Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Anka_Rybnik
Jesli chodzi o dja to proponuje pana Sobika (chyba Grzegorz ma na imie), jak byłem ostatnio na poprawinach w Arce, to miało być do 22.00 a było do 1.00 - rewelacyjna impreza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawiewiora2
Hej! W tym tygodniu jedziemy się porozglądać za jakąś salą więc potem zdam wam relacje :) Chciałabym się jeszcze dowiedzieć co sądzicie o Astorii w Mszanie i Rojance w Żorach? czy zmieści się tam 120 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdniuslubu.pl
Jak już wybierzecie salę to zapraszam do zdjecia :) www.wDniuSlubu.wordpress.com Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnicznka_1989
Ja też szukam DJa. Nasz wesele odbędzie się we Wrześniu 2013 w Leśnej Perle w Radlinie. Zastanawiam się nad Legato Adam Kuzior, słyszałam kilka pochlebnych opinii od znajomych a na innym forum znalazłam to: Ja juz po weselu :) Z całego serca polecam Pana Adama Kuzior firma Legato!!! Sprzęt reweacyjny,mnóstwo pięknego oświetlenia,( do pomocy Pan Adam miał osobę która zajmowała sie tylko oświetleniem wobec czego DJ mógł całkowicie poświęcic się muzyce:) ) Muzyka idealnie dobrana do wieku gości,zabawy cudowne, naprawdę złego słowa nie moge powiedzieć o Legato :) Goście bardzo chwalili muzykę i oświetlenie :) Poza tym cena jak dla mnie bardzo korzystna 1500zł za nielimitowane godzinowo granie. Jak dla mnie super :) Umówiłam się na spotkanie z panem Adamem, dam znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do Rybniczanka zgadzam się DJ Adam to pewniak i faktycznie światła super- można bra w ciemno pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 www.studiopixel.com.pl studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja000
Do Rybniczanka Dziękuje za opinie. My podpisaliśmy z Panem Adamem umowę i mam nadzieje że będziemy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawiewiora2
Hej! Objeździliśmy sale i niestety większość ma już pozajmowane terminy na 2013 rok :( U danusi nie ma ani jednego wolnego weekendu !! czy ktoś zna może jakiś dobry catering weselny który organizuje wesela na salach np w OSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1012
Polecam kuchnie w Domu Ludowym na Pniówku.Są tam kucharki które się zajmują organizacją wesela,gotują i pieczą wszystko na miejscu.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-81
My też mieliśmy problem z salą. Wszystko pozajmowane, a przede wszystkim sala na której nam najbardziej zależało na 2013. Dzień wcześniej ktoś był szybszy i zajął termin, na szczęście pomógł nam nasz fotograf, Pan Mateusz Głogowski z Jastrzębia Zdroju załatwić termin w wymarzonej sali :) :) :) Wiec dziewczyny pytajcie fotografów bo oni mają dobre znajomości z salami i potrafią dużo pomoc przy załatwianiu niedostępnych terminów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2907
Witam :) Przeczytałam to forum od samego początku, jednak dalej mam problem z wyborem sali, orkiestry... Może ktoś życzliwy byłby mi w stanie pomóc? Wesele dopiero za 2 lata, ale z tego co się orientuję to najwyższy czas aby rozejrzeć się za salą ;) Co powiecie o weselu w Zajeździe Rojanka, domu przyjęć Viva w Połomi, domu weselnym Wiktoria, Arce w Jankowicach bądź też Arkadii w Radlinie? Wiem, trochę tego dużo... Może ktoś ma jakieś inne sprawdzone miejsca (niedaleko Żor.) Co do zespołu to może ktoś wie coś na temat zespołu Twings, Impuls? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Monika2907 witam impuls - pewniaki - zdecydowanie jak tylko mają termin wiktoria skrzyszów - jak najbardziej arka Jankowice - również ok chociaż niektórych może odstraszac wygląd w środku- lecz jedzonko i obsługa oraz ceny ok w poprzednich moich postach jest wymienionych więcej zespołów i sal pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008www.studiopixel.com.pl studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2907
Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Czy ktoś jeszcze orientuje się jak jest w domu przyjęć Viva i w Rojance? Co sądzicie o zespole Twings? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnotka
Arka Jankowice jest super,jedzonko bardzo dobre,obsługa też fachowa,jedynie brzydkie toalety ale mają piękny ogród.Arkadia w Radlinie jest też bardzo fajna,jedzenie bardzo dobre ale cena jest wyższa.W Arkadi jest bardzo bogate menu i dużo jedzenia zostaje,musisz przygotować jakieś pojemniki z przykrywkami na bogracz,flaczki czy tym podobne jedzenie bo tego zostanie bardzo dużo a oni nie mają nic w stylu wiaderek i takie jedzenie powiedzmy płynne nie będziesz miała jak zabrać.Moja kuzynka miała tam wesele w lipcu ,płaciła 200zł od osoby i sporo jedzenia musiała zostawić bo nie miała w co wlać.Inne jedzenie typu mięso czy pieczenie oddali bez problemu.W Arce miała wesele moja koleżanka w maju to płaciła 160 zł od osoby.Jedzenie też oddali co zostało a na płynne danie mieli plastikowe wiaderka. Byłam na poprawinach w domu to mieli wszystko jedzenie z wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allen
Witam Polecam sale Lesna perłe w radlinie i zespół Black dance - bylismy tam na weselu 3 tyg demu wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2907
Dziękuję wszystkim za odpowiedź :) Byłabym wdzięczna jakby ktoś jeszcze napisał coś na temat sal o które pytałam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnicznka_1989
Byłam dziś z narzeczonym na spotkaniu z panem Adamem Kuzior firma Legato. Przesympatyczny człowiek, przedstawił nam swoją ofertę i zdecydowaliśmy się. Polegałam głównie na opiniach znajomych i dali mi słowo honoru że to człowiek godny zaufania. Po spotkaniu miałam takie samo wrażenie i uspokoiłam się co do muzyki. Teraz dalszy ciąg załatwiania, ale dobrze że dj'a mamy już z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Paweł
Witamy, serdecznie polecamy zespół Mocario który grał na naszym weselu i szczerze powiedziawszy nie mogliśmy lepiej wybrać. Chłopcy są świetni, mają bardzo profesjonalne podejście do zadania jakiego się podejmują i efekt końcowy jest po prostu rewelacyjny. Dla nas najważniejsze jest to, iż zespół potrafił dostosować repertuar jaki prezentowali do gości. Krótko mówiąc nie grali tego czego goście nie chcieli słyszeć. Jeśli chodzi o zabawy to nie są one wulgarne i każdy chętnie bierze w nich udział, co nie zawsze się na weselu zdarza. Najlepszą rekomendacją dla Tego zespołu jest fakt, iż goście sami do nas podchodzili i mówili, że świetny zespół sobie wybraliśmy. Gorąco polecamy. Pomimo udziwnień jakie wprowadziliśmy w trakcie wesela, Sławek i Krzysiek zadbali o świetną atmosferę i serdecznie Im za to dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Moniko, ja byłam na 2 weselach i 1 imprezie w Rojance... i moim zdaniem bardzo fajnie... fakt, dużego wesela nie zrobisz, ale jedzenie pyszne, plan zabaw do dzieci z dala od drogi... fajniuchno było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2907
Do madziamadziamadzia Dużego wesela nie zrobię mówisz... Czyli spokojnie zmieści się ile osób? Ja potrzebuje sali na tak ok 90 osób więc nie tak strasznie dużo. Wystrój sali był ładny czy nie za ciekawy? Zależy mi na sali niedaleko miejsca zamieszkania, nie bardzo chce gdzieś daleko na sale po ślubie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowaaa
Laseczki wiecie jak nazywają się Panowie z orkiestry DESPERADOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16-17 lipca mieliśmy wesele w Vivie w Połomii. Gorąco polecam to miejsce wszystkim, którym zależy na profesjonalnej obsłudze, pysznym jedzeniu w ilościach nie do przejedzenia oraz na eleganckim i bez przepychu wystroju. Dodatkowo jest do miejsce, gdzie są miejsca noclegowe i możliwość zamówienia śniadania w bardzo dobrej cenie. Pani właścicielka to osoba bardzo komunikatywna, z którą można dogadać się chyba w każdej sprawie. Tort goście wspominają po dzisiaj... Ogólnie było super i nikt nie "kręcił nosem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2907
Do Nikita_07 Witam :) Mogłabyś mi napisać jaka jest cena za osobę w Domu Przyjęć Viva, ile kosztuje nocleg i ile jest tam w ogóle miejsc noclegowych oraz jaka jest cena śniadania? Na stronie znalazłam, że mają tam 20 miejsc noclegowych. Jeżeli nie chcesz pisać na forum to proszę o odpisanie na e-maila moniczka_rwn@tlen.pl Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
w Rojance ja byłam na weselach takich ok 50 osobowych. wystrój fajny, stonowany, nie przesadzony... Ale raczej Twoje 90 tam nie wejdzie... My robimy w Wiktorii w Skrzyszowie... tam też byłam na weselu i było super. wchodzi ok 140 osób, jedzenie przepyszne, bo właściciele mają swoją masarnię... są też miejsca noclegowe... a jedzenia nie idzie przejeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2907
A jak to cenowo wychodzi w Wiktorii?? Jeżeli oczywiście możesz napisać :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwizak
My tez wybraliśmy Wiktorię na nasze wesele za 2 miesiace. Jezeli chodzi o cenę to jest to 140zl od osoby, są w tej cenie wliczone ciasta i tort, więc myślę, że bardzo przystępnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2907
To prawda, bardzo przystępnie :) Muszę tam się w narzeczonym wybrać i zobaczyć jak ta sala wygląda i jak daleko znajduje się od mojego miejsca zamieszkania :) Bardzo dziękuję za wszystkie informacje :) Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś to będę wdzięczna za nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×