Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mungo

Czy zrobić to pierwszy raz z Prostytutka??????

Polecane posty

Gość taki mlody chlopak
a juz robi z siebie qurwe meska. Wspolczuje tej twojej dziewczynie. Tepy maly qurwiszon ktory jeszcze nie zaczal a juz sie chce puszczac z toitoiami:classic_cool: Zenada maly frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maseratidawid
NIe moge kurwa jakie tematy poruszacie "Czy to zrobic czy nie sami sobie powiedzcieczy tego chcecie a nie kurwa jakies popierdolone pytania zadajecie:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omo
a ja tam a pierdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturbacja.brat.pl
Pierwszy raz uważam że najlepiej zrobić to z własną żoną. Wtedy jest pewność że się najlepiej zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 30. Problem w tym , że sex to jedno , a uczucia co innego. Mieszkam w stolicy i tu sexu szczególnie za kasę jest masa. Problem w tym, że mi najbardziej brakuje uczucia, czułości, bliskości dziewczyny do której coś czuję. A tego się nie kupi za pieniądze :( Nie mam chyba szczęścia w tych sprawach. Pierwsza dziewczyna którą kiedyś spotkałem i coś do niej poczułem była zajęta :(, z kolejną nie wyszło i się rozeszliśmy. Obecnie spotkałem taka do której coś naprawdę poczułem, ale niestety ma już jednego kolesia. Przystojniaczek z rodziną z kasą. Stać go na zapewnienie jej wielu rzeczy. Ja nie mam, tyle kasy. Nie mam bogatej rodziny. Nie jestem w stanie zapewnić jej pewnych rzeczy, szczególnie biorąc pod uwagę ceny w stolicy. Jeżeli miałbym pierwszy raz spędzić z jakąś kobietą to chciałbym to przeżyć z nią. Ale wątpię, że by tego chciała. Spotkaliśmy się kilka razy na mieście. Było genialnie. Świetnie spędza mi się z nią czas. Ale właśnie już ma tego kolesia. Kurcze, jakoś nie potrafię zrobić tego z przypadkową kobietą i jeszcze za kasę. Chyba jestem po prostu łosiem. Chciałbym aby pierwszy raz był własnie z kimś taki jak ta spotkana dziewczyna. Słodka, czuła, wesoła, delikatna... :) Jestem chyba dziwny. W ogóle nie pociągają mnie dziewczyny z przypadku do których nic nie czuję. A tych do których coś poczuję jest tak mało, że przez 30 lat było ich zaledwie 3 :( Gdyby ta którą spotkałem zechciała mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 30. Problem w tym , że sex to jedno , a uczucia co innego. Mieszkam w stolicy i tu sexu szczególnie za kasę jest masa. Problem w tym, że mi najbardziej brakuje uczucia, czułości, bliskości dziewczyny do której coś czuję. A tego się nie kupi za pieniądze :( Nie mam chyba szczęścia w tych sprawach. Pierwsza dziewczyna którą kiedyś spotkałem i coś do niej poczułem była zajęta :(, z kolejną nie wyszło i się rozeszliśmy. Obecnie spotkałem taka do której coś naprawdę poczułem, ale niestety ma już jednego kolesia. Przystojniaczek z rodziną z kasą. Stać go na zapewnienie jej wielu rzeczy. Ja nie mam, tyle kasy. Nie mam bogatej rodziny. Nie jestem w stanie zapewnić jej pewnych rzeczy, szczególnie biorąc pod uwagę ceny w stolicy. Jeżeli miałbym pierwszy raz spędzić z jakąś kobietą to chciałbym to przeżyć z nią. Ale wątpię, że by tego chciała. Spotkaliśmy się kilka razy na mieście. Było genialnie. Świetnie spędza mi się z nią czas. Ale właśnie już ma tego kolesia. Kurcze, jakoś nie potrafię zrobić tego z przypadkową kobietą i jeszcze za kasę. Chyba jestem po prostu łosiem. Chciałbym aby pierwszy raz był własnie z kimś taki jak ta spotkana dziewczyna. Słodka, czuła, wesoła, delikatna... :) Jestem chyba dziwny. W ogóle nie pociągają mnie dziewczyny z przypadku do których nic nie czuję. A tych do których coś poczuję jest tak mało, że przez 30 lat było ich zaledwie 3 :( Gdyby ta którą spotkałem zechciała mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rykkkkk
brawo max tak trzymaj wiesz normalne dziewczyny szukają takich facetów jak ty ,a kasa bardzo ulotna dzisiaj nie masz jutro możesz mieć mnustwo ,życzę wytrwałosći dla tej jednej warto czekać ,bo cóż z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rykkkkk
brawo max tak trzymaj wiesz normalne dziewczyny szukają takich facetów jak ty ,a kasa bardzo ulotna dzisiaj nie masz jutro możesz mieć mnustwo ,życzę wytrwałosći dla tej jednej warto czekać ,bo cóż znaczy przypatkowy sex tak robią tylko zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak 30 lat nie dmuchał to ...
... już kapota, koniec, kaput, przegrane, zmarnowane życie, nie ma raczej szans. Patrząc na ludzi dookoła to takich rzadkich okazów prawictwa jest mniej niż 1%, może nawet 0,1%. Czas pomyśleć o godnym zejściu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomyGun
Weź nie pierdol. Może sam zejdź jak Ci się jebaku nie podoba. I przedstawi się chociaż prymitywie a nie incognito piszesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomyGun
Nie każdy patrzy tylko na to aby się naćpać, najbać i pojebać. Jest właśnie może właśnie niewielki procent facetów którzy kobiety nie postrzegają przez pryzmat dupy tylko liczą się dla nich uczucia !!! Ale ty tępa pało pewnie tego nie zrozumiesz. Idź młotku jakąś laskę na dysce przeleć w kiblu to ci ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmazur26
takiego małego to se sam wsać w d..e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmazur26
za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany nie wiem co się za mną dzieje. Nie chce mi się jeść, myślę tylko o niej. Nie potrafię się skupić na niczym innym jak tylko na niej. Ostatnio udało mi się z nią porozmawiać prawie godzinę. Jakaż ona jest słodka i cudowna !!! Ostatnio nawet dostałem natchnienia i pod jej wpływem napisałem całkiem ładny wiersz dla niej. Nie wiem już co robić. Życie jest niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciał spędzić z nią choć dzień czy weekend. Tylko we dwoje w jakimś romantycznym miejscu. Rany , myślę nawet , że oddał bym całą kasę i wszystkie rzeczy jakie posiadam byle tylko ona mnie pokochała. Chyba się zakochałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba najbardziej bolesna rzecz na świecie jeżeli chodzi o stronę psychiczną. Zakochać się w kimś, jednak z prawdopodobieństwem braku wzajemności : ...( To uczucie potrafi rozbroić nawet kogoś z tak twardą psychika jak moja. Niewiele rzeczy mnie ruszało. Czasem nawet słyszałem, że brak mi uczuć. A tu pojawiła się Ona - nieduża, słodka istota o cudownych oczach i plum... wpadłem jak śliwka w cysternę kompotu ze śliwek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny i zoliwy
pewnie że z kurwa zacznij. tylko uważaj bo jak bedzie dobra kurwa to potem z dziewczyna będziesz sie nudził w wyrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny i zoliwy
pewnie że z kurwa zacznij. tylko uważaj bo jak bedzie dobra kurwa to potem z dziewczyna będziesz sie nudził w wyrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rykkkkk brawo max tak trzymaj wiesz normalne dziewczyny szukają takich facetów jak ty" Być może. Problem w tym, że dla mnie liczy się tylko ONA :( Przez 30 lat, spotykałem wiele dziewczyn, ale do żadnej może poza 1jednym wyjątkiem nie czułem tego co do NIEJ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet w tym 1 wyjątku to było coś innego. A TA którą spotykam obecnie po prostu rozłożyła mnie na łopatki. Mogła by ze mną w takim stanie zrobić wszystko. Mogła by pociągać mnie na sznurkach jak marionetkę. Nie wiem co się ze mną dzieje. Przeżywam jednocześnie najbardziej bolesne i jednocześnie najbardziej cudowne uczucia jakie odczuwałem kiedykolwiek. Chce mi się wejść na jakąś skałę i wydać dziki okrzyk do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddał bym wiele za choćby jeden jej dotyk, jedno przytulenie, za poczucie jej ciepła gdy się do mnie przytula... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel24
A ja mam 24 ,jestem prawiczkiem , czas jednak z tym skończyc .Pokochałem dziewczyne która mnie nie postrzega inaczej niz przyjaciela-ona moglaby byc ta pierwsza ale wrocila do swojego bojfrenda i sie wszystko posypalo.Podjalem decyzje wezme sobie laske z roksy tak za 300 zl zaszaleje ,uprzedze o co chodzi i zobaczymy co bedzie ,napisze pewnie w przeciagu 2 tyg ;) Wszystko rozbija sie o to ze potrzebuje seksu i nie bede mowil dlaczego ale jak kazdy facet tego chce ;owszem chce byc kochany i kochac tez chce ale wiem ze wyglad mam sredni(wlosy mocno przerzedzone , tradzik-choc to takie obiektywne zbytnio mnie to nie doluje) Nie mialem dziewczyny i coz moze bede mial , moze nie choc mam glebokie pragnienie zalozenia rodziny-to musi byc ktos wyjatkowy a na razie prosze wybaczcie mi ordynarny ton ale musze oproznic jaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idz
a wirusy i bakterie beda sie cieszyc.Nie radze pozniej szykac czystej dziewczyny aby ja zarazac tylko ruchac kurwy do konca zycia czy to platne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wy sie puszczacie
to jest dobrze ? babska hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana.housewife
idz do prostytutki zaras siebie i dziewczyne tak mysla ludzie ze hiv niedotyczy ich macie klapki na oczach bez mozgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile mozna czekac
na dziewczyne? jak ktos jest brzydki to za seks musi placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana.housewife
ta prostytutka to powinna 13 latkowi zabrac kase i napierdolic po tym glupim ryju a potem przyprowadzic do rodzicow co ich synalek malolat wyczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana.housewife
chyba ze to paszczur to powinin tez szukac paszczurowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×