Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Witam kochani potrzebuje namiary na dobrego kamerzystę i fotografa z okolic Wodzisławia Śląskiego. chyba już czas zamawiać termin a ja nawet nie wiem kto jest dobry w tej branży. przeglądałam kilka nagrań l od znajomych ale jakoś żaden kamerzysta nie odpowiadał mi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiazosia
Witam wszystkich. My zdecydowalismy sie na Wiktorie w Skrzyszowie tylko na podstawie zdjec jakie znalezlismy w sieci, bo obecnie przebywamy za granica. Z terminami bardzo u nich krucho, doslownie jedyny wolny zaklepalismy na pazdziernik 2011. Troche mnie uspokoiliscie z ta umowa, bo my oczywiscie rowniez uslyszelismy, ze nic placic ani spisywac nie musimy, bo oczywiscie wietrzylam w tym jakis podstep :/ Poszukuje za to teraz jakiegos fajnego DJ-a na przyjecie weselne, bo zepolu nie chcemy. Mozecie kogos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjerigh
Czy macie może jakąś dobrą makijażystkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STANIK
TYLKO NIE KARCZMA POD STRUSIEM W WODZISŁAWIU JEDLOWNIK,NAJGORSZY BADZIEW JAKI WIDZIAŁEM W ŻYCIU,WSPOMNIENIA ZOSTANĄ DO KOŃCA ŻYCIA,BYŁEM TAM NA SYLWESTRZE!!NIEWYPAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian21
co ty piszesz strus na jedlowniku obok policji jest wypas najlepsze jedzenie mila obsluga polecam ten lokal bylem tez tam na sylwestrze i bylo super polecam naprawde wszystkim dla mnie jest numerem jeden a innych nie sluchajcie bo sa w bledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlos 166
witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlos 166
Witam byłem na Sylwestrze 2011 w Karczmie pod strusiem,Super jedzenie duzo,swojskie ciasta,miła obsługa,superowy dj.Polecam karczmę .Znowu w kwietniu bede robił tam urodziny 50tkę.Polecam wszystkim.Lokal jest mało znany bo ukryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KORNEL36
STANIK NIE PISZ KITÓW SYLWESTER BYŁ OK.POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vito
Nie polecam CYGANKA zamówilam obiad a podano mi twarde mieso oraz zimne ziemniaki z sosem z paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijażystkaposzukiwana
Dzięki za link do stronki, ale nie podoba mi się żadne ze zdjęć zamieszczonych na stronie int. A pewnie do pokazu wybrała te najlepsze wg siebie, także strach pomyśleć, co z resztą. Jak dla mnie, to może jedna pani młoda miała ładny makijaż.. reszta nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dayanazespół
Hej. Ma ktoś może jakąś opinie na temat zespołu Dayana ?? Nie mogę znaleźć na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ktorego fryziera byście poleciły jezeli chodzi o fryzure ślubna w Jastrzebiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza999999
Witam wszystkich!! Szukam kogoś kto organizował, bądź był na Sali weselnej „Weselna Biesiada w Jastrzębiu ul. Ptaków Leśnych 20 niedaleko Piaseczna. Co prawda mamy organizować wesele dopiero w 2012 ale już powoli chciałam się rozejrzeć i dowiedzieć jakie są opinie na temat tej Sali. Mam dużą rodzinę i zależy mi na Sali weselnej która pomieści ok.150-200 gości. A zbyt dużo takich miejsc niestety nie ma w moich okolicach. (Góra-Kalwaria, Piaseczno, Konstancin Jeziorna) Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam!! http://weselnabiesiada.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza999999
Witam wszystkich!! Szukam kogoś kto organizował, bądź był na Sali weselnej „Weselna Biesiada w Jastrzębiu ul. Ptaków Leśnych 20 niedaleko Piaseczna. Co prawda mamy organizować wesele dopiero w 2012 ale już powoli chciałam się rozejrzeć i dowiedzieć jakie są opinie na temat tej Sali. Mam dużą rodzinę i zależy mi na Sali weselnej która pomieści ok.150-200 gości. A zbyt dużo takich miejsc niestety nie ma w moich okolicach. (Góra-Kalwaria, Piaseczno, Konstancin Jeziorna) Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam!! http://weselnabiesiada.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietopomyliłaś
Kobieto powyżej, pomyliłaś województwa... Tam raczej nikt nie był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem w trakcie przygotowań do ślubu. Po odwiedzeniu większości sal ostatecznie zdecydowaliśmy się na Zajazd u Danusi. Braliśmy jescze pod uwagę U Iwony w Radziejowie ale w ostatecznym porównaniu odrzuciliśmy tą salę. Jeśli chodzi o właścicielkę zajazdu u Danusi byłam zachwycona. Konkretna osoba z którą idzie się ze wszystkim dogadać. Dużym atutem są pokoje noclegowe dla gości przyjezdnych. Sala dość spora i ładna. Ślub mamy w listopadzie więc jak juz będzie po, to napewno podzielę się opinią. Jeśli chodzi o rokiest to zdecydowaliśmy się na Trio Plus z ŻOR. Byliśmy na Andrzejkach gdzie grał właśnie ten zespół. Bardzo nam sie podobało. Na imprezie było ok 80 wiadomo obcych sobie osób w przedziale wiekowym od 20 do 60 i muszę powiedzieć że zespół stanął na wysokości zadania. Bawili dosłownie wszystkich jak grali nikt nie siedział przy stole. Są nowym zespołem więc są jeszcze dość tani w porównaniu do innych mam nadzieję że wszystko będzie ok na naszym ślubie choć troszkę martwię się tym iż są krótko na rynku. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgada
Poszukuje zespołu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.m.MEDIUM
sgada, jeżeli chcesz możesz skorzystać z naszych usług (zespół MEDIUM). Mało kto nas zna bo gramy od 2 lat. Zapraszam na nasza stronkę: www.medium.entro.pl (Jest tam kilka utworów w naszym wykonaniu, nie są nagrywane w studio ale dzięki temu wiesz czego możesz się po nas spodziewać bo tak samo zagramy na żywo, nie ma tu żadnych korekt) Jeżeli byłabyś zainteresowana możesz podjechać i posłuchać nas na żywo na jakiejś imprezce.... nie zmarnujesz czasu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa1988
witam, szukam osoby która mogłaby sie wypowiedziecna temat Megalitu w Godowie. Maja tam od niedawna nowa salę, która jest bardzo ładna, ale zastanawia mnie jakie jest jedzenie. jesli ktos byl tam na imprezie, to bede wdzieczna za opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia0908
Wybraliśmy juz salę:) Wesele odbędzsie w Pradziadzie:) Teraz czeka nas kolejny wybór zespołu zaproponowano nam zespół Koral,Gold i Sami Swoi 2. Słyszeliście coś o Tych zespołach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Wlasnie przeszlam przez wiekszosc wpisow tutaj umieszczonych w celu znalezienia dobrej kapeli na moje wesele. Przyjecie odbecie sie w Hotelu Dabrowka w Jastrzebiu Zdroju w czerwcu 2012. Mam zarezerwowane to miejsce na dwa dni. Co do fotografa: http://www.fotonata.pl albo http://www.patrykwolanski.pl kamera i fotograf: http://www.glory-studio.pl/ Czy ktos z was jest w stanie polecic mi dobra kapele, bardzo prosze. dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala0011
Sami Swoi fajny zespół, ale dość drogo sobie liczą, ciężko też z wolnymi terminami, podobnie jak zespół Złote Struny. Polecam również Atlantis z Rydułtów, ale nie mają swojej strony internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam pytanie czy ktoś ma jakieś opinie nt. FINEZJI w Szczerbicach? było już tu kilka postów ale nic konkretnego:P chodzi mi głównie o jedzenie i o ilość miejsca. Mamy zaplanowane wesele na 119 os. chociaż już wiemy że 4 os. najprawdopodobniej nie przyjdą ale liczyć je trzeba:) z góry dziękuje za wszelkie informacje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VITO
ODRADZAM FINEZJE BYŁEM TAM SALA NAWET ŁADNA ALE JEDZENIE PORAŻKA I JAK KOT NAPŁAKAŁ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dada18
Jeśli chodzi o Megalit to rzeczywiście nowa sala jest bardzo ładna ;)jak na razie czysta i zadbana ... Mysle,ze z jedzeniem nie bedzie zle,kucharki te same co na starej sali a tam jedzenia było duzo i było smaczne,menu jest ciekawe. W kwietniu mam tam wesele zobaczymy jak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos zna zespol Caro? Staram sie, znalezc zespol muzyczny ktory spiewa rowniez w jezyku angielskim, - jak ktos kogos zna, prosze o namiary. Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VITO: odradzasz? kurcze właśnie odnośnie sali słyszałam jakąś krytykę, że mała a na 120 os. za to niby jedzenie mają super.. izoola: ja znam jeżeli mówimy o tym samym caro:) mnie sie bardzo podobał. gralina weselu u moich znajomych. też chcieliśmy ich jednak nie mieli już (podobno) żadnego wolnego terminu na 2012r... a cenowo wychodzą chyba 2500zł za jednodniowe wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
Ma ktoś jakieś opinie o zespole Adler lub Koral? Moze jakis inny zespol zwrocil Wasza uwage? Dziekuje za wszystkie opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×