Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Witam, chciałam dodać pewne informacje od siebie. W sierpniu organizujemy wesele w Czarnym Rycerzu w Jastrzębiu Zdroju dlatego bardzo proszę o jakieś opinie na temat tego lokalu ponieważ do żadnych nie dotarłam a wołabym się przygotować. Na razie mogę powiedzieć, że nie znam ceny od osoby ponieważ Pani nie podała konkretnej, ma być w granicach 130-170. Naprwdę odwiedziliśmy wszystkie lokale w pobliżu i tylko jeden był na tyle niezadawalający, że wycofaliśmy zaliczkę- Dom pod Bukiem, właścicielka kompletnie nie zna się na prowadzeniu imprez okolicznościowych, ceni się jak nad wyraz a w dodatku opinie znajomych, którzy brakli tam ślub w styczniu przesądziły o wszystkim. Mam nadziję, że ta informacja będzie dla kogoś pomocna. Jeszce raz proszę o opinie na temat Czarnego Rycerza. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliverr
hm.... Dom Przyjęć u Dziwokich to prawdziwa rewelacja! wszystkie rodzinne imprezy organizujemy w tym miejscu. dlaczego?? - jedzenie przepyszne (najlepsze w okolicy) - miła obsługa - sala może nie za duża ,ale zrobiona z gustem i dobrym smakiem - ceny nie są wysokie można powiedzieć ,że NISKIE - plac zabaw dla dzieci - ładny ogród za domem Polecam ! jak wesele/komunia/zabawa ! to tylko u Dziwokich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinussia
Witam wszystkich :) Mógłby ktoś powiedzieć mi coś na temat domu weselnego "Artor" ? Byliśmy już zobaczyć tam salę i jesteśmy w sumie zdecydowani na wesele właśnie tam, tyle tylko, że chciałabym się dowiedzieć o jedzeniu, obsłudze itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 123
Witam wszystkich ja mam wesele w Dworku nad stawem ,wybrałam tę salę ponieważ byłam już tam na weselu i jest rewelacja za niewielką cenę w wersji full opcja .Zajmują się organizacją wesela od a do z.Piękna duża sala która ponoć pomieści nawet 200 osób, przepyszne jedzenie i jaka ilość nie do przejedzenia ,obsługa profesjonalna , plac zabaw , staw z łabędziami , konie itp. Wszystkie zdjęcia plenerowe robili na miejscu o północy pokaz sztucznych ogni pokoje dla gości oraz młodej pary.Naprawdę rewelka polecam www.dworeknadstawem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaakkaaa Jedna
Witam wszystkich :) Serdecznie polecam dom przyjęć "Arka" w Jankowicach koło Rybnika. Pyszne jedzenie, ogródek dla dzieci, nawet właściciel daje zabawki itp dla dzieci, do zabawy. W zeszłym roku za 1-dniowe wesele cena wynosiła ok. 140zł/osoba. A co do domu przyjęć "Kuś", również w Świerklanach, szczerze polecam, ale na małe wesela. Duży ogródek, huśtawki, zwierzątka, kucyki, rybki... A jedzenie przepyszne! Obsługa b.miła, pan kierownik również. Polecam również dom przyjęć "Sawna" w Świerklanach (studniówka, dawno temu), ceny przyzwoite, wystrój ładny, jedzenie dobre, tylko zabardzo nie ma co zrobić z dziećmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2606
Ja polecam Contrę w Wodzisławiu, mialam tam wesele w 2008 roku i było super. Pyszne jedzenie, miała obsługa i przyjemna okolica. Jedzenia zostało nam jeszcze na pól roku, bo nie mozna było tego przejejeśc!!! www.restauracja-contra.pl Znajomi mieli wesele w Arkadii w Radlinie i tez sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti amo
Witam, Szczerze polecam restauracje "Perła" w Krzanowicach, oryginalny styl, smacznie i za przystępną cene, jestem w pełni zadowolona ze swojego wesela (dwudniowe w czerwcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_2012
A jakie są ceny w Dworku Nad Stawem?Oglądałam w internecie galerię , sala bardzo mi się podoba .Ale nie wiem czy byłoby nas stać ,jeżeli ceny okazałyby się strasznie wyskokie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyya
Hej tu Anyya Ja i moj maz juz 3 tygodnie po weselu, i dlatego chcialam sie podzielic z wami moimi doswiadczeniami odnosnie poszukiwania lokali weselnych. My zaczelismy ten proces dosyc wczesnie przed planowanym weselem bo juz poltora roku wczesniej znalezlismy sale i kosciolek-chcac uniknac problemow zwiazanych z zalatwianiem wszystkiego na ostatnia chwile. Mimo to ich nie uniknelismy problemow...... Wesele odbylo sie w domu weselnym "Lesniczowka" w Wodzislawiu Slaskim-w pieknym spokojnym miejscu http://www.lesniczowka.wodzislaw.pl/. Urzeklo nas tam wszystko okolica wystroj, i stwierdzilismy albo tam albo nigdzie indziej, choc cenowo mozna bylo znalezc duzo tansze oferty. Mimo to zdecydowalismy sie bo myslelismy ze idac tam bedziemy mieli gwarancje ze za taka cene (2-dniowe wesele, plus wykupilsmy miejsca noclegowe na 3 dni w tym miejscu-poniewaz Ja jako panna mloda mialam miec blogoslawienstow Rodzicow wlasnie tu w lesniczowce i wszystko mialo byc zorganizowane na tip top). Niestety na tydzien przed weselem zostalismy poinformowani przez managment Lesniczowki ze zaistnial problem a mianowicie okazalo sie ze w piatek przed naszym weselem zostalo zaplanowane rowniez wesele (nasza opinia jest taka ze zorganizowano je w ostatniej chwili-na trzeciego- bo jeszcze m-c wczesniej bedac na spotkaniu organizacyjnym w Lesniczowce nic nie wiedzielismy-choc bylismy w stalym z nimi kontakcie)-efekt byl taki ze zmuszono nas do zmiany noclegu w piatek i probowano przeforsowac fakt zeby Panna Mloda (ja) wychodzila z mezem z innego niz Lesniczowka lokalu!!!!!!!!Mozecie sobie wyobrazic nasza zlosc i zaskoczenie!!!! Na tydzien przed weselem bylismy gotowi je odwolac....Ostatecznie po wielu naciskach z naszej strony udalo nam sie wynegocjowac to co chcielismy a koszt piatkowego noclegu naszych gosci poniosla Lesniczowka. Mimo to pozostal niesmak i dlatego z tego miejsca chcialam ostrzec wszystkich idacych do Lesniczowki-pamietajcie wszystko co ustalicie tam musicie miec na pismie rowniez noclegi dzien przed weselem (umowa tego nie obejmuje) nie dajcie sie zmamic atmosfera luksusu !!!Walczcie o kazdy szczegol. Musze przyznac ze wesele sie udalo i byl to moj najszczesliwszy dzien,goscie byli zachwyceni ale to co przezylismy przed bylo po prostu nie do pozazdroszczenia. Uwazam ze dyrekcja Lesniczowki zachowala sie w stosunku do nas bardzo nieprofesjonalnie-wrecz bezczelnie, biznesem dla nich jest wciskanie jak najwiecej wesel w sezonie-o czym my niestety nie wiedzielismy..... Pozdrawiam Anyya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinussia90
no i co z tym ARTORem? :P powie mi ktoś coś o nim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja sie zastanawiam nad gościńcem wodzisławskim? ale opiń nie ma o tym lokalu za dużo... wiecie cos może? jak z jedzeniem? jaka obsługa itd. napiszcie cos prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda
Czy zna ktoś jakieś opinie na temat lokalu Twins Stars w Wodzisławiu Śląskim? www.ucherek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twisty
A ja uważam że najpiekniejszy jest lokal POD JEMIOŁĄ za pszczyną w Ćwiklicach. Przepiękna sala , choć ma jak każdy lokal jakiś minus. Otóż cała dekoracja nie należy do lokalu tylko trzeba za nią dodatkowo zapłącic, a menu za 160 zł to chyba dla wróbelka. Troche lepsze jest w cenie 195 zł! Pięknie jest też w Wenecji i nie drogo 145 zł ale trzeba zakupić wszystkie soki u nich ( tylko CAPPY).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia1500
nie polecam lokalu ARTOR w Rydułtowach.zastanówcie sie sto razy zanim go wybierzecie,sala owszem ładna ale menu to brak słow jedzenia malutko,mięso nie dopieczone i w dodatku zespołowi nie wolno robic zabaw bo poniszczy sie wnętrze katastrofa!!!!!!!!!!!odradzam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ausia
Dom przyjęć Artor katastrofa jedzenia malo brak urozmaicenia i mięso twarde.Sala duża ale bez możliwości organizowania różnych zabaw przez orkiestrę ponieważ kierownictwo sali uważa że wynikną z tego duże szkody.Obsługa fatalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasia1986
Zaniepokojona ostatnimi dwoma komentarzami na temat sali ARTOR zadzwoniłam do wlaścicielki żeby to wyjaśnić, w końcu będę miała tam w przyszłym roku wesele i nie chciałabym zadnych przykrych niespodzianek w najpiekniejsym dniu mojego zycia!!! Wiec dowiedziałam się ze mozna przeprowadzać wszelkiego rodzaju konkursy jednak kiedy w zabawie goscie maja zamiar wchodzic w butach na krzesla i po nich skakać wtedy oczywiscie własciciel zglosi sprzeciw i tak bylo w tym przypadku!!! Jezeli chodzi o jedzenie właścicielka była zdumiona tym co zostalo napisane na tym forum i powiedziała ze moge przyjechac i ona mi udostepni liste osob ktore robily u niej wesele i wybrać sobie osoby do ktorych chciałabym zadzwonic i zapytac o jedzenie i co tylko bede chciała. Umowilam sie z nia na sobote. Wiec niebawem napisze czego sie dowiedziałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusesinda
ARTOR-przeczytałam twoja wypowiedz i jestem delikatnie mówiąc wkurzona na to co CI owa pani powiedziała.a wiec szanowna pani kierownik łaskawie sie zgodziła na dwie zabawy jeszcze taki jakby to ując bez szkodowe bona inne sie nie godzi bo poniszczy sie wnetrze .po drugie mieso było twarde przez dwa dni wesela i to nie tylko ja byłam szczesciara zeby tych rarytasów szkosztowac ale troche liczniejsze grono gosci .jedzenia malutko naprawde za ta cene to wręcz skromnie(190zł za dwa dni)a włascicielka prawdy ci nie powie .byłam tego wszystkiego swiadkiem i napewno nie jest to kłamstwo co pisze,podemna by sie podpisało duuuuuuzo gosci.rozczarowalismy sie bardzo na ARTORZE,jestem ciekawa co sie dowiesz.pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasia1986
Hmmm.... wiec jednak byly zabawy!!! Wiec co tu za bajki piszecie ze bez mozliwosci organizowania zabaw!!! w sumie to ja sie nie dziwie ze nie chce zeby zniszczono jej mienie bo ja bym pewnie sie tez na takie cos nie zgodzila!!! Przecież mozna kulturalne zabawy zorganizowac bez skakanie po krzeslach bo ja osobiscie nie chciałabym siedziec pozniej na takich krzesłach. A jezeli chodzi o malo urozmaicone menu to przeciez nie wina lokalu tylko wybor pary mlodej. Mysle ze wszystko sie wyjasni w sobote :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusesinda
hmm kolezanko na tym weselu nikt po krzesłach nie skakał chyba chodzi jej o inne wesele .a jesli chodzi o menu to wiecej lokal nie ma do zaoferowania ha ha tylko ta wersje za 190zł.zycze Ci jak najlepiej to jest tylko moje zdanie ja sali nie szukam na wesele a jakbym szukała to napewno by to nie był Artor ,niemam dużych wymagań ale byłam juz na tylu weselach, że moge porównac wiec Ąrtor wyszedł bardzo kiepsko.POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasia1986
Juz jutro sie okaze :):):) a kiedy ty bylas na tym weselu?? piszesz ze lokal ma do zaoferowania tylko menu za 190 zl ale jezdzilismy po wielu lokalach i kazdy ma menu tylko za jedna kwote a pozniej sie wybiera sposrod dan kilka z nich. Tak tez jest w Artorze jest do wyboru 9 rodzajów miesa z czego wybiera sie 6!!! I nie chce zebys pomyslala ze sie z toba kloce :) bo tu nie o to chodzi :P tylko wiem na ten temat wyboru menu troche wiecej niz ty bo jak pisalas nie szukasz sali narazie :) Jezeli faktycznie jest tak jak piszesz to mam nadzieje ze wlascicielka wezmie sobie do serca te wszystkie uwagi i do przyszlego roku sie to zmieni , ale poki co jutro godzina zero :P:P:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinussia90
Misiasia czekam na wiadomość z niecierpliwością ! Ciekawe co to będzie za 2 lata :( mam nadzieję, że mnie uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasia1986
I po strachu :D:D:D odwiedziłam wczoraj sale ARTOR dwukrotnie!!! Za pierwszym razem rozmawialiśmy z kilkoma osobami m.in właścicielką, jej matką, kucharką. Odpowiedziały wyczerpująco na nasze pytania, ale postanowilismy zajrzeć jeszcze wieczorem kiedy odbywało się tam wesele. I rozmawialiśmy z rodzicami młodej pary, którzy aktualnie bawili sie w tej sali. Nie usłyszałam od nich zadnego negatywnego komentarza!!! Wrecz wszystko chwalili, ze jedzenie pyszne i duzo!!! Obsługa profesjonalna, miła i uśmiechnieta. I ze tez czytali te kometarze i byli troche zaniepokojeni, ale jak sami przyznali niepotrzebnie!!! I proszę państwa kiedy pojawilismy sie na sali aktualnie odbywały się tam zabawy!!! Jestem juz całkowicie spokojna, wiec moge bez zadnych obaw rozpoczac przygotowania do ślubu :) pozdrawiam p.s tinussia nie ma sie czym przejmowac :* powaznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinussia90
uuufff :) to kamień z serca :) a dostałaś nr telefonów do tych, którzy wcześniej robili tam wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka8585
Mam pytanie odnośnie domu przyjęć Gościniec Wodzisławski. Czy był ktos juz na weselu w tej restauracji i może conieco opowiedziec o serwowanym jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
witam:) widziałam że ktoś wypowiadał się na temat domu retro w jastrzębiu zdroju. Chciałabym wiedzieć więcej:D chce tam zorganizować wesele, lokal jest przepiękny i mają dużo taniej niż w dąbrówce, ale nie wiem jak z atmosferą, obsługą i jedzonkiem???najlepiej żeby odpowiedział ktoś kto miał tam wesele albo na nim był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sh86
Mam do odstąpienia termin w Contrze w Wodzislawiu Sląskim 25 wrzesnia 2010 r. Cena za osobe 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzanaM
witam dziewczyny jestem nowa na forum nie wiem dlaczego dopiero teraz bo jestem już po ślubie który odbył się nie dawno w megalicie w godowie pisze bo przeczytałam o nim negatywne opinie a ja muszę wam powiedzieć że jestem w 100% zadowolona jedzenia dużo ismacznie obsługa bardzo miła i kawe można pić dowoli a w ogrodzie wyszły zdjęcia super szczeże polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
a może miał ktoś wesele w domu zdrojowym(cafewiniarnia)w parku w Jastrzębiu zdroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe winiarnia
moja koleżanka tam była na weselu i ogólnie była zadowolona. Jedyne do czego się przyczepiła to wolna obsługa, przez którą rosół był podany na zimno :/ Jednak jedzenie mają dobre. Lokal nadaje się na małe imprezy. Właściciel miły, idzie się z nim dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm........
Rybkasia- a jakie ceny mają w domu Retro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×