Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość klalaa
Ma ktoś namiary na zespół vizard? z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że to dyskusja o salach, ale zaryzykuje ;) Słyszał ktoś o zespole Tequilla z Jastrzębia jak grają i czy polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
dziękuje Martka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz855
Witam. Czy ktoś może podzielić się opinią o złotej iglicy? Bo słyszałem że mało jedzenia jest, jakie mieliście menu? Bo jest za 160 i 195 od os. czyli ta restauracja do tanich nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiscorpion
Witam ! Czy ktoś może podzielić się opinią o zespole muzycznym z Rybnika "NASTRÓJ", bo wesele za rok a większość zespołów już zajęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jase
Czy ma ktoś opnie na temat zespołu Dayana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa8769
hej czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat sali w Radlinie - Leśna Perła i zespołu - Atlantis z Rydułtów? Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurka
Zespół atlantis jest the best. Dużo lepiej grają jak są we dwóch bez tej babki. Grali na moim weselu. Nie są drodzy. Tylko kontroluj ich z piciem bo za kołnierz nie wlewają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa8769
Właśnie słyszałam, że kiedyś grali w 2-osobowym składzie i jeśli ktoś chciał to mógł zamówić wokal kobiety za dodatkową opłatą, a teraz grają już w pełnym składzie 3 osobowy, nie ma wyboru. Dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wesele w Leśnej Perle i wszyscy byli zachwyceni. Spokojna okolica, piękna sala, rewelacyjnie podane potrawy. Wszyscy byli pod wrażeniem. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa8769
Dzięki za odpowiedź. Jesteśmy zdecydowani na tą salę:) A miałaś może zespół godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zespół bardzo godny polecenia, ale drogi 5 osobowy. U mnie grali za darmo z zastępczym wokalistą, bo normalnie wokalistą tam jest mój ojciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa8769
Ile bierze od godziny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa8769
heh okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnaodpowiedz
Proszę o opinie na temat zespołu DAYANA !! Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurka
No to się Atlantis wycwanił jak piszesz, że teraz już cały czas grają w trójkę razem z tą babką. Pamiętam, że w 2008 roku trzeba było dopłacić 30 zł za godzinę jeśli się chciało ich zamówić z tą babką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa8769
No zobaczymy, może nie będzie tak źle z tą babką. Z tego co wiem to zespół Antantis też teraz się dość ceni, ale wszystko idzie w górę, więc to chyba norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia84
Ja oczywiście nie chce nikogo odwodzic od Megalitu i psuć opinie,ale co do jedzenia nie mogę sie zgodzić.Dla mnie jako kobiety nie było źle,ale wiadomo że mężczyzna i więcej wypije i tu się pobawi i dla nich było stanowczo za mało.A co do tego że jedzenie pozostawało na stołach to też sie zgodzić nie mogę.Potrafili byc na tyle beszczelni że jak tylko nałozyłam sobie coś na talerz a mąż zaprosił mnie do tańca to po powrocie nie było ani talerza ani jedzenia,To że mnie przy nim nie ma nie znaczy że skończyłam jęść,tym bardziej że to wesele i ludzie się chyba bawią,czy się mylę? Jest ładnie,ogród ciekawy,ale ja bym tam wesela nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w contrze w wodzisławiu
robią tak samo jak w megalicie, człowiek odszedł od stołu zatańczyć a tu ani jedzenia ani talerza :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciorek
Witam wszystkich forowiczów:)otóz bylam na bardzo duzo weselach i prawda ze duzo zalezy od wystroju jedzenia ale tak naprawde najwazniejszy jest zespoł:)jak zespol dobrze gra wymysla swietne zabawy to rozkreci wszytskich nawet zasiedzialych dziadkow:)faktycznie nie polecam DOM RETRO w jastrzebiu to jest sala na stype a nie wesele.bardzo malo jedzenia sala mala do tego nie mozna bylo robic zabaw bo wlascicielka bala sie szkod..KONICZYNKA PAWŁOWICE lokal ładny ale za bardzo nie ma gdzie wyjsc posiedziec na zewnatrz jedzenie moze byc ale moglo by byc wiecej:) najbardziej polecam DWOREK NAD STAWEM bylam tam dwa razy i za kazdym razem bylam mile zaskoczona:)tam jest cudownie wystroj jest bajkowy ta cala sceneria drózki fontanny, konie za pewna doplata mozna miec pokaz sztucznych ogni cos niesamowitego..a najlepszy zespoł to CARO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
jaka proponujecie piosenke na pierwszy taniec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że na pierwszy taniec najlepsza jest Wasza jakaś piosenka:) która może się wam kojarzyć z jakimś pierwszym spotkaniem albo z czymś romantycznym co razem przeżyliście albo razem słuchaliście .my długo zastanawialiśmy się i tak doszliśmy właśnie do naszej piosenki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
Macie moze jakies opinie o zespole Saturn z Rogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze dajcie mi namiary na super fotografa i kamerzyste nie umiem znalesc. jak widze te filmy to zygac mi sie chce ja bym sobie lepiej nakamerowała i pomontowała tragedia :( help hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele MOCARIO Zespół muzyczny MOCARIO oferuje Państwu oprawę muzyczną uroczystości okolicznościowych nadając im całkowicie nowy wymiar. Nasz bogaty, wielopokoleniowy repertuar w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją dobrej zabawy. Mobilizujemy całą naszą energię aby Państwa uroczystość była niezapomniana a kreatywność i dbałość o szczegóły to coś co wyróżnia nas spośród wielu innych zespołów. Na Państwa życzenie przeprowadzamy dodatkowe skecze oraz konkursy pełne kultury i humoru. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym, nagłośnieniowym jak i oświetleniem scenicznym tak renomowanych marek jak : KORG, JBL, CROWN, SOUNDCRAFT, YAMAHA, BEHRINGER, DIGITECH, TANGLEWOOD, SHURE czy EUROLITE. Gramy w całym kraju. Oferta Specjalna - Sprawdź na : www.mocario.pl www.piekne-wesele.pl WYGRAJ w 2011 / 2012 roku darmową usługę - oprawę muzyczną Twojego wesela. Zadzwoń lub napisz www.mocario.pl Tel. 0 697 146 537 Polecamy swoje usługi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×