicach. Lokal bardzo ładny a ceny bardzo przystępne. Oczywiście minusem jest to, że nie ma przy lokalu porządnego ogródka, ale mały tarasik z krzesłami jest, więc można śmiało na dworze posiedzieć. Ślub mamy w sierpniu 2010 a już na początku tego roku brakowało w lokalu wolnych terminów (myślę tu o czerwcu sierpniu wrześniu). A powiedzcie mi (tak z innej beczki) czy ktoś się orientuje gdzie można wyskoczyć na fajne zdjęcia ślubne w okolicach Jastrzębia Zdroju? Dysponować będziemy czasem około dwóch godzin, więc raczej daleko nie pojedziemy. Bardzo proszę o podsuniecie pomysłów, ciekawych miejsc albo tu na forum albo na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×