Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

justyna_n_19 - wiem, że ślubu kościelnego w piątek udzielają na w Niedobczycach, na Nowinach u Jadwigi oraz w kościele na Ligockiej Kuźni. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n_19
byłam w kilku parafiach i niestety odmówili...;//// Dziękuje bardzo za podanie ty parafi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe i obecne Pary Młode :) Mam pytanie, a mianowicie, czy wie ktoś może ile liczy sobie zespół Sami Swoi 2 za jeden dzień grania oraz ile za dwa dni? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tylkoja555 witam najlepiej bezpośrednio do nich zadzwonić - natomiast pytanie czy mają wolny termin - z tym może być problem pozdrawiam studio pixel rybnik Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, tylko, że chcę się zorientować cenowo jak to wygląda. A może akurat u kogoś na weselu grali. A co do studio pixel to ile wcześniej najlepiej rezerwować fotografa na sierpien? Rok ? Dwa lata wcześniej? Bo widzę, że się tym zajmujesz. A my też fotografa szukamy. Jaka cena? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tylkoja555 witam ponownie tak - fotografia oraz wideo jeżeli to jest sobota w sierpniu no to chyba rok prędzej wystarczyć powinno (zespoły to raczej nawet 2 lata) co do szczegółów mojej oferty to podam meila i już w przypadku zainteresowania tam będziemy się kontaktować aby forum nie zaśmiecać studiopixel@wp.pl pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impresion
Witamy serdecznie! Zapraszamy na naszego bloga i fanpage'a pełnego inspiracji i pomysłów ślubno weselnych. Dzięki nam miło zaskoczysz swoich gości, ciekawie i orginalnie zaaranżujesz ceremonię, a sobie sprawisz cudowną pamiątkę... Codziennie pełno nowych pomysłów. ...bo naszym największym atutem jest WYOBRAŹNIA :) http://pracowniawyjatkowychchwil.blogspot.com/ http://www.facebook.com/?sk=welcome#!/Impresion.Pracownia.Wyjatkowych.Chwil POMÓŻ NAM ROZWINĄĆ SKRZYDŁA! CODZIENNIE JEST NAS CO RAZ WIĘCEJ! Życzymy owocnych i bezstersowych przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totylkoja555 jeżeli znajdziecie fotografa, którego oferta Wam się spodoba to najlepiej rezerwować już, żeby później ktoś inny nie sprzątnął Wam terminu sprzed nosa ;) ... A z reguły Młodzi rezerwują fotografów na ok 1-1.5 roku przed :) Gdybyście byli zainteresowani naszą ofertą to zapraszam na stronę http://www.fotogolik.pl lub do kontaktu mailowego: biuro@fotogolik.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna_n_19 - kiedy ślubujecie ?? :) Kamerzystę jak najbardziej polecam, sami mieliśmy go w zeszłym roku na weselu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n_19
Dopiero w 2013 ;)) Właśnie dzięki tobie go wybrałam :)) Dziękuje za polecenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n_19
Wybrałam zespól IMPULS nie wiem czy podjęłam dobrą decyzję chciałabym się coś o nich dowiedzieć może ktoś miał ich na weselu i mógłby coś o nich napisać niestety nie mam możliwości się z nimi spotkać ponieważ nie ma mnie w kraju chciałabym zęby goście się dobrze bawili a udane wesele zależy dużo od zespołu wiec proszę o szczerą opinie na temat tego zespołu byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boncies
Zespoł Impuls... bawilam sie z nimi 3 razy na weselu,3 lata pod rzad.. przesympatyczni ludzie, swietnie zorganizowani.. i beda zawsze mile wspominani.. napewno was niezawioda.. podejmuja sie nowych proponowanych utworów i naprawde staja na wysokosci zadania...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTO MAGIA Rydułtowy
Witam przyszłe Panny i Panów Młodych Tylko teraz na hasło "KAFETERIA" 20% zniżki na wszystkie pakiety i te z fotoksięgami ;) Zapraszam zapoznaniem się z naszą pracą na stronce http://fottomagia.fotea.pl/ i pozdrawiam- Lena z Foto Magii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zespoł Vizard kolejny raz powtarzam i decyzji nie zmienie ze są najlepsi chyba :) a zespół IMPULS tez mile mnie zaskoczył bo byłam teraz na pierwszym weselu gdzie bgrali i było super słyszałam o nich same dobre opinie i teraz moge z reka na se4rcu polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -michas
witam ma ktoś namiary na zespół curant bo zgubiłem wizytówkę a chcę ich zamówić na wesele. zespół jest chyba z Mszannej i Gogołowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaO
Zarezerwowałam salę Contra w Wodzisławiu. Przewiduję około 115 gości. Zastanawiam się, ile osób zmieści się na parkiecie.... Czy ktoś, kto miał tam wesele mógłby mi pomóc z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaO ja teraz tam byłam na weselu gości było ok 80 i troszkę mało miejsca. jak na parkiecie goście zrobili kółko to niestety ale bardzo ciasno było. Contra to lokal tak na 70 osób na moje oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaO
Właściciele mówią,że sala jest na 140 osób. Bardzo mi się podoba, więc nie wiem, co mam zrobić... Może da się jakoś stoły przestawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaO może stoły ustawią tak żeby było 140 miejsc siedzących ale wtedy juz nie będzie miejsca do tańczenia wcale. no ale wiesz to jest tylko moje zdanie :) czemu akurat na Contre się zdecydowałaś oglądałaś może z narzeczonym inne lokale w okolicy ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaO
Ja planuję mieć między 100 a 110 osób na weselu(w tym 10 dzieci i 4 osoby, które na pewno nie będą tańczyć). Chciałabym przestawić stoliki, które stoją przy wejściu głównym na drugą stronę sali. To by automatycznie powiększyło miejsce do tańczenia... Byłam też w Arkadii. Zastanawiam się nad jej rezerwacją, ale nie odpowiada mi ograniczenie czasowe trwania wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaO aha czyli te co stoja jak sie wchodzi po lewej przełozyc na koniec sali na strone prawa tak?? jak ja własnie tearz byłam to siedziałam własnie od razu po lewe przed Młoda Para stoliki były do końca w L ustawione a te własnie z prawej stały puste. no w Arkadi jest chyba ograniczenie do 2 czy 3 ? juz dobrze nie pamietam ale tam własnie miałam swoje wesele w tamtym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n_92
odsprzedam termin zespołu impuls Rybnik na datę 12.07.2013 ( piątek) Ponieważ zmieniłam datę ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejt-Frut
Grupa Grejt-Frut oferuje swoje usługi na weselach, studniówkach, eventach, dancingach, festynach i innych. http://www.grejt-frut.pl/ Zespół muzyczny Lubuskie - wesele Lubuskie - Zielona Góra Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaaa
szukam bardzo dobrego zespołu na wesele może by mi ktoś pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaaa
szukam bardzo dobrego zespołu na wesele może by mi ktoś pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-Trim
Zapraszam do zaponania się z naszą ofertą. www.x-trim.cdx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×