Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Martka.
Witam przeczytałam wszystkie opinie od Was ludziska i tak:D ktoś pytał o zespół Vizard. z czystym sumieniem mogę naprawdę polecić. byłam w mojej rodzinie na 4 weselach. ostatnie wesele było porostu rewelacyjne grali super. w przyszłym roku wychodzę za mąż bardzo chętnie też bym wzięła ten zespół ale myślę że może warto coś nowego. wybrałam zespół Twings. słyszałam pozytywne opinie mam płytę z demo wiec mam nadzieje ze dokonałam dobrego wyboru :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka Sindi
Wolny termin na wesele w Maximie- 09.10.2010. Z powodu rozpadu naszego związku zwolniliśmy ten termin- SZKODA :-[ Polecam ten lokal!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudka88
Chciałabym bym się wypowiedzieć, na temat MEGALITU w Godowie, nie zgadzam się z wypowiedziami wcześniejszych osób, byłam nie dawno na weselu u mojej kuzynki w Megalicie, i bardzo mi się podobało,. Wystrój jest przepiękny, bardzo elegancki, ogród trochę zaniedbany, ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne, można wyjść przewietrzyć się, pospacerować. Stoły czyste, wszystko ok. Również jedzenie, jest bardzo dobre i niedoprzejedzenia, jak na taką cenę 130zł, to wydaje mi się bardzo dużo go jest. jedzenia mnóstwo, cały czas go donoczono:) co dla mnie jest plusem. Obsługa bardzo miła, usmiechnięta, zdyscyplinowana, uprzejma, nie mam zastrzeżeń. Ubikacje fakt faktem nie należą do najładniejszych ale tragedii bym z tego nie robiła. Szefostwo ok. Dodam jeszcze że mój kuzyn miał tam wesele 3 lata temu, i moja rodzina bardzo sobie chwaliła i byli bardzo zadowoleni. Ja sama mam zarezerwowany termin w Megalicie, na przyszły rok. I wiem że mogę powierzyć Im, ten najważniejszy w Naszym życiu dzień. POLECAM MEGALIT W GODOWIE NIE POŻAŁUJECIE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka niechce w maju znlazłam sale wolna na sobote na okres wakacji na uwagaaaaaaaaaaa haha 23.06.2012 :D Bar Przystanek Skrzyszów. Ale bardzo sie ciesze booo bardzo mi si etam podoba włascicelka wporzo babeczka dzis ide wpłacic zaliczke. Naprawde niue spodziewałąm sie zee tyle trzeba czekac. No alee az tak mi sie nie spieszy :) Co do sal na ktorych byłam to własnie Megalit wszystko spoko tylko jedzenia mało. To samo dom pod strzecha sala super jedzenia małooo acha i jeszcze byłam w koniczynie w pawłowicach no i tam bieda tam to bym wogole nie rozwazała mozliwosci by zrobic tam wesele. Na tych trzech byłam w tym roku. Ja biore zaspół "Caro" super chłopcy byłam na dwcoh weselach ich ogolnie ogien z dupki :P zero dziadzizny i babcinych rytmów dopasowywuja sie do towarzycha. Jak młodzi wychodza na dwor to graja spokojniej dla starszych a jak młodych pełno to jazdeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudka88
Hej Edista, mnie sie wydawało że było dużo jedzenia właśnie, ale każdy ma swoje zdanie:) Ja mam grajków z Żor zamówionych STUDENT się nazywają, bardzo zajefajnie grają. Mają fajne zabawy weselne, umieją ludzi zabawić, także nikt nie siedzi przy stołach z nadąsaną miną, co się dla mnie liczy. Byłam na weselu gdzie grali, po prostu bomba!!! Dużo narzeczeństw ich bierze na wesela. Ja ich mam z całym asortymentem graniem, kamerzystą i fotografem, do tego mam album ślubny, dwie fotoksiążki, no i oczywiście film z wesela:) za całość płacę 3000zł, mało? dużo? nie wiem ale, wiem że nie będę żałowała:) Jak nie masz jeszcze grajków na wesele to Ci szczerze ich polecam, z całą odpowiedzialnością nie będziesz żałowała:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawięcej sal wesenych znajdziecie na www.GdzieWesele.pl znajdują się tam również komentarze na temat sal weselnych. Znajdziecie mnustwo sal weselnych z www.GdzieWesele.pl/Katowice/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudka bo to moze tez zalezy od pary młodej jakie i ile tego jedzenia bedzie. Ja bym tak chciała miec kamerzyste i osobno fotografa kurcze tylko własnie jak patrzyłam np taki Pawel Klima zdjecia piekne wogole jakies teledyski slybne bajka ponad 2 tys kurdee moj juz drze sie po mnie ze wymyslam ze nie da za jednodniowe wesele 30 tys. że nie porabało go:( boze chłopy to nic nie rozumieja do skarbonki sobie bede wrzucac to nazbieram hehe. orkiestre juz mam sprawdzona swoja too biore ich bo mi sie podobaja. A ty gdzie masz wesele i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, parę informacji o Dworku na wzgórzu. Lokal bardzo ładny, ale mały, tak na 40 osób. obejście jest, choć widać, że nieskończone, bo oprócz paru krzeseł to sam trawnik. Jedzenie smaczne i dużo, choć kelnerki podały go w taki sposób, że sprawiało wrażenie jakby było go mało. Ustawiono tylko w kilku miejscach, więc żeby coś sobie nałożyć trzeba było wstawać lub prosić o podanie. Jedzenia nie odnoszono, część była cały czas na stole, a część w rogu sali. Kelnerki coś jakby nie zadowolone z życia, a do tego jak wszyscy akurat najlepiej się bawili zaczęły wnosić barszcz. Coś w stylu kończę te zabawy, jedzcie i idźcie sobie. Potrzebna pomoc przy wyborze zespołu. Podobają nam się Ravers, Golala, Black Dance, Student, Premium. Chciałbym też posłuchać Vizard, Curant, Tequilla, ale nie potrafię znaleźć ich w necie. Na przesłuchanie chciałbym wybrać 3 zespoły. Na razie mamy Golala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie małe sprostowanie. To że zostawiali na stołach to na plus :] na koniec wszystko to co zostało ładnie spakowano. Nie mają koncesji na alko więc to akurat we własnym zakresie trzeba załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudka88
Ja mam wesele Edistko w MEGALICIE właśnie:) na przyszły rok, ale już na nowej sali, bo nie wiem czy wiesz, ta aktualna sala gdzie jeszcze teraz są wesela będzie zamknięta. A ta nowa to podobno piękniejsza będzie od tej starej:) Ah mój facet to właśnie przeciwieństwo Twojego, oczywiście to ja wymyślałam jakie dekoracje (w Megalicie sami stroją salę, ale można też samemu sobie ją przystroić jak się chce :) bo się pytałam) będą i w ogóle, wszytko zamawiamy na allegro, bo tańsze nie które rzeczy są:) W Megalicie, też na stołach zostaje jedzenie, nie zabierają wszystkiego. To co to za kelnerki które nadąsane miny mają non stop? Nie rozumię. W Megalicie, Kelnerki uśmiechnięte, i pogadały i w ogóle, aż miło!!!!!!! Jak byłam tam na weselu niedawno:) A wybawiłam się..... :) ale jak to się mówi są gusta i guściki, nie każdemu się podoba to samo:/ A Ty gdzie masz wesele? POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, również jestem na etapie poszukiwania sali... coś polecacie?? Co sądzicie o Megalicie?? Byłam tam dziś i widziałam tą nową sale... zapowiada się bardzo ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wybrałam Arkadie :) sala bardzo piękna obejście również ładne całość prezentuje się jak piękny dworek. widziałam nawet sesje robiona tam i wyszła rewelacyjnie wiec nawet nie trzeba nigdzie w plener jechać. jedzenie bardzo dobre a właścicielka mila i sympatyczna wiec mam nadzieje ze dokonałam dobrego wyboru :) <stopka></stopka> <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wybrałam Arkadie :) sala bardzo piękna obejście również ładne całość prezentuje się jak piękny dworek. widziałam nawet sesje robiona tam i wyszła rewelacyjnie wiec nawet nie trzeba nigdzie w plener jechać. jedzenie bardzo dobre a właścicielka mila i sympatyczna wiec mam nadzieje ze dokonałam dobrego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie cooo tak czytam to kazda broni swojej soli bo wiadomo ze wszystkie chcemy miec najpiekniejsze welese na świecie ale prawda jest taka ze i tak znajda sie takie osoby co im sie bedzie podobac i takie co im sie nie bedzie podobac . Mnie tylko to wkurza jak rozmawiam z kolezankami ile ich wyniosło wesle to jak słysze te ceny to smiac mi sie chce. Ja mam tyle za jeden dzien a ona za dwa dni no smiech na sali. Rudka liczyłas koszty mniej wiecej ile bedziesz miała osob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudka88
Editstko kochana:) ja mam 105 osób na wesele, i za osobę płacę 130zł, to sobie policz... około 13tysięcy mnie to wyjdzie, i mam tylko jeden dzień wesela, z tego powodu że mnie się nie podobają dwu dniowe wesela, za bardzo męczące, jak dla mnie. Ponieważ pani młoda zawsze musi chodzić zadowolona, i przede wszystkim z każdym gościem musi zatańczyć, bo nie wypada odmówić:/ Jako gość mogłabym robić co chcę ale jako Pani Młoda muszę być wiadomo, "do dyspozycji" nie mylić z hm hm .... hihihi:P A słyszałam od wielu wielu znajomych, że dwu dniowe wesela się nie zwracają, jedno dniowe to jeszcze ale dwu dniowe rzadko :/ Także mnie jeden dzień w zupełności wystarczy. A drugi dzień, mam tylko na 30 osób, też w sali, ale to raczej taka mała kameralna imprezka w gronie najbliższych osób, tak żeby bałaganu nie robić w domu, jak to się mówi. A co do płacenia, to myśmy się podzielili tak, że to moi rodzice płacą za jedzenie dla naszych i narzeczonego gości, i salę. A od narzeczonego rodzice płacą wódkę, orkiestrę, kościół, a mój narzeczony swój garnitur, obrączki, i limuzynę. A ja sama kupuję sobie sukienkę do ślubu, bo nie chcę naciągać rodziców już. Także myślę że sprawiedliwie, to rozłożyliśmy:) A Ty ile gości będziesz miała? POZDRAWIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudka88
Ogólnie jak liczyłam koszty całego wesela, razem z tym drugim na 30osób to wyjdzie nas ślub i wesele około 25tysięcy złotych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja objezdziłam dziś z Moim chyba pół świata.... i jak już lokal świetny cenowo i ogólnie wizualnie... to brak terminów na za rok i nieliczne na za 2 lata... no oczywiscie że znajdą się lokale z wolnymi terminami na 2011 ale.... jak to ładnie ująć... nie w naszym typie ;). Wiadomo jeśli terminów brak tzn ze lokal jest dobry, jedzienie dobre i duzo... Mam 3 na oku : Pensjonat "Dworek nad stawem", Dom Przyjęć "PRADZIAD", Dom Przyjęć "Wiktoria" i nie wiem co ewentualnie wybrać ;) hehe Macie może jakieś info o nich... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolca1988
Hejka. Ja chciałabym się dowiedzieć coś na temat Gościńca Wodzisławskiego , czy ktoś miał tam wesele? Zastanawia mnie niska cena, bo kosztuje 150 zł od osoby a lokal jest bardzo ładny i ma bogate menu. Będę wdzięczna za jakieś informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalee
Witam wszystkich. Jeśli szukacie ładnej sali na wesele to polecam restauracje Gościnny Dom w Rydułtowach. My mieliśmy tam swoje przyjęcie weselne i jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetna obsługa - bardzo mili kelnerzy którzy przez całą imprezę mieli na wszystko oko, jedzenie bardzo dobre, ładna nowoczesna sala i piękny wystrój. Szczerze polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografiaslubna
Fotografia Ślubna. Pracuje na terenie Śląśka i Małopolski zapraszam na stronę www.bednarczykpolska.strefa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaa1988
a ile kosztuje 1 dzień za osobę w w tym Gościnnym Domu w Rydułtowach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana rudko my tez wesle bedziemy miec na ponad 100 osob. My sobie sami robimy wesele wieszzz. na dodatek od mojego wszyscy sa z lublina i łodzi wiec potrzebujemy miejsca do spania. tak wiec 150 za osoba wiec u nas bedzie 15 tys licze wsumie 16 bo mam za 2 lata wiec wiesz zawsze cos moze podrozec to mam 16 tys plus orkiestra 2 tys plus aparaciarz 2 tys plus woda to nie wiem litr na głowe?? to gdzies 4 tys acha miejsca do spania czyli pokoje gdzie 1 tys jejkuuuu tragedia a zobacz gdzie sie ubrac kosciol kwaity jakies auto hehe masakra jednym slowem. Tak bardzooo sie ciesze alee dupa z ta kasa. Mas zracje do tego 2 dniowego wesela ale nam juz szkoda tak naprawde ja bym mogla miec dwudniowe hehe ale juz nie bede przeginac :) Jakiego masz kamerzyste bo ja sie ciagle waham ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudka88
Kamerzystę mam też od STUDENTÓW, całą ich oferte wziełam, kamerzystę, fotografa, album ślubny, fotoksiązki:) i za wszystko płacę około 3000tysięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylkaaa81
A Maxima na Zofiówce? Był tam ktoś? Mam tam miec wesele i sama nie wiem czy dobrze wybralam... Jakie jedzenie, obsługa? Pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula85
czy ktoś zna zespół FILAR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula85
czy ktoś zna zespół filar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalee
W Gościnnym Domu koszt za osobę to około 170 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz8551
Witam. Czy miał ktoś wesele w Złotej iglicy na małej sali (kominkowej) planuje i mam 70 gości, nie wiem jako to będzie wyglądało, ponieważ sala jest dość mała a menadżer mówi ze się pomieścimy. Możecie polecić jakieś zespoły z okolic Raciborza? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realia
Hej Ktoś słyszał o zespole Draco? I co sądzicie o Cyganku w Wodzisławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×