Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Patisonek25
Ja mogę potwierdzić, że alkohol to najlepiej kupić w Świecie Alkoholi, Nam również udało się wynegocjować dobry rabat, także jesteśmy zadowoleni! Nawet w hurtowniach nie chcieli dać takiego upustu :) Antonina84, proszę powiedz mi, bo ja jeszcze nie pytałam, szampana to musimy kupić we własnym zakresie ? Bo nie dopytałam właścicielki i czy szampanówki do trzaskania też trzeba mieć swoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia84
Tak jesli chodzi o szampana to samemu się kupuje(to tez w świecie alkoholi kupiliśmy),ale kieliszki już dostaliśmy od nich,nie było żadnego problemu że zaraz zostały stłuczone.Życzę wam wszyskim świetniej zabawy,ja osobiście nigdy na żadnym weselu tak dobrze się nie bawiłam jak na swoim( a mówią że to najgorzej bo stres itp...nie prawda!!!). Wszystko było dograne,obsługa bardzo uprzejma,nie było żadnego problemu....a jedzenie wyśmienite!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka_22
Witam, chcialam sie zapytac czy ktos mial lub byl na weselu w domu weselnym "REGE" w Bienkowicach? Jezeli tak prosze o informacje i o opinie. Dzieki Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek25
Antonia84- powiedz mi proszę ile kupowaliście szampanów i na jaką liczbę osób ? Bo kompletnie nie wiem ile mamy ich kupić ! A jak to wygląda z przystrojeniem sali ? Pamiętam, że właścicielka mówiła, że to wszystko należy do ich obowiązku :) Są jakieś kwiaty żywe ? Jak to ogółem wygląda ? Można wybrać sobie kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGALIT
Byłam w sobote na weselu w domie weselnym MEGALIT w Godowie.Jestem bardzo rozczarowana i nie zadowolona z tego wesela,orkiestra bya super.Planowane wesele było do godziny 4 rano.O godzinie 2 kelnerki wjechały wózkami na sale i wszystko sprzątały z stołów.O godzinie 3 nie było już szklanki na stole by się napić.Na 100 osób na weselu 10 wyszło wcześniej do domu reszta się świetnie bawiła,do czasu zanim kelnerki nie sprzątneli im wszystko spod nosa.Jak można sprzątać z stołów jak się ludzie bawią na weselu,w tym momencie to brak kultury dla tego lokalu.Piszę to bo jeszcze w takim weselu nie byłam jeszcze.Na stołach wszystkiego brakowało(panowało kto pierwszy ten lepszy),na 15 ludzi był jeden talerz z mięsem.Nawet sałatki do obiadu brakowało.W ubikacji,brudno mokro i nieczysto.Dobrze że byłam tylko gościem na tym weselu,jak bym ja tam robiłam przyjęcie to bym się ze wstydu spaliła przed moimi gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia84
Kupilismy 6 tych małych szampanów na 65 osób ale zostało nam jeszcze.Co do przystrojenia to wszystko należało do nich i gościom bardzo sie podobało. Co do megalitu mam takie samo zdanie.Byłam tam w zeszłym roku na weselu przyjaciółki i taka sama sytuacja tam była.Jedzenia bardzo mało,trzeba było się spieszyć z nakładaniem bo zaraz nic nie było.Jak przynieśli frytki to mąz mój mało z krzesła nie spadł ze śmiechu bo w domu tylko dla siebie ma większą porcję niż tam dali na 10 osób.U nich wesele miało byc do 5 po czym przed 3 przyszedł właściciel i kazał się już zespołowi zbierać,kelnerki wjazd na sale i wszystko posprzątały mimo że gości było jeszcze sporo i każdy nadal się bawił. Poza tym stoły strasznie przysunięte do okien i nawet sie wyjść stamtąd nie dało. Ogólnie... NIE POLECAM tego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka_22
WITAM, ODDAM TERMIN NA 11.6.2011 W HOTELU AMADEUS WODZISLAW SLASKI. Prosze o kontakt 669 023 738.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypas
jeśli chcecie zespół na wesele to tylko impuls albo adler mega wypas nie bierzcie coral zepsuli sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek25
Antonia84- bardzo dziękuję Ci za odpowiedź :) My mamy wesele na 50 osób, to kupimy 5 w takim razie :D No to fajnie, że wystrój się podobał, jedna sprawa z głowy mniej :) My za niedługo jedziemy ustalić menu, więc już o resztę sama wypytam! Ale to co piszecie o tym Megalicie, to mi się w głowie nie mieści! Jak można wygonić z sali gości, skoro wszyscy się bawią, dla mnie to jest po prostu nie do przyjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka_22
WITAM, ODDAM TERMIN 11.6.2011 NA WESELE W HOTELU "AMADEUS" W WODZISLAWIU SLASKIM. BARDZO PILNE. Wplacona zaliczka. Musielismy zrezygnowac z powodow osobistych. Narzyczony mial powazny wypadek. Prosze o kontakt 669 023 738 lub katarzyna1@volny.cz Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbel81
Witam serdecznie! W sobotę 21 sierpnia miałem wesel w Domu Weselnym u Kochańskich a grał zespół Grajmen,. Chłopaki są naprawdę super, grali pięknie i gości wspaniale wyciągali do zabawy. Jeżeli chodzi o Kochańskich to też polecam, naprawdę dużo dobrego swojskiego jedzenia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawarus
Witam:P czy w tym roku ktoś miał lub był na weselu w GOŚCIŃCU WODZISŁAWSKIM?? jakie wrażenia?? co Wam się podobało, może coś było nie tak?? piszcie bo chiałabym poznać opinie:) POZDRAWIAM SERDECZNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi1020
ja polecam brawo w Tworkowie koło raciborza rewelacja a właściciel taki w porządku a przystojny że cholera bierze szkoda ze zajęty bo naprawde wart grzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynajusia
Witam, Czy mogł by sie ktos wypowiedziec na temat wesela w "domu przyjec europejski" na sikorskim w Żorach?? Chodzi mi o wszystko , jakie jedzenie , ceny ,sala itp. Z gory dziekuje i pozdrawiam:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka85
Witam. Ja za 3 tygodnie mam wesele z Bar Przystanek w Skrzyszowie. Jakie macie opinie na temat tego lokalu? a Gra nam zespół Filar, czy ktoś już słyszał i również może wystawić opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzi
Dokładnie jest tak jak tu Ktoś napisał: Że u Kaczyny powiedziano mu ,że nie potrzebują strony internetowej ,bo opinia idzie w świat,tak samo jest z zespołami muzycznymi.Jak chodzi o Zespół Muzyczny Ares to są z Gołkowic ,grali mi na weselu .Jest ich dwóch ,a zrobili mi fantastyczną impreze,grają i dla młodych i starszych.Każdy ich chwalił i powiedział,że jak na dwie osoby to był najlepszy zespół jaki słyszeli na weselach.Pozdrawiam Zespół.Bardzo zadowolona z Was Para Młoda!!!!.Ps.Może przez to nie mają strony internetowej ,bo grają bardzo często,bez jakiejkolwiek reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapresa
Witam! Najlepsza sala na 100 osób to Maxima- super jedzenie podany w ciekawy sposób, dużo kuszących dodatków typu fontanna czekoladowa, nocny gril na tarasie i wiele innych atrakcji. Ja miałam wesele w czerwcu i jestem bardzo bardzo zadowolona. Wszystko z gustem!!!! Bez wiochy. Słyszałam że w tygodniu wesela mają rabaty. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapresa
Maxima też nie ma strony internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula85
Witam. Ja za 3 tygodnie mam wesele z Bar Przystanek w Skrzyszowie. Jakie macie opinie na temat tego lokalu? a Gra nam zespół Filar, czy ktoś już słyszał i również może wystawić opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacianka
hej! proszę napiszcie czy polecacie REGE w Bieńkowice. przetoczyło sie tu kilka zdawkowych informacji o tym lokalu, ale to za mało:( jesli jestescie na nie, to prosze skonkretyzujcie co jest nie tak. z góry dziekuje:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić HOTEL AMADEUS w Wodzisławiu. Koszt ok. 165zł/os. Miałam tam wesele w tym roku i jestem bardzo zadowolona. Sala Restauracyjna super, jedzenie bardzo dobre i dużo, dziewczyny z obsługi bardzo miłe i pomocne, apartament, który otrzymaliśmy gratis przestronny a śniadanie podane do pokoju bardzo bogate. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i my także z pewnością urządzimy tam jeszcze nie jedną imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andbea
Czy miał ktoś wesele w GOŚCIŃCU WODZISŁAWSKIM lub w LEŚNEJ PERLE? Bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazok
A ja za to polecam catering dobrych-klimatów to taka mała restauracja w żorach, jedzenie bardzo fajne zawsze można znaleźć kompromis z szefem kuchni a menadżer restauracji załatwił mi nawet zespół muzyczny. Sale mają małą bo na 50-60 osób ale podobno na innych salach też prowadzą pełną obsługę. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte86
Witam wszystkich, czytałem wszystkie wypowiedzi, ale chciałbym wiedzieć czy są jakieś świeże informacje dotyczące lokali: Bar Przystanek, U Kasiny, Pradziad, Contra. Jak z jedzeniem, obsługą i na ile osób robiliście wesele? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte86
zapomniałem dodać, że planuje wesele na ok 80 osób w 2012 ( przed końcem świata :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andbea
Jeśli chodzi o dom przyjęć CONTRA to posiadam następujące informację. *Cena za jeden dzień wesela to 160 zł za osobę. W cenę wliczone jest wszystko poza alkoholem. *Menu bardzo bogate *Zaliczka płatna przy podpisaniu umowy w wysokości 1000 zł *Na 2012 rok i okres od czerwca do września pozostało niewiele wolnych terminów jeśli chodzi o soboty. Z relacji osób bawiących się w Contrze słyszałam same pozytywy: dobra obsługa, pyszne jedzenie itp. Ja natomiast potrzebuję opinii o GOŚCIŃCU WODZISŁAWSKIM, oraz LEŚNEJ PERLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte86
dzięki :) skupiamy się właśnie na contrze i pradziadzie. To pewnie na dwa dni trzeba liczyć 260 tak :/ Ten cmentarz to faktycznie tak blisko jest? Bardzo się rzuca w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte86
Oglądaliśmy dziś ww. lokale. Najlepsza sala: Contra :D bardzo ładne też obejście, gdybym nie słyszałem, że tam jest cmentarz w okolicy to bym nawet nie zauważył. W Pradziadzie strasznie śmierdziało papierosami i czymś jeszcze przed salą, co na dzień dobry daje minus lokalowi. Gościniec wodzisławski remontują, ale kierownik powiedział, że w sobotę będzie już gotowa sala (powiększają ją) Zapowiada się, że będzie ładna i duża. Kiepsko tam z obejściem, słychać i widać samochody bo to blisko drogi. Kierownik mówił też, że będą dodatkowe alejki itp. gdzieś za budynkiem, ale to nie w tym roku. Cena: za jeden dzień chyba 150zł a drugi 40( co jest podejrzanie tanio). Podejrzewam, że jest mało jedzenia, bo w menu takie kwiatki: 2,5 kawałka mięsa na osobę i 1,5 kawałka ciasta na osobę. Trochę to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko czy brał ktos ślub w maju ?? bo nie ma miejsca w lokalu w ktorym chce miec wesele i jest maj niby co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwina86
A o jaką salę Ci konkretnie chodzi jeśli mogę spytać? I pytasz o maj ale na który rok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×