Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Melissa misja topiku się wypełniła. :) Pozwolę sobie tylko powiedzieć dlaczego. Otóż zdanie wszystkich tutaj zgromadzonych nie ma zupełnie znaczenia. To co ma znaczenie jest między konkretnym dwojgiem. To ich dwoje (a nie troje :P) ma się porozumieć w sprawie granic intymności. Komu to nie przeszkadza niech robi jak mu wygodnie. Nie popieram powstania klubu. :) Czy wszystko w życiu musi być instytucjonalizowane? Dobiliśmy do setki? I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez facet
Teraz należałoby sobie wspólnie zapodać setkę z tej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W koncu jakas
kobieta zrozumiala o co nam chodzi!!!!!! to nie chodzi o to, ze podejrzewamy ginow o 'niecne' zamiary, nasze kobiety o to ze chodza tam dla 'rozrywki' ale o to, ze po wizycie zona wracala do domu, kladla sie do lozka, rozkladala nogi (wiadomo o co chodzi) a ja jedyne co mialem przed oczami to obcego faceta w fartuchu z palcami w jej pochwie kilka godzin wczesniej i bralo mnie na wymioty. ale moja pani tez to w pore zrozumiala i teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez facet
"Natomiast uważam za coś nienormalnego, właśnie rodzaj autokastracji, zgodę na taki układ, że ponieważ ona jest laską, to ja mam nie podskakiwać, bo jak mi się nie pododba, to już pięciu innych czeka na moje miejsce." Wszystko, niclas, jest kwestia preferencji. Wlasciciele kundli i psow lancuchowych rowniez nie moga zrozumiec, dlaczego posiadacze rosyjskiego toya, czy basenji, nie dosc ze wydaja niebotyczne kwoty na zakup szczeniaczka, kuppuja im najdrozsze psie zarcie i regularnie odwiedzaja psie kosmetyczki, to jeszcze lataja z nimi kilka razy w roku na badani aokresowe do najlepszych weterynarzy, a w przypadku najmniejszego katarku od razu zawoza je do psiej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie, czy możemy jednak trzymać fason, chociaż to nie w modzie? Sądzę, że porównywanie pięknej partnerki do psa nawet rasowego jest delikatnie mówiąc bardzo mało delikatne, a to chyba urlubione sformułowanie na tym topiku :P Druga sprawa, że po to facet nosi spodnie, żeby sobie w kaszę nie dać dmuchać. Skoro pani nie pasują zasady to nie ma sprawy rozstajemy się i jest po kłopocie. W końcu mężczyzn jest mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
popieprzony zgadzam sie z toba w calej rozciaglosci. jest tylko jeden problem. kobiety maja krotka pamiec. jezeli sie na cos z babka umowisz, to nie oznacza automatycznie, ze ona bedzie sie caly czas stosowac do tego. przykladow moge mnozyc. mowie mojej kobicie nie trzymaj na skrzyzowaniu samochodu na biegu, wrzuc na luz i jak chcesz ruszac dopiero sprzeglo itd. owszem pomaga to ale tylko na dwa dni, po ktorych robi dalej to samo ;). albo ciagle domaganie sie wyznan milosci. dlaczego? krotka pamiec po prostu. w poniedzialek powiesz, ze ja kochasz, we wtorek o tym zapomina i znowu musisz jej to powiedziec. w przypadku mojej kobitki to nawet nie jest kwestia dnia tylko godzin nawet :). reasumujac kobiecie trzeba caly czas przypominac o ustalonych zasadach, bo inaczej mozna obudzic sie z reka w nocniku, a raczej z wziernikiem wiadomo gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będę miał koszmary z tym wziernikiem ;) czy zatem mogę poprosić opcję z nocnikiem? ;) Zasada występująca wcześniej niż ciągłe przypominanie o zasadach jest taka, żeby nie pozwalać kobiecie prowadzić pojazdów mechanicznych nic dobrego z tego nie wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez_popieprzony Tez tak mam :) Musze TO mowic nawet co kilka minut! Musze, bo inaczej nie potrafie. Zawsze Jej mowie co czuje - czuje, wiec mowie... Ona tez tak ma... :) (ze sprzeglem nie ma problemu... :D nie na skrzyzowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 marca Europejski Dzień Mózgu Kobiety tak już mają, tzn. nasze mózgi tak mają, że trzeba często nam powtarzać, zwłaszcza to, czego lubimy słuchać, albo to, do czego nie przywiązujemy szczególnej uwagi. Tak więc, zarówno wyznania miłosne, jak i dyspozycje dotyczące obsługiwania urządzeń mechanicznych, są przez nas jednakowo często oczekiwane ;) Jeżeli chodzi o temat podstawowy tego topiku, tak długo trzeba nam powtarzać, że mamy omijać gabinety ginfacetów, aż w końcu to pojmiemy. W tym przypadku, gdy już pojmiemy, to zapamiętamy raz na zawsze :) Zdrowie Pań Ginekolożek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w kwestii formalnej do czego nie przywiązujecie wagi? Do wyznań miłosnych i dlatego trzeba powtarzać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×