Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość Zuzanna Ameliiia
Ale na sile nabijacie licznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
ja wiem co sie stalo z ojcem zalozycielem topicu. dziewczyna nie chciala byc czysta, wiec zapewne znalazl sobie czysta i ma problem z grzywki. druga opcja, on naprawde mial problem ale naskoczyly na niego wielbicielki rozkraczanek, wiec chlopina nie znalazla pocieszenia ani pomocy, wiec poszukal takowej w innym miejscu, gdyz za bardzo nie byl zainteresowany analiza tematu z filozoficznego punktu widzenia. po prostu mial problem, chcial pomocy, otrzymal opluwanie jadem niedopieszczonych wielbicielek panow g .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podniosę Wam topik :D dzisiaj jedna laska zarzuciła mi na innym topie, że uważam chodzenie do gina-faceta za coś zdrożnego - gdzie coś podobnego napisałam? :D przecież każdy może rozkładać nogi przed kim chce i gdzie chce, nic mi do tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ...a mialem tu nie wracac Oczywiscie Lauro C "kazdy moze... przed kim chce i gdzie chce" Ale dlaczego mamy odbierac sobie prawo do komentarza? Bo jesli tak, to chyba powinnas... usunac swoja "stopke" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale dlaczego mamy odbierac sobie prawo do komentarza?" o w życiu :D komentować przecież możemy, jak i nas komentują ;) stopka to moja wiekopomna myśl i za nic jej nie usunę :classic_cool: chyba, że jakaś inna wiekopomna myśl mnie natchnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w lesie i przyniosłam kijek! :D oto on ______________________________ może być, czy za krótki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500 ml
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca_czasem
Hahahahahaaahahaa...... Świetny topik , jak się człowiek chce pośmiać....po nie najlepszym dniu....Ale widzę, ze coś wam upada....Nikt wam sie nie sprzeciwia ...Hmmmm.... To ja podsumuję....Garstka(na szczęscie) osobników(uwazających się za facetów) - zakompleksionych , niedowartościowanych , niedouczonych marzy o podporządkowaniu sobie kobiet:) No niektórym na pewno się to uda....Niestety kobiety to istoty słabsze i często ze strachuzrobią wszytsko, zeby tylko facet ich nie zostawił....a potem płaczą w rękaw kolezankom...I najdziwniejsze ze faceci wiedzą o plotkach w poczekalni do gin. a nie wiedzą o tym , ile łez wylewa jego"ukochana" kolezance w rękaw.... "a mimo tych wszystkich okoliczności dzisiaj chciałabym zapomnieć, że byłam w gabinetach gin-facetów sprawił to mój obecny Partner, dla którego moja intymność jest Naszą intymnością i toleruje ON tylko ginkobiety, w sposób jednoznaczny, kategoryczny, opętańczy wręcz ..." To było najlepsze w całym topiku. Wyobrazam sobie to"sprawianie" - biedna..... I tak do panów tutaj piszących....nie dorastajcie proszę....bo nie będziemy miały się z czego pośmiać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca czasem, zgłaszam się jako jeden z tych, co nie zamierzają dorastać. Mimowolnie zwróciłaś uwagę na ciekawe zjawisko: że istnieją kobiety, jest ich wcale niemało, które podzielają nasz męski punkt widzenia, bądź dlatego, że same preferują ginekolożki, bądź dlatego, że uznają nasze zastrzeżenia co do gin facetów za godne uwzględnienia. Ten topik, i to jest duża jego wartość, pokazał nie tylko męskie fobie, ale także sprawił, że spora grupa kobiet, które argumenty i obawy swoich facetów podzielają, wyraźnie się tutaj uaktywniła. A jeszcze kilka lat temu taki temat zostałby li tylko wyśmiany, a kobiety myślące inaczej, niż Ty i Tobie podobne, raczej nie zabrałyby głosu. Cóż, jak mawiali starożytni Rzymianie: "Tempora mutantur, nos et mutamur in illis" ("Czasy się zmieniają i my wraz z nimi"). Na przykładzie tego topiku widać to bardzo wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestunia___a
oj baaaardzo się zmieniają, szkoda tylko , ze w strone starożytnego Rzymu chyba zacznę dziękowć losowi za swojego faceta zszokowal mnie ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szokują Was informacje na temat tego, jakimi spostrzeżeniami dzielą się ze znajomymi ginfaceci po wyjściu ze swoich gabinetów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
do podczytująca_czasem HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA moje hahaha z ciebie jest wieksze niz twoje. a skoro jestes taka douczona to zgadnij jakiego algorytmu uzylem do obliczenia czyje haha jest weselsze :P. "Świetny topik , jak się człowiek chce pośmiać....po nie najlepszym dniu....Ale widzę, ze coś wam upada....Nikt wam sie nie sprzeciwia ...Hmmmm...." Zgadzam sie z toba, wysmialem cie az malo zajadow nie dostalem. "To ja podsumuję....Garstka(na szczęscie) osobników(uwazających się za facetów) - zakompleksionych , niedowartościowanych , niedouczonych marzy o podporządkowaniu sobie kobiet " Powaznie. Odnosze wrazenie, ze sama dobrowolnie sie podporzadkowujesz rozkraczajac sie przed facetami. I widzisz oprocz zajadow od smiechu dojdzie ci wiekopomne odkrycie, ze podporzadkowujesz sie facetom ino wiory leca i nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz. To zapewne z tego douczenia. HA HA HA "No niektórym na pewno się to uda....Niestety kobiety to istoty słabsze i często ze strachuzrobią wszytsko, zeby tylko facet ich nie zostawił....a potem płaczą w rękaw kolezankom..." A ty komu placzesz? Kolegom w pozycji horyzontalnej? HAHAHA "I najdziwniejsze ze faceci wiedzą o plotkach w poczekalni do gin. a nie wiedzą o tym , ile łez wylewa jego"ukochana" kolezance w rękaw...." Ty to chyba nic nie robisz oprocz plakania, stad przybywasz tu aby poprawic sobie humor po slabszym dniu, co sama przyznalas. Spokojnie nie wszystkie sa takie placzliwe. "a mimo tych wszystkich okoliczności dzisiaj chciałabym zapomnieć, że byłam w gabinetach gin-facetów sprawił to mój obecny Partner, dla którego moja intymność jest Naszą intymnością i toleruje ON tylko ginkobiety, w sposób jednoznaczny, kategoryczny, opętańczy wręcz ..." "To było najlepsze w całym topiku. Wyobrazam sobie to"sprawianie" - biedna....." NIc tylko placzesz i wspolczujesz. "I tak do panów tutaj piszących....nie dorastajcie proszę....bo nie będziemy miały się z czego pośmiać....." Ciekawa koncepcja wyznacznika dorastania. Przymykanie oka na rozkraczanki wlasnej baby. Ciekawa koncepcja, godna douczonej placzki. A jak bardzo chcesz sie posmiac to topicow wesolych tutaj nie brak. od chuja i ciut ciut, co jeden to lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Do pestunia___a "oj baaaardzo się zmieniają, szkoda tylko , ze w strone starożytnego Rzymu" Chcialas blysnac. Nie wyszlo. Bywa. W starozytnym rzymie czlowiek wolny byl faktycznie wolny. To co teraz mamy to niewolnictwo. Poza tym cala kultura europejska to starozytny rzym. Zanim sie wypowiesz to sobie poczytaj. Zreszta od kobity nie ma co wymagac myslenia. Chlapia jezorem byle co ;). "chyba zacznę dziękowć losowi za swojego faceta" Podziekuj losowi zabierajac faceta na wizyte do pana doktora, z pewnoscia sie ucieszy. a w ogole to sprawdz czy nie wali cie po rogach, bo zazwyczaj ci so sie puszczaja nie maja zazwyczaj nic przeciwko. "zszokowal mnie ten topik" Poczytaj o starozytnym rzymie, zszokujesz sie bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×