Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Donia0908
Ja mam dylemat pomiedzy Złotą iglicą,dworkiem nad stawem i Pradziadem.Bede miała wesele na ponad 100 osób..więc nie każda sala się nadaje. Nie wiem jakie są ceny w dworku nad stawem. Jak myślicie który lokal jest najlepszy dola dużej ilości osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Dworku nad Stawem było o ile pamiętam 210 zł/os ( ale w tym już jedna wódka na osobę). jeśli chodzi o salę to na ponad 100 gości jest idealna moim zdaniem. jak byliśmy ją oglądać prezentowała się świetnie. ale trochę tych gości musi być żeby się nie szukali po sali bo jest ogromna ale ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A ja mam pytanie czy ktoś miał może wesele "u danusi" w Jankowicach? Prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia0908
Dużo moich znajomych miało wesele "u Danuci" nie słyszałam ani jednego złego słowa.Wszyscy byli zadowoleni. Też tam chciałam mieć wesele lecz mój narzeczony pochodzi z tamtych okolic i miał tam wszystkie imprezy rodzinne i swoje.Dlatego szukamy czegoś innego.Obejście u Danusi śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszałam o Danusi same dobre rzeczy. byłam tez oglądać sale i jest śliczna poza tym obejście ładne i jedzenie podobno przepyszne. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc11
Polecam restaurację Koniczynka w Pawłowicach - dobra lokalizacja, ładny wystrój, bardzo dobre jedzenie, szybka i miła obsługa. Dodatkowo istnieje mozliwośc wynajęcia pokoi dla gości, sama kilkakrotnie była gościem ma weselu w tym lokalu i zawsze bardzo mi się podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arta22
Witam ponownie. Ciągle rozglądamy się za lokalem na wesele i zwróciliśmy uwagę na jeszcze dwa: Gościnny Dom w Rydułtowach i Dom Przyjęć Renesans w Pszowie. Czy ktos miał tam wesele albo był tam gościem na weselu? Jakie wrażenia i opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Planujemy wesele na grudzień 2012r lub lato 2013. Czy jeśli zwrócę się mailowo do poszczególnych menadżerów lub właścicieli sal to dostanę inf ile za os będzie trzeba zapłacić? Czy takie inf jedynie bezpośrednio na miejscu dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia0908
Jeśli chodzi o Renesans to nie słyszałam zeby ktoś tam miał wesele.Jest to już w ogóle otwarte?Bo widziałam ,że jeszcze dach wejściowy jest rozebrany(jeden minus jest to nowy lokal i nie ma obejcia) jeśli chodzi o Gościnny dom to mi sie nie podobał choć dużo ludzi chwali.Bardzo miła obsługa i jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1987
Dziewczyny, pomóżcie, 6. sierpnia 2011 juz mamy wesele, a my jeszcze nie mamy orkiestry ! ;( jestem zrozpaczona niewiem od czego zacząc, z salą jakoś łatwiej było. Macie kilka typów zespołów, które polecacie? I które mogą mieć wolny termin na przyszły rok.... będę wdzięczna za pomoc. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
freedo - ja pisałam do kilku właścicieli, połowa może odpisała. Więc w ostateczności trzeba zadzwonić i zapytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arta22
Donia0908 dzięki za odpowiedź. Zdążyłam się zorientować wśród znajomych że Renesans jest nowym lokalem, który jest podobno otwarty od kilku tygodni. Więc chyba nikt nie miał tam jeszcze wesela. Do Gościnnego Domu pojedziemy na spotkanie żeby dowiedzieć się o ceny i warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagusia55
Najlepszy zespół to CARO,polecam ,super grają;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza999999
Witam wszystkich!! Szukam kogoś kto organizował, bądź był na Sali weselnej „Weselna Biesiada w Jastrzębiu ul. Ptaków Leśnych 20 niedaleko Piaseczna. Co prawda mamy organizować wesele dopiero w 2012 ale już powoli chciałam się rozejrzeć i dowiedzieć jakie są opinie na temat tej Sali. Mam dużą rodzinę i zależy mi na Sali weselnej która pomieści ok.150-200 gości. A zbyt dużo takich miejsc niestety nie ma w moich okolicach. (Góra-Kalwaria, Piaseczno, Konstancin Jeziorna) Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam!! http://weselnabiesiada.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryunia
A ja mam zarezerwowaną Astorię na 2011 rok, mam nadzieję, że to dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzAGAzz
Ja ostatnio byłam na imprezie w Wiktorii w Skrzyszowie i przygrywał nam zespół Medium bodajże z Pszowa, nigdy wcześniej o nich nie słyszałam a zagrali bardzo fajnie, wszystkim się bardzo podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzAGAzz
Znalazłam ich wizytówkę: www.medium.ubf.p, tel 608431956 Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1987
Dziewczyny, a czy któraś z Was słyszałas o zespole FONIC ? Jest to zespół z Częstochowy i z mp3 zamieszczonych na ich stronie, jest dobrego zdania, ale chciałabym wysłuchać kogoś kto miał z nimi stycznośc :) Jest ktoś taki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saramara
Czy ktoś ma może jakiekolwiek informacje, opinie o zespole DAYANA ?? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz85519
Witam. Czy ktoś może sie podzielić opinią o złotej iglicy z Pogrzebienia? Bo ceny mają nie małe i chce wiedzieć czy opłaci sie dawać 200zł za os. na 1 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wesele zaplanowane na 2013 rok w Arce w Jankowicach. Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć na temat tej sali? Dużo moich znajomych miało tam wesele i zachwalali ale wiadomo lepiej zaciągnąć opinii innych :) A co do zespołu to wstępnie mamy zarezerwowany termin u zespołu Impuls tylko jeszcze musimy się z nimi umówić na podpisanie umowy. A co o nich myślicie? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka86
Witam z przyczyn osobistych odstąpię termin przyjęcia weselnego. 18.06.2011 Dom Weselny Jubilat w Będzinie, sala Bordowa na 50-80 osób wyjście na patio.Duży wybór menu, bardzo miła obsługa. Jedyne co chcę odzyskać to zaliczka w wysokości 1000zł Odstąpię również zepół muzyczny NIE_BANALNI duet damso-mędki(młodzi ludzie) śpiewają i grają naprawdę wspaniale zaliczka 200 zł cena za 12h występów 1400 zł, fotograf-młoda dziewczyna zaliczka 100 zł łączna cena 500 zł oraz kamerzysta zaliczka 200 zł cena za calodzienny reportaż 900 zł.Proszę o kontakt mail kasik1904@onet.eu lub tel 697137963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetkaaa
Jaki zespół lub jakiego DJa możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepicek
Co sądzicie o wodzireju Tomaszu Kargolu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam byłam na weselu gdzie grał i bawił T.Kargol uważam że jest świetny. wspaniale potrafi zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy, sprawia że przyjecie weselne nie jest sztywne. a ponad to puszcza muzykę która chyba zadowoli każdego gościa. naprawdę szczerze polecam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaśc wszystkim:) ostatnio bawiłam się u koleżanki na weselu w lokalu Megalit w Godowie było super :) Grał zespół DESPERADOS z Jastrzębia chłopcy są super bywałam często na weselach i lepszego zespołu nie słyszałam może nie są jeszcze dobrze znani ponieważ z tego co wiem to razem grają od tego roku dopiero kiedys grali w innych składach ale są poprostu rewelacyjni :) POLECAM świetnie śpiewają fajne zabawy i bardzo fajne prowadzenie zamówiłam ich ba 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijażystka
Cześć baby. Mam prośbę,kogo polecacie do zrobienia profesjonalnego makijażu ślubnego?? Mam skórę bardzo problemową i potrzebuje profesjonalistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
Witam:) W końcu mamy zarezerwowany termin:) 10.09.2011 w Dąbrówce w Jastrzębiu Zdroju:)manager załatwił nam również DJ'a ale problem jest z fotografem:/wszyscy są zajęci!POMOCY! A co do makijażystki to polecam panią Wiolettę stronka tutaj: http://www.makeupstyl.pl/ malowała moją znajomą na ślub, bardzo ładnie wyglądała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Err
Co do sal weselnych słów kilka :) Sam wesele miałem w Gościńcu Wodzisławskim. Lokal ładny, obsługa miła i uprzejma a jedzenia bardzo dobre (w oba dni inne, praktycznie nic się nie powtórzyło) -wszyscy chwalili (a była nawet warszawka wśród gości). Można bez problemu dogadać się co do noclegu etc. Cenowo są na tym samym poziomie co wszyscy (dodatkowo sporo rzeczy dają za free). Dzięki Bogu nie ma obaw że nie można zabaw robić czy coś - tam tego problemu nie ma. Nocleg dla pary młodej itp wliczone w cenę. Wszystko dopisują do umowy co się ustali - i wszystko zgodnie z umową realizują. Poza tym wiele rzeczy dają jako prezent co raczej się nie zdarza nigdzie indziej. Contra... Można napisać wiele... a bywam tam niestety często, bo jakoś wszyscy którzy decydują się na swój najważniejszy krok w życiu, nieopatrznie wybierają ten lokal. - Przede wszystkim ścisk - jedząc każdy ma okazję przyłożyć z łokcia sąsiadom. Byłem tam i na weselu na 50 osób, i na 80 osób. Za każdym razem siedziało się ciasno, mimo iż były niektóre stoły wolne, i można było rozsadzić gości bardziej (pewnie chodzi o to żeby nie trzeba było dawać 1 patery z jedzeniem więcej). - Poza tym sporo szklanek i talerzy uszczerbionych i tylko patrzeć aż będzie krwawa jatka. - Właścicielka jest ostro pokręcona - w sierpniu upał a ona lata jak wariatka i wyłącza klimę... a jak włączy to 1 z 3 i to tylko na 5 minut. Sauna ogólnie. - Jedzenie od kilku lat to samo, a na weselach 2 dniowych to w oba dni to samo menu. Na drugi dzień dodatkowo to co zostało z dnia pierwszego odgrzane jest na stole... - O ile wiem młodzi muszą sobie kupić sami kieliszki które chcą tłuc - nigdzie czegoś takiego nie ma, tylko tam. Ogólnie zbyt przereklamowany lokal i tyle w temacie. - JEDYNE co w Contrze jest dobre - to ciasta. Reszty nie polecam. Co do zespołu polecam zespół yata http://www.yata.pl/. Drugiego tak dobrego zespołu nie spotkałem. Goście wszyscy się dobrze bawili, i zarówno Ci około 20 lat, jak i Ci koło 80. Super zabawy, i genialne podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×