Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mungo

Czy zrobić to pierwszy raz z Prostytutka??????

Polecane posty

Gość afgn
Ja swoj pierwszy raz tez mialem z prostytutka w wieku 20 lub 21 lat i musze przyznac ze wyszlo kiepsko bo bylem strasznie zdenerwowany a do tego troche inaczej to sobie wyobrazalem. Zawsze od malego liczylem na duzo czulosci a tam po prostu zrobilismy szybki numerek i nara. Pozniej jeszcze chodzilem kilka razy juz do innych i dopiero chyba za 3 badz 4 razem udalo mi sie odprezyc i bylo calkiem sympatycznie. Szczerze mowiac minelo juz ladnych pare lat i wcale nie zaluje tej decyzji a wrecz uwazam ze moglem pojsc wczesniej. Teraz jest taka presja na pozbycie sie szybko cnoty a jak ktos sie nie pozbedzie to uznawany jest za gorszego. Nie ja to wymyslilem ale tak jest niestety, ja poszedlem nie tyle z wlasnej wewnetrznej potrzeby a bardziej uleglem tej presji, podobnie jak masa innych gosci. Jak czytam wypowiedzi innych o tym jaka to jest niby porazka, masakra i trzeba byc kompletnym idiota zeby tam isc to mi ich zal bo albo sa zacofani albo nie wiedza tak naprawde co pisza. Nie namawialem nikogo jakos strasznie zeby tam poszedl, uwazam ze trzeba sobie odpowiedziec czego sie oczekuje - jak tylko tego zeby zaliczyc w koncu, zdobyc doswiadczenie, pozby sie kompleksow to smialo mozna isc. Jak ktos szuka milosci, czulosci to faktycznie niech sobie da spokoj bo tego tam nie otrzyma. Ja osobiscie nie bylem w zwiazku od tamtego czasu ale nie mam zadnego problemu z tym zeby sie przyznac dziewczynie ze uprawialem wczesniej seks z innymi. Jak sie jej to nie bedzie podobalo to moze isc a jak bedzie chciala ze mna byc to zaakceptuje mnie takim jakim jestem. nie wyobrazam sobie budowania zwiazku od podstaw na klamstwach czy oszustwach. A pozatym kobiety wcale nie sa lepsze i sorry ale nie znam 22 czy 23 letnich dziewic tylko kazda tez juz miala mase gosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks0088
pierwszy raz z prostytutka to szansa na przelamanie jakichs barier i obaw, ze dziewczyna bedze bardziej doswiadczona, ze bedzie sie smiala itd. ja za namowa znajomych i z polecenia wlasnie znaazlem zarabista laske na Roksie i z nia sie umowilem na pierwszy raz - bylo lekkie spiecie, ale wiecie panowie - ogladalo sie to nie raz :D - jestem zadowolony z wyboru i pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyskie89
mam taki sam problem jak wiekszosc z was mianowicie mam prawie 25 lat i jestem prawiczkiem ale czytajc te wasze pierdoł nasuwa mi sie tylko jedno pytanie "CZY WY JESTESCIE P********I". Chlopak chcial wiedziec czy puknac dziwke zanim styknie panne a wy piszecie o miłosci, uczuciu i innych drdymalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01on
długo bylem prawiczkiem i mając 29 lat zrobiłem to z dziwką i nie żałuję... jeszcze miałem nadzieję, że zrobię to ze swoją pierwszą miłością, ale jej od rozstania ani widu ani słychu, teraz to jest proste mam kasę to jadę place i żądam i nie tracę czasu na spacerki, kawki itp. i pomimo złapania syfa i wyleczenia bardziej wolę takie znajomości, znalazłbym kochankę ale każda chce kasę, więc nie ma wyjścia, a do związków to jestem zrażony, inwestujesz i nic nie masz tylko żal... więc jak ktoś się waha to niech przestanie i jedzie sobie ulżyć z jakąś dziwką za opłatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko gość
Ja też swój pierwszy raz miałem z prostytutką studentką w klubie, niby ją poderwałem ale bez postawienia kilku drinków nie chciała dać więc czym kurka różni się dziewczyna z ogłosZenia do której idziesz trzeźwy myjcie się razem wiesz co robisz od panny z klubu gdy nie wiesz co robiła przed chwilą a płacić i tak musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem pierwszy raz z prostytutką ale nie zdążyłem włożyć bo trysnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechałem drogą na rowerze, zerwał mi się łańcuch, więc go prowadziłem, z daleka widzę wyjeżdżający z bocznej drogi samochód. Zanim doszedłem, z lasu wyszła ok.30 letnia kobieta nie myślałem, że to prostytutka, zagadnęła mnie co się stało itp. Mnie zamurowało cały zczerwieniałem nie mogąc wydusić słowa patrzyłem tylko na jej wystające, z niedopiętej bluzki, wielkie piersi. Na twarzy miałem wymalowane swoje doświadczenie seksualne. Spytała czy mam pieniądze, chyba kiwnąłem głową, wyciągnąłem z kieszeni co miałem, wzięła mnie za rekę podeszliśmy parę metrów. Rozebrała sie do naga, byłem sparaliżowany, pierwszy raz byłem tak blisko nagiej kobiety. Moją rękę naprowadziła na swoje piersi, zdjęla mi koszulę i spodnie, mały sterczał jak nigdy dotąd, nie dotykała go. Włożyła palce do pochwy i potarła sutki, przycisnęła mi je do ust, do dzisiej pamiętam kwaskowy smak. Kazała mi klęknąć, moją twarz przycisnęła do swojego mokrego łona. Położyła się pociągnęla mnie za jajka i włożyła mojego członka bez prezerwatywy do cipki, była tak mokra, że się z niej lało, teraz wiem klient przede mną też jej wytrysną do środka, kopulowałem w cudzej s*****e, na myśl o tym do tej pory mnie trzęsie. Nie wiedziałem co mam robić to ona wymusiła pierwsze ruchy, zaczęła wzdychać i krzyczeć,. Kilka chwil i było po wszystkim. Leżałem na niej zdretwiały, trzepnęła mnie w tyłek, mówiąc wstawaj. Zerwałem się, wziąłem rower ubranie i nagi uciekłem. Później omijałem to miejsce z daleka. Na szczęście niczym mnie nie zaraziła. Czy żałuję, z perspektywy lat, powiem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno się zrobić to z dziewica przyszła zonką!Ja tak zrobiłem z żonka ja prawiczek ona cnotka wspaniałe przeżycie.Zaczynasz od minetki dziewczynie potem gdy ma pierwszy orgazm zaczynasz delikatnie pieścic krocze i przesuwać czlonkiem potem delikatnie wchodzic na kilka razy i zabierasz cnotę.Tak by nie bolała dziewczynę.Nie ma byłych i jest trwalszy związek a intymność to ty i ona nawet jestem u ginekologa zawsze przy każdym badaniu cipki i byłem przy porodach wspaniałe przeżycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem kiedyś desperatem. Miałem 22 lata i całe życie byłem sam. Byłem wtedy w strasznym kryzysie, miałem strasznego doła z wielu powodów. Któregoś razu zacząłem przeglądać ogłoszenia prostytutek i znalazłem jedną, która na zdjęciach była moim ideałem - długie proste włosy, szczupła, duży biust, dojrzała, a więc pewnie doświadczona i wyrozumiała. Droga, bo 300 zł za godzinę, ale stwierdziłem że to znaczy że bardzo dobra. Zadzwoniłem i umówiłem się. Doznałem okropnego rozczarowania. okropnego! była gruba, co najmniej o kilka lat starsza niż w ogłoszeniu, z twarzy ohydna, a te duże piesi wisiały jej do pępka. Nawet mi nie stanął kiedy wzięła go w ręce. Dopiero jak wzięła w usta, ale jak przerwała, żeby przejść do rzeczy to już opadał. Skończyło się na oralu, do tego muszę przyznać że naprawdę słabym - zahaczała zębami. Wydałem 300 zł za najgorszego loda jakiego w życiu doświadczyłem. Cieszę się, że tylko na tym się skończyło. Prawdziwego seksu doznałem kilka lat później z moją dziewczyną - ona była dziewicą, a ja prawiczkiem. i to będę zawsze wspominał wspaniale. a wizytę u d***** chciałbym wymazać z pamięci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku idziesz dp burdelu i Pan z ochrony ewentualnie burdel mama przyprowadzal Ci kilkanaście i sobie wybierasz. A jak ci Noe pasuje to zamawiasz tylko striptiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkolt
zrób to z kobietą którą pokochasz nawet jak nie wyjdzie za pierwszym,drugim razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero niedawno skończyłem 18 lat i postanowiłem, że mój pierwszy raz odbędzie się z dziewczyną za pieniądze. Przejrzałem oferty na najpopularniejszych stronach typu sexatlas.pl czy roksa.pl i wybrałem wydawało mi się najlepszą ofertę. Teraz już wiem, że wydawało mi się. Nie polecam pierwszych kroków w seksie z kobietami za pieniądze. Czułem się jak zwyczajny kolejny klient który ma zostawić kasę i nic po za tym. Teraz na spokojnie dochodzę do wniosku, że nie powinienem się spodziewać niczego więcej. Moim zdanie nie jest to doby pomysł. Warto zaczekać i poznać kogoś wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sprubowalem i nie zaluje z tirowka . przedstawilem jej sytuacje pojechalismy w las po oplacie rozebrala sie i zaczela prezentowac wdzieki tlumaczac wyciognela husteczki antybakter.wytarla mi penisa potem sobie cipke i o***t kazala pomacac cipke wlozyc [alca pogniesc piersi penis juz stal wciagnela gumke nauczyla pieprzyc cipke o***t piersi robic minetke .pozniej poznalem dziewczyny po rozpoczeciu wspolzycia sexualnego nie moze mi sie oprzec kazdy sex zakonczony orgazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast prostytutki lepiej poznać dojrzała kobietę 50-55 nauczy cię wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz ale nie do prostytutki ale dojrzałej doswiadczonej kobiety,brzydszej od Twojej dziewczyny zeby nie była zazdrosna..niech Cie wszystkiego nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×