Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość looklike
Jacku K - a jakie ceny są w maximie? I czy ta sala pasowałaby na wesele do 60 gości, czy nie będzie za duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasia
Witam, jeśli chodzi o Contre to szczerze polecam!! Mój brat miał tam wesele, i było super, jedzienia aż za dużo hehehe jeszcze mieliśmy co jeść w domu przez tydzień;p Sama mam wesele w 2011 i również wybrałam contre!! Cena 160zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiasia1986
Witam was serdecznie :):):) czy mzoe ktoś z was wie cos na temat sali "Artor" w Rydułtowach?? Piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeżeli szukasz sali na wesele do 75 osób, zapraszam do Domu Przyjęc u Dziwokich w Godowie. Cena od osoby 125 zł. Sa jeszcze wolne weekendy w 2009. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwoki....
michalinka, czy ta cena jest podstawowa, bez ciast, tortu, napoi? Masz może jakieś fotki tego lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta222
Bardzo polecam restauracje Cyganek w Wodzisławiu miałam tam wesele. Jedzenie bardzo dobre i dużo można się dogadać z właścicielką obsługa bardzo miła.Salę można było oglądnąć o każdej porze. Ceny przyzwoite. oglądaliśmy wcześniej kilka innych miejsc np. retro w Jastrzębiu ale bardzo sztywny lokal a przecież jest to nasz dzień i chcemy się czuć jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca...
Cyganek jest naprawdę ładny, tylko sala jest bardzo duża. Z wielką chęcią zrobiłabym tam wesele, ale będę mieć tylko 60 gości. więc muszę poszukać czegoś mniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cenie są również ciasta, ciasteczka i tort, ale nie ma napoi. Strona internetowa dopiera sie tworzy, jak już będzie to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwoki...
Dzięki za odp. no, to czekam na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ziuta
Dworek nad Stawem w Wodzisławiu piekny i cudowny, w przyszłym roku mam tam wesele, ale drogo. lokal nowy więc są fajne terminy, tak samo jak Gościniec Wodzisławski, nowy lokal i nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tak: Astoria- fajna sala i przepyszne jedzenie- ceny też niezbyt drogie. Megalit- coraz większy syf, kiedyś owszem był lokalem na poziomie, ale to było kiedyś Prima- przy starcie było dobre jedzenie,a teraz jak sobie nalejesz soku to poczujesz, że wiekszość to woda,jedzenie już też niezbyt dobre i mało! Dom przyjęć Dziwoki w Godowie- dwa wpadki przy komuniach- właściciele zapomnieli, że mają gości w określonym dniu i nie było nic przygotowane, a klienci wraz z goścmi zostali odesłani do domu. O weselu może nie zapomną. Jedzenie już teraz też kiepskie! Lae ładny wystrój i przemiła obsługa. Sala też mała i jak jest wesele na 70 osób to nie ma zbytnio gdzie tańczyć... Sala w Wiktorii jak dla mnie za mała, ale jedzenie pyszne Przystanek w Skrzyszowie (znany może bardziej jako „u lucka”)- piękny wystrój (teraz mają remont i z zewnątrz nie wygląda najlepiej) super obsługa, niskie ceny i przede wszystkim mnóstwo pysznego jedzenia. Pradziad piękny i pyszne jedzenie! Tyle lokali dobrze znam i dzielę się swoją opinią, ale u mnie najlepsze to „Przystanek w Skrzyszowie” i „Astoria” :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helo...
to jakie ceny są w Astorii i Przystanku? I co ewentualnie wchodzi w skład ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda
Czy zna ktoś może jakieś opinie na temat domu przyjęć \"Twins stars\" w Wodzisławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
Cena od osoby w lokalu"Przystanek" to jak na razie 140 zł od osoby, wszystko wliczone oprócz alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
ale mi wyszło masło maślane :) przepraszam za te powtórzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Dziwoki
Witam. Nazywam się Marian Dziwoki. Jestem właścicielem Domu Przyjęć w Godowie. Piszę do Ciebie, znawco gastronomii (wpis z dn. 12.05), który masz tyle do powiedzenia na temat różnych lokali. Masz prawo do własnej opinii, tylko pisz prawdę a nie bzdury. Jedzenie u nas może Ci nie smakować, to jest twoja opinia, OK, tylko nie pisz, że "klienci wraz z gośćmi zostali odesłani do domu". Informuję Cię więc, że goście byli w 1 dniu komunii aż do końca, razem z pozostałymi gośćmi naszego lokalu, a jeżeli byłoby tak źle, myślę, że 2 dzień (poprawiny) na pewno nie odbyłyby się u nas. Przecież nie wiązała nas żadna umowa (co było przyczyną całego nieporozumienia). Podsuwam Ci do przemyśleń inny temat: a może lokal wcale nie jest taki najgorszy, skoro z 1,5 godzinnym opóźnieniem potrafi zorganizować przyjęcie na 34 osoby? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseb
CZY ORGANIZOWAŁ KTOS PRZYJECIE WESELNE W DWORKU SLASKIM W RACIBORZU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze ze znalazłam ten temat:-) Znacie jakiś lokal z okolic Wodzisławia na ok 150-160 osób? To jakiś koszmar wszędzie góra 130 gdyby to tylko odemnie zależalo to zrobię wesele dla 100 osob ale niestety :-/ Ostatnio zastanawialam sie nad domem weselnym Rege w Bieńkowicach ale tok 30 km od kosciola, czy nie za daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWnecji
Witam, ja polecam gorąco restaurację Wenecję w Żorach na Rybnickiej. Miałam swoje i byłam też jako gość. Super wystrój, przepysze jedzenie, świetna obsługa i piękne obejście. I przede wszystkim przystępna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkrywca
witam, byłam w wielu salach aby odbyć swoje wymarzone wesele. Na pierwszy ogień poszła Iglica pod Raciborzem, później Braw ale w ubiegłą sobote miałam swoje wesele w restauracji "Perła" w Krzanowicach i powiem Wam, że było przepysznie i przedużo. Samo wesele (2dni) kosztowało mnie 197zł/osobe (łącznie ze świńką w ogrodzie i napojami). Zanim zapłaciłam pozbierałam opinie gości i wszystkie były pozytywne (prócz 1 kuzyna, który niewiele pamięta:-). Jestem z Wodzisławia ale znajomi z Jastrzębia (goście na moim weselu) zarezerwowali sobie w "Perle" termin na 2011, mam nadzieje, że ich wesele będzie tak samo udane jak moje. GORĄCO POLECAM www.perla.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluma
Witam wszystkich "Kafeteriowiczów"! Mam pytanie: czy ktoś z Was miał okazję być na weselu w Domu Retro w Jastrzębiu Zdroju? Miejsce bardzo mi się podoba, ale spotkałam się z jedną negatywną opinią na jego temat (że jest niby mało jedzenia). Proszę o opinie o tym lokalu, będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluma
I bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo muszę wkrótce podjąć decyzję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luk aga
hej w zeszłym roku mieliśmy wesele w PRIMA Gołkowicach głównie zależało nam by goście weselni bawili się i jedli na jednej sali my mieliśmy 90 osób i było jeszcze dużo miejsca, jedzenie i obsługa bez zarzutów pozdrawiamy i polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PLUMA
nie wiem czy jeszcze CIę to interesuje, ale ja podzielam ową negatywną opinię. JEdzenia raz że mało, a dwa że nie tak smaczne jakby się tego chciało. No nie wiem, wybór należy do CIebie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda
Czy ktoś organizował może wesele w domu weselnym "Twins Stars" w Wodzisławiu? Albo czy zna może ktoś jakieś opinie na temat tego lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heba83
hejka !!! mam pytanie szukamy sali na wesele ? Wpadł nam w oko lokal "SAWANA" w Świerklanch. Czy ktos może nam pomóc wystawiając opinie na temat obsługi itp..... Lub podsunąć nam inne namiary na ciekawe miejsce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffe222
a co myślicie o sali w amadeusie w wodzisławiu śl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niewielka
Zobacz sobie Zajazd Cyganek w Wodzisławiu. moja koleżanka miała tam wesele na ok.130 osób. Lokal super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawana....
ładna sala na ok. 60-70 osób. Dużo dobrego jedzenia. Cena 140 zł z napojami. Obsługa ok. Luk Aga -a ile płaciłaś od osoby, i co było wliczone w cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeseeee
Dom Przejęć Europejski w Żorach - polecam, jest duża sala a mała jest w Rojance - ale mają pyszne jedzenie i niedrogo do 100 osób spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×