Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Odstąpię termin wesela 30.06.2012 (sobota) Leśniczówka w Wodzisławiu. Zainteresowanie osoby proszę o kontakt tel. 793018773 lub mailowy aparatka86@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pilnie odsprzedam termin rezerwacji auta czerwony Chrysler de Soto w dniu 20.08.2011r. Auto z Rybnika (Śląsk) Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: betterwareclub.rybnik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_kamil
www.gramofon.wodzislaw.pl - jak ktoś szuka zespołu to rewelacja!! grali u nas na weselu. Są niesamowici, młodzi, uśmiechnięci, potrafią grać a nie stać za klawiszem :) ( taki zespół był u mojej kuzynki - 2 gości stało :) ) polecam bo naprawdę nie ma takich zespołów w okolicy za taką cene!! Można powiedzieć śmiało że GRAMOFON - rozkręci każdą imprezę!! POLECAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_85
Witam, Jeśli chodzi o ślub - oprawę muzyczną (w kościele) to polecam skrzypce: trio.muzyczne@gmail.com dziewczyny pięknie oprawiają uroczystość zaslubin :) polecam, Zespół gra w Jastrzębiu Zdroju i okolicach :) i z tego co wiem to nie biorą dużo - w porównaniu do innych zespołów. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_85
przepraszam za błąd w mailu: trio.muzyczne@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwizak
Dziewczyny pomóżcie. Próbuje sie bezskutecznie skontaktowac z P. Marcinem Niemczykiem fotografem, jego strona zniknela, email mi wraca z adresem nieznanym, tel nie odpowiada. Czy ktos cos wie co sie z nim dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdniuslubu.pl
W takim razie polecam swoje usługi: www.wDniuSlubu.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zdecydowaliśmy się z narzeczonym na organizację wesela w Ignacowym dworze w Pszowie. Czy ktoś miał już tam wesele lub był gościem i może podzelić się swoimi wrażeniami? Wiem, że pojawiła się już jedna opinia, ale każde następne są również mile widziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kwizak: o własnie mam identyczny problem poniewaz mamy podpisana umowe z tym Panem. a niestety musze podać stron e internetowa w której jest zamieszczona bardzo wazna informacja i chodzi własnie o tego pana (wiem z potwierdzonego źródła) tylko, ja nie bede wyciagała pochopnych wniosków bo to na razie tylko osarżenie, a niestety praca fotografa to ciągłe fotografowanie różnych rzeczy wiec... http://www.jasnet.pl/wydarzenia/wydarzenia.php?id_wyd=20628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdniuslubu.pl
Współczuje sytuacji klientów Pana Marcina N. Posiadamy wolne terminy. www.wDniuSlubu.pl Galeria: www.wDniuSlubu.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam na stronkę galerii www,studiopixel.com.pl fotografia film pozdrawiam Studio Pixel Krzysztof 502907710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie Ignacowego Dworu ...jest tam pięknie co do jedzenia to nie wiem do końca z oferty wynika że trochę tego mało .. ale cena nie obejmuje napojów..wiec do ceny za 1 osobe musisz doliczyć napoje średnio 10/15zł osoba a w tej cenie po zliczeniu można już znaleźć o wiele lepsze lokale z większym doświadczeniem, puki co wiem że dopiero raczkują w tej dziedzinie... ale poza tym uważam że to piękny lokal. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka88
Może mi ktoś powiedziec coś na temat Cyprianówki w Warszowicach? Jestem zauroczona salą, czekam na menu... chętnie poczytałabym jakieś opinie. Swoją opinię podam co do Vivy w połomi. Na internecie mają ładne zdjęcia... i to wszystko. Sala jest maleńka na maksimum 60-70 osób a nie jak piszą 120... W dodatku... średnio zadbana. Przed lokalem... nie za bardzo. Brak większego parkingu. Generalnie... Po opiniach na internecie i zdjęciach byłam nastawiona pozytycznie. Rozczarowałam się bardzo. Kolejny minus: wylot z kuchni od razu na salę. Byliśmy tam dziś, impreza była wczoraj a po sali dalej się roznosił zapach jedzenia:/ Więc strach się bac co było wczoraj. Stoły masakrycznie wąskie... Przejście tak maleńkie między nimi, że jak siądą goście to nie wiem jak kelnerki tam chodzą. Żadna ze mnie pani ą, ę, ale dopłacając jakieś 20zł do osoby można znaleź schludną zadbaną salę... Więc jak dla mnie nie warto, aż tak oszczędzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do Hanka88 Jeżeli chodzi o menu Cyprianówki to moim skromnym zdaniem jest całkiem ok- byłem tam już w tym roku na weselu i raczej bez zarzutu - kelnerki miłe uśmiechnięte- ładny wystrój stołów - niczego nie brakowało- smaczne szybko podane dania - warto zrobi tam swoje wesele. pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 www.studiopixel.com.pl studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bowszystkobylozajete
y chyba zdecydujemy się na bar przystanek, znane też jako u lucka w skrzyszowie. Byliśmy tam dziś, sala zrobiona pięknie (jutro jest wesele). Właścicielka bardzo miła babeczka, wszystko do obgadania. Menu mają powalające, wesela dosłownie w brud, że tak powiem. Taras przy sali do dyspozycji gości, klima w cenie, napoje można miec własne (w senie jest 1 l na osobę na dzień, 2 l na dwa dni), alkohol swój zamykany w chłodni, do dyspozycji starosty (żeby potem nie było, że alkohol "wyszedł"). Obejście może nie powala, ale ławeczka żeby usiąśc jest, parking jest, ja więcej nie potrzebuę, tym bardziej, że wesele w kwietniu. Idziemy tam z narzeczonym akurat na wesele za 2 tygodnie, zobaczymy jako goście jak co wygląda, i wtedy ostatecznie się zdecydujemy, ale myślę, że właśnie na ten lokal padnie nasz wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaKobietkaaa
Hej. Do Agowiewiora2 Ja miałam w domu przyjęć Viva w Połomii i jestem 100% zadowolona. Sala piękna, na 120 osób i mniejsza na 40 ładnie przystrojona, jedzenie pyszne i bogate. Właścicielka bardzo miła. Maja miejsce noclegowe. ja mialam za 140 zl za osobe i warto było. Ładny ogród z fątaną. A polecam zespoł yata super grali u mnie. Goście byli zachwyceni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałam się zapytać co sądzicie o restauracji Avanti z Bluszczów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam pytanie czy ktos cos wie jak sie potoczyła sprawa Pana Marcina N.??? I jesli mogę prosić o namiary na niedrogich fotografów:) Z góry Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Akasha witam jeżeli przykładowe almumy w mojej galerii się spodobają to już na meila podanego niżej proszę podaj termin pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 www.studiopixel.com.pl studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwizak
Do akasha: sama tez z niecierpliwoscia czekam na rozwoj sytuacji, mam nadzieje,ze to sie jakos wyjasni, wiec rowniez podczepiam sie pod pytanie o Pana Marcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdniuslubu.pl
1100 zł i FOTOKSIĘGA w pakiecie :) Jesteśmy od początku wesela aż do oczepin, a plener w dowolnym dniu. www.wDniuSlubu.wordpress.com www.wDniuSlubu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio bawiłam sie na sali w Arce, niestety ale nie mogę podzielić się radością odnośnie tej lokalizacji jak reszta dziewczyn tutaj. No cóż są różne gusta i guściki. Budynek z zewnątrz sprawia wrażenie nowoczesnego, ogródek mały ale dla paru gości w sam raz. Wewnątrz: Sala duża, źle zaprojektowana i wystrojona, goście maja widok na drzwi do łazienki z prawej strony, a na wprost widzą kuchnie. Stoły ustawione w jednym rzędzie zwykle tak iż trzeba się namęczyć i po przeciskać by wyjść ... Kolorystka sali mało ciekawa, nawet monotonna wręcz, oświetlenie zwykłe i nic ponad to. Ciężko znaleźć zdjęcia w galeriach u fotografów z tej lokalizacji ale mi się udało, dam odnośnik na końcu. Jedzenie: Odnośnie jedzenia to również nie najlepsza opinia. Było ono po prostu bez smaku, niedoprawione a nawet czasami mdłe. Soki napoje, bez fantazji, małe butelkowane 0.33l, zamiast ciasteczek - cukierki (michałki, raczki etc.) Zespół: Co do zespołu to było to dwóch Czechów, co podobno nonstop sa w pakiecie na tej sali, niestety mało ciekawie grali o ile sami juz cos robili, bo większość puszczali z laptopa ... co było totalną porażką. Stolik z nimi był koło składziki obok sceny ale tak iż widać co robili non stop - czyli piwa dużo pili. Oczywiście rozumiem że jak orkiestra na weselu się nie napije to nie ma dobrego grania ale panowie trochę przesadzali zwłaszcza że byli na widoku. Konkluzja: Bawiłam się na paru weselach i najlepiej zawsze wspominam DJ'ów którzy to potrafią dobrze rozkręcić zabawę. Polecam również "młodych" Studentów Co do sali radze unikać Arki, radzę się zastanowić nad Wenecją i Biesem Galerie które znalazłam http://blog.glogowski.net.pl/fotografia-slubna-jastrzebie-zdroj-19-maja-2011/ http://www.pawelklima.com/index.php/archives/9036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzykanci
Część, Prośba o namiary na dobrego i sprawdzonego DJ-a , który poprowadzi wesele. Kargol niestety zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 27xx
Witam! Macie może jakieś filmiki z udziałem zespołu Gramofon na imprezach weselnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q1w2e3r4
Czy ktoś może mi powiedzieć cos na temat restauracji Renesans w Pszowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raniak
jeśli chodzi o Marcina Niemczyka to radzę poszukać kogoś innego. To nie byle jakie zarzuty i wątpię żeby go szybko wypuścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawarus
Hej. Ja jestem już po tym wspaniałym dniu zwanym ŚLUB!! Wszystko się udało idealnie. Mieliśmy wesele w Gościńcu Wodzisławskim i jak najbardziej mogę polecić dalej. Ja nie słyszałam od moich gości, że coś im się nie podobało:) Zespól mieliśmy z okolicy Katowic- DIAMENTOWY KOLCZYK (3 osoby). Świetna muzyka, grali na żywo a nie z playbacku, babeczka i gościu mieli fantastyczny głos. Mnie się bardzo podobali i przede wszystkim robili bardzo krótkie przerwy. Ja jestem bardzo zadowolona. http://www.diamentowykolczyk.jur.pl/ Nie mielismy kamerzysty ale mieliśmy świetnego fotografa- Waldek Chądzyński z Pszowa. Dla zainteresowanych podaję linka do jego strony http://www.chadzynskifoto.pl/ Życzę powodzenia wszystkim parom które czekają na ten szczególny dzień. Nie martwcie się, będzie dobrze :):) Pozdrawiam--> już jako Pani R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 000
Czy ktoś miał okazje uczestniczyć w weselu prowadzonym przez dj legato Adam Kuzior? Prośba o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klamerka23
Czesc Czy ktoś słyszał o nowym domu weselnym "anielski młyn" w Pogrzebieniu? www.anielski-mlyn.pl Może ktoś już był tam na weselu? Sala jest bardzo ładna i otoczenie również. Konkretnie chciałabym wiedzieć czy jedzenie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia060788
Niestety z przyczyn osobistych jestem zmuszona odwołać wesele w Gościńcu Wodzisławskim. Dlatego też: ODSTĄPIĘ TERMIN WESELA: 21-22.07.2012 GOŚCINIEC WODZISŁAWSKI KOSZT: KWOTA ZALICZKI 1000ZŁ LICZBA GOŚCI : OK 110 ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT. 724508705 dominika_babisz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×