Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość fiolka085
no uwazam to na normalne bo niewiem co jest nienormalnego w chodzeniu do lekarza. heh ja bedziesz mial problemy z jelitem grubym i wloza ci rure do dupy to bedziesz uwazał ze to anal? - jeszcze do tego zazwyczaj pielegniarka wklada. co wted ? uciekniesz z placzem? heh no niewiem jak to nazwac niedojrzałosc? kompleksy? pierwszy raz sie spotykam z taka czarną masa;) dlatego uciekam na topiki ludzi bez fobii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do półmózgów
Sorry, ale nikt tu nie uważa za coś nienormalnego chodzenia do lekarza..Coś Ci się pojebało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka085
no jak nie. na komoisji babka byla lekarzem i ginekolog facet tez jest lekarze. a ty uwazasz ze to nienormalne czyli twoim zdaniem chodzenie do nich jest nienormalne. dziewne ze nie odpowiadasz na to co pytam. tak to ja dyskutowac tez umiem. naraziowka sredniowiecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do półmózgów
Wybacz, że pytaniem na pytanie.. A czy ty uważasz, ze chodzenie do kobiety gin jest nienormalne? Co takiego normalnego widzisz w tym, że obcy facet Cię obmacuje? Jeśli nic to może wpadniesz też do mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka085
no problem jest taki ze nie uwazam zeby facet gin mnie obemacywał. badanie trwa 3 sekundy, bierze wymaz i tyle. identycznie wyglada pobieranie wymazu z czegokolwiek innego, i co pewnie uwazasz ze to zbok a babka z komisji wojskowej jest zbokiem bo musi sprawdzic czy facet ma dwa jadra? noi jak z tym jelitem grubym jakie masz do tego podejscie? czujlbym sie wymacany przez pielegniarke?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka085
czułbys*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do półmózgów
Nie gadaj bzdur..badanie nie trwa 3 sekund, bo nie zdążyłby nawet przy tobie usiąść, a co dopiero wpakować w ciebie wziernik i paluszki :) Co do badania na prostatę..gdybym był gejem pewnie sprawiłoby mi przyjemność, ale skoro nie jestem byłoby tylko badaniem..Jak wiesz faceci hetero nie dochodzą z czymś w tyłku :) A facet gin pakuje Ci palce dokładnie w to samo miejsce gdzie Twój facet pakuje palce i kutasa..więc jakie jest prawdopodobieństwo, że może Ci się to badanie bardziej podobać niż mnie hetero pakowanie czegokolwiek do mojej dupy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka085
niechce mi sie juz czekac na twoja odp nie umiem zrozumiec dlaczego chodzenie do kobiety gin jest normalne a do faceta nienormalne a jak ty bys załapal jakies choróbsko weneryczne przewiduje ze poszedlbys do faceta, i co facet byłby gejem i badałby cie 30 minut bo by na ciebie leciał?. i twoja teoria na temat tego ze facet powienien chodzic do faceta a babka do babki niestety leży i kwiczy;P koncze ta dyskusje bo do niczego nie prowadzi, ale dobrze po tylu latach sie dowiedzieć ze lekarze macaja:P jestem po 5 operaacjach kolana boze ile ortopedów mnie wymacało po nogach ehhhhhh zboczency! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do półmózgów
Oczywiście przy założeniu, że Ciebie bada facet, a mnie nawet najpiękniejsza babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka085
jeszce ciekawiej heh znajdz mi kobiete która lubi chodzic do gina. moj nie wklada palców, ale z tego co mowisz uzycie usg to prawie jak wlozenie wibratora i wogole powinnam miec orgazm;/ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do półmózgów
Fiolka, ale my tu nie rozmawiamy o sytuacji extremalnej kiedy jesteś chora tylko właśnie, gdy idziesz na tak zwane badania kontrolne :) W sytuacji extremalnej najważniejsze jest zdrowie i szybkie wyleczenie i nie ma wtedy znaczenia jakiej płci jest lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka085
noi chodze raz w roku bo jestem zdrowa. zrobic cytologia boze swiety kilka sekund, bakterie na pateyczek i do domu. ty wiesz wogolr jak wyglada badanie? myslisz ze my tam latamyt na golasa godzine wypinajac dupe i niewiadomo co jeszcze. nie lubie tam chodzic nic przyjemnego ale wole nie umierac na raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do półmózgów
fiolka085 jeszce ciekawiej heh znajdz mi kobiete która lubi chodzic do gina. moj nie wklada palców, ale z tego co mowisz uzycie usg to prawie jak wlozenie wibratora i wogole powinnam miec orgazm;/ papa Mylisz się chciałaś porównać dwa badania i odczucia jakie są z tym związane..i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do półmózgów
fiolka085 noi chodze raz w roku bo jestem zdrowa. zrobic cytologia boze swiety kilka sekund, bakterie na pateyczek i do domu. ty wiesz wogolr jak wyglada badanie? myslisz ze my tam latamyt na golasa godzine wypinajac d**e i niewiadomo co jeszcze. nie lubie tam chodzic nic przyjemnego ale wole nie umierac na raka. Jeśli rzeczywiście ten gość tak Cię bada to raczej Ty nie wiesz na czym tak naprawdę polega to badanie. Masz tu artykuł i doszkol się kochana, a potem zmień lekarza na prawdziwego fachowca ;) http://www.gazetapacjenta.pl/specjalizacje-artykuly-opinie-ciekawostki/badanie-ginekologiczne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka085
no tak masz cipke to wiesz:) chodziłam do kilku i zazwyczaj badanie robi espresowo. nikt nie sleczy 20 minut i sie nie gapi. inne badania mialam zrobione na poczatku teraz robie tylko cytologie i czyszcenie po operacjach z bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do półmózgów
Zatem wnioskuję z tego, że nie miałabyś problemu jesli twój facet poprosiłby żebyś chodzila do kobitki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do półmózgów
Ps. Nie mam cipki, ale mam kutasa więc wiem jak myślą faceci ;) Zresztą ty chyba też wiesz czym myślą faceci..;) Myslisz, że twój ginekolog facet jest inny, a może to jednak nie facet..tylko kto w takim razie obojniak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka085
zawsze chodziłam do babki bo z mama chodzilysmy do jednego. ale niestey nasz ginekolog zmarła i awaryjnie poszłam do faceta. nie czułam roznicy, moj gin facet myslał głowa nie hujem jak ty;/ juz mnie meczysz. jakby mi kazał isc do babki bym go wysmiała;P nikt oprocz mnie nie bedzie decydował o moim zyciu i zdrowiu. zreszta on jest w 90% normalnych facetów ktorym nie robi roznicy jakiej plci jest ginekolog. on chce tylko zebym była zdrowa. a nawet jezeli jakis gin bo tak tez sie moze zdazyc w jakism tam nilkym % leci na pacjentke to co z tego? jak bedzie ja probował poderwac zaprosic na randke romanosowa cokolwiek zrobic to chyba od iej zalezy czy sie zgodzi czy nie. wiesz co to zaufanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
fiolka085 "chodziłam do kilku i zazwyczaj badanie robi espresowo" zapewne nie ma na co popatrzec wiec staraja sie szybciutko Cie obsluzyc zeby byc narazaonym na brak estetyki jak najkrocej. To ze Twoj facet nie ma nic przeciwko Twojemu obnazaniu sie przed facetem ginem potwierdzaloby to , ze nie ma o co byc zazdrosnym, zapewne Twoj facet podswiadomie czuje, ze ogladanie Ciebie nie nalezy do zbytnich atrakcji o ile masz w ogole jakiegos faceta. bo cos mi mowi, ze moze miec to bys chciala miec ale zycie obeszlo sie z Toba brutalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostowanie, Pani Aleksandra Zumkowska-Pawłowicz przysłała maila z wyjaśnieniem odnośnie mojej krytyki jej artykułu. Cytuję istotny fragment: \"Przyznam, ze nie mam czasu zagłębiać się w forumową dyskusję. Jednak nie rozumiem Pańskich zarzutów, czy na pewno dobrze przeczytał Pan mój tekst? Proszę zwrócić uwagę m.in na zdanie, \"Warto również na pierwszą wizytę wybrać się do lekarza kobiety, bo rozebranie się przed obcym przecież mężczyzną, może być dla nastolatki zbyt dużym obciążeniem. \" Nie piszę także o mężczyznach-zazdrośnikach, przynajmniej nie w tym tekście. Jest to zupełnie osobny temat. Mi chodzi o zdrowie kobiet, a nie o fobie ich partnerów.\" Rzeczywiście umknął mi ten fragment, więc Panią redaktor serdecznie przepraszam. Skądinąd jest to osoba, którą cenię i uważam, że czyni wiele dobrego swoim pisaniem dla sprawy kobiet w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_nieteges
super tez_popieprzony...niezla prowokacja...towarzystwo sie rozruszało.... pewnie normalnie kobiety nie chca z Tobą rozmawiać, więc musiałeś je do tego sprowokować....zapodaje ci kolejny temat: mam faceta z dużym przyrodzeniem...uważam, że kobiety mogą się na niego napalać i w zwiazku z tym przerabiam swoje staniki (miseczka D) żeby jakoś to wszystko zebrać do kupy i żeby bardziej przylegalo do ciala mojego ukochanego...nie wiem czy jest jemu w tym wygodnie, ale sie nie narzeka... Ty masz problem kilka razy razy w roku, kiedy twoja dziewczyna idzie do faceta ginekologa, ja z tym problemem borykam sie na codzień.....cieszę się, że wreszcie znalazlam odpowiednią osobę ktora mnie rozumie... prawda...tez_popieprzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NA DZIEWCZYNY
UWAGA Oszustki! Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonana pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel. Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
UWAGA NA DZIEWCZYNY daj namiary w jakim to miescie, to podjade na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
tez_nieteges alez oczywiscie, rozumiem Cie doskonale :P. troche Twa wypowiedz chaotyczna i nie_teges ale jak pocwiczysz troche to za jakis czas na pewno uda Ci sie skleic choc jedno sensownie brzmiace zdanie. poki co pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci i zalecam chociaz jakis korespondencyjny podstawowy kurs retoryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolett5321
tez_popieprzony Tak cie czytam i czytam i chyba powniens pojsc do psychologa. Dziewczyna pisze ze jej facet nie ma nic przeciwko chodzeniu do mezczyzny ginekologa ( heh... 99 % facetów nie ma z tym porblemu) a ty jej wymyslasz ze nie ma faceta? wymyslaasz jakies bzdury ze jest nieestetyczna:) pierwszy raz na oczy widze takie durnoty;) jestes na cos chory?:) chyba musisz załozyc nowy topik pt " mam problemy psychiczne. jestem zakompleksiony, szukam pomocy". pozdrawiam gorąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAŁA PRAWDA O NAS FACETACH
Facet wchodzi do knajpy i widzi swojego kumpla, który siedzi przy barze mocno przygnębiony. Podchodzi więc do niego i pyta, w czym rzecz. - Pamiętasz tę śliczną dziewczynę ode mnie z pracy, z którą chciałem się umówić, ale nie mogłem nawet do niej podejść, bo za każdym razem, kiedy ją widziałem, to mi stawał? - No pamiętam. - W końcu zebrałem się na odwagę i poprosiłem, żeby się ze mną umówiła. I ona się zgodziła. - Super! To kiedy randka? - Byliśmy umówieni dziś wieczorem. Ale bałem się, że znów mi stanie. Więc przykleiłem go sobie plastrem do nogi, żeby w razie czego nie było widać. - No i dobrze! Gdzie problem? - Poszedłem do niej, zadzwoniłem, a ona otworzyła w takiej cieniutkiej, przezroczystej sukience... - No i...?! - Kopnąłem ją w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_nieteges
też_popieprzony taaaaak nieźle ... może retorycznie jesteś niezły (bo gadane masz - to fakt), za to psychicznie mało teges - bo głupoty opowiadasz straszne ... polecam leczenie na rozbudzenie szarych komórek :) bo jak na takiego delikatesa w kwestii wizyt u ginekologa swojej panienki i własne chętki na chętne "oszustki" spod TESCO to ta pseudo zazdrość mi się mało kupy trzyma ... powodzenia z kimkolwiek ... bo u panienek z takim podejściem zdecydowanie jesteś skreślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
wiolett5321 Nie wiem skad u Ciebie te 99% ale rozumiem, ze jako kobieta masz naturalna sklonnosc do widzenia fikcyjnej rzeczywistosci czyt. takiej jaka Ci pasuje. Juz chociazby z tego topicu mozna wyciagnac wnioski, ze te Twoje 99% to Twoja imaginacja i zaklinanie rzeczywistosci. O ile mnie pamiec nie myli, zdja sie, ze na tym topicu wypowiadalo sie kilku facetow i tylko jeden z nich zaliczal sie do Twoich 99% . Rozumiem, ze bedac kobieta masz problemy z logicznym mysleniem, a juz na pewno z liczeniem procentow. Rozumiem tez, ze wszyscy mezczyzni z krajow muzulmanskich to ten 1%. jezeli muzulmanow jest 1.2 miliarda na swiecie w tym mezczyzn powiedzmy pol miliarda , zatem z pewnoscia nie jest to 1% mezczyzn swiata, a zdecydowanie wiecej. nadazasz ? czy potrzebujesz pomocy ? To teraz prosto na chlopski ... sorrki na babski rozum: Twierdzisz , ze 99% procent facetow nie ma nic przeciwko -> na tym forum 1 facet na kilu nie mial nic przeciwko, na swiecie co najmniej 500 mln facetow jest przeciwko , a Ty mowisz, ze 99% nie ma nic przeciwko. Konkluzja -> nie potrafisz liczyc ? nie znasz otaczajacej Cie rzeczywistosci ? jestes glupia baba nie majaca o niczym zielonego pojecia ? Wspominasz jeszcze , ze takich glupot nie czytalas, konkluzja -> chyba w ogole nie za wiele czytalas ? Z Twojej wypowiedzi wynika jedno. O swiecie wiesz tyle ile zjesz, zatem nie jest to zbyt wiele. P.S. gdy bedziesz szykujac sie do odpowiedzi informuje Cie, ze mam swiadomosc, ze jestem idiota, wiec daruj sobie :). Obron sie z procentow i braku ogolnej wiedzy o swiecie i moze jeszcze z tego, ze nie doczytalas topicu calego (bo jesli doczytalas i sie upierasz sie przy 99%...). zatem odrob prace domowa i dopiero zalecaj mi psychologa ;). a moze razem sie wybierzemy do psychologa, zrobimy testy na IQ i pochwalimy sie nimi na tym forum ? moze jakies testy matematyczno -statystyczne ? Coala na tree Skarbie wracaj na drzewko z misiami polemizowac :), to jest Twoja wysokosc nad poziomem morza intelektu... sorrki raczej depresja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×