Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Iwooooonka
Witam wszystkich. Czy jest ktos kto moze powiedziec cos o weselach w domu przyjec Sawana w Świerklanach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...........
Fajny lokal ta Iwona, ale trochę za daleko ode mnie. Bardzo ładna sala i bogate menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sawanie...
to znalazłam na jakimś forum -"Jeżeli chodzi o wystrój i obejście wokół to 5, jedzenie również. Dom przyjęć na około 60-70osób, jedyny mankament który mi przychodzi do głowy to brak sceny lub podwyższenia dla zespołu." Moja znajoma była tam na weselu i jej się bardzo podobało, jedzenie dobre. Nie wiem tylko jak z cenami. Sama też jestem zainteresowana tym lokalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Jeżeli chodzi o rezerwację w Wiktorii na 2010 rok, to może być już cięzko, my rezerwowaliśmy z jakieś pół roku temu i na wrzesien były juz ostatnie 2 terminy, te wczesniejsze miesiace jezeli chodzi o weekendy, to juz pozajmowane. Najlepiej sobie jechać, zobaczyć, my akurat byliśmy przed weselem, takze widzielismy jak wszystko bylo juz przygotowane, dobre naglosnienie akustyczne dla orkiestry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwooooonka
A może ktoś miał wesele lub był na weselu w Twins Stars (dawniej Karczma pod strusiem) ? Będę wdzięczna za opinie o tym lokalu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek K
Hej! Ja polecam najbardziej w Jastrzębiu rest. Maximę na Zofiówce, miałem tam w październiku wesele. Wszystko super, dużo jedzenia, wystrój w stylu korynckim, nówka sala! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka...
no, ja też słyszałam o Maximie same dobre opinie, jednak termin trzeba szybko rezerwować. Koleżanka chciała na wakacje 2010 i już nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka...
do leny- pod bukiem jest drogo - 150 zł od osoby i menu lichutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatka111
ponawiam pytanko o Dąbrówce:)czy ktoś miał albo słyszał o lokalu i weselach w nich organizowanych?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiasia1986
Witam wszystkich bardzo serdecznie :) czy ktos moze mi cos powiedziec na temat lokalu \"Pod strzechą\". Sala jest bardzo ładna tylko co z jedzeniem?? i czy nie jest go za mało :P z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esio
Sala jest ładna ,ale jedzenie koszmar i baaaaaardzo mało.Ja osobiście mogę polecic dworek nad stawem również piękna sala super jedzonko i przede wszystkim dużo a i obejście super staw , konie itp.Jeżeli chcecie więcej info mają stronkę www.dworeknadstawem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobało mi się na weselu we Wiktorii w Skrzyszowie, ponieważ obsługa nie wywiązywała się ze swoich obowiązków, para młoda była obsługiwana na końcu, brakowało talerzy dla gości, nie udekorowane stoły, tort weselny nie ozdobiony (bardzo niedobry), klimatyzacja nie włączona, kosz na alkohol nie ozdobiony i uszkodzony, przywitanie pary młodej i rodziców odbyło się przez kelnera, o gościach to zapomniał bo nie raczył czekać, aż wszyscy wejdą. Były równiez problemy z noclegami, które owa \"restauracja\" oferuje. Właścicielka stwarzała problemy z ustawieniem orkiestry, a największy szczyt bezczelności jaki osiągnęła to zarządała od pary młodej, aby po weselu pozbierali puste butelki po alkoholu i we własnym zakresie je usunęli.Problemy również z uregulowaniem kosztów za wesele (warto podpisać umowę i nie kusić się na dwulicowy uśmiech właścicielki). Jeśli ktoś nie życzy sobie, aby kelnerzy wydawali gościom jakiegoś alkoholu to warto to zapisać na piśmie, ponieważ są z tego powodu również problemy i dodatkowe koszty. Podsumowując Wiktoria w Skrzyszowie to \"restauracja\" o niskim standardzie, jeśli można mówić o jakimkolwiek standardzie wraz z właścicielką, z którą nie można porozumieć się po ludzku. No cóż jaka właścicielka taka \"restauracja\". Nie polecam!!! i współczuję, jeśli ktoś ma tam zamiar urządzić wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sali
Witam. Czy słyszeliście coś może o Domu przyjęć GAMA w Jastrzębiu Zdroju? znajduje się na ul. Wodzisławskiej, kiedyś był tam bar. Teraz to wyremontowali. Czy robił ktoś z was tam wesele? http://www.gama.boo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatka11
kto był na weselu w Retro albo Dąbrówce w Zdroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikbabka
Witam!!! A ja szukam sali w okolicach Rydułtowy- Rybnik- Wodzisław. Co polecacie???Zastanawiam sie nad Finezją, Lesniczówka, Arkadią, Biały Dom, Złota Iglica.........?????? Piszcie- potrzebuje wsparcia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sali
W Wodzisławiu Śląskim mogę polecić Zajazd Cyganek. Sala ładna, jedzenia dużo i dobre, cena 2-lata temu ok 120 zł od osoby(w tym były ciasta, tort). Sala z łatwością mieści 120 ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna22
a na tym Cyganku jest jakieś otoczenie? mam sporo dzieci na weselu i nie chciałabym żeby wychodziły na droge... jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sali
Tak jest. Stoły, parasole, huśtawki, jakiś mostek, trawa. Dzieci miałby gdzie się pobawić. Lokal jest naprawdę godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasia1986
No to już kolejne negatywna opinia, którą słyszę na temat tego lokalu :/ wiec chyba nie ma co sie nawet zastanawiac!!! A może ktoś słyszal cos o lokalu "ARTOR" w Rydułtowach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikbabka
W Cyganku nioe byłam ale dzięki- sprawdze:)) Wiecie cos na temat Gościnnego Domu w Rydułtowach????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sali...
A może ktoś słyszał coś o Domu przyjęć Dziwoki w Godowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny rycerz Jastrzębie
Był ktoś na weselu w tej restauracji? A może wiecie jakie ceny od osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszał ktoś
Dworek Zielone Wzgórze w Jastrzębiu na ul. Reymonta??? Niestety nie ma strony internetowej. To chyba nowo otwarty lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarys
Witam czy ktoś może był na weselu w Mszannie w Astorii Jakie tam jest jedzenie ????Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
marys byłam tam z 3 lata temu i było świetnie. Słyszałam same dobre opinie a jedzenie smaczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakusiana
Byłam na weselu u Dziwokich w Godowie i bardzo mi sie podobało. Pewnie sama tez zdecydowałabym sie na tą sale bo miła obsługa, jedzenie pyszne, niskie ceny i ładny ogród, ale jest troszke za mała (idealna na 60-70 osób). Nasz wybór padł na Astorie, o której bardzo dużo miłego słyszeliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odcinam
ja kilka dni temu byłam na weselu w http://www.lesniczowka.wodzislaw.pl/ i jako gość mogę powiedzieć, że jedzenie smaczne, obsługa sympatyczna, profesjonalna, ładne otoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAROOOO
A ja polecam dworek nad stawem , mieliśmy ostatnio wesele . Duża piękna sala w staropolskim stylu , ładne obejście no i jedzenie mniaaaam, para młoda ma pokój gratis ,mają tam stadninę koni , staw i sporo atrakcji.Mieliśmy wesele na 130 osób ,sporo miejsca i włączona klimatyzacja (co widzę z opinii że bardzo ważne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.....................
A ile się płaci u Dziwokich za osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.....................
I może ktoś wie jakie ceny w Contrze w Wodzisławiu Śląskim? Lokal wygląda bardzo ładnie, więc pewnie ceny wygórowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×