Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

i co świńska ? zatkało ? może już złoże Twojemu mężowi i rodzinie kondolencje, bo jak już znikniesz z kafe i życia to nie będe miała jak 🖐️ dobranoc ciemnogrody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
tepoto jedna wez Ty poczytaj to co ja Ci podeslalem, a nie mi linka wstawiasz do strony, ktora jest strona kampanijna i sponsorowana na dodatek dane bioraca z palca. to tak jakbys mi przyslala strone mercedesa na dowod, ze mercedes to najcudowniejsze auto swiata. ogarnij sie, bo odnosze wrazenie, ze masz 15 lat i mozg tak wyprany, ze nie jestes w stanie pojac niczego. nie wiem jak mozna nie zrozumiec prostej statystyki, 50% trupow to na serce, 23% wszystkie nowotwory, a Ty dalej twierdzisz, ze na raka szyjki umiera najwiecej kobiet. wiecej sie wiesz niz na to umiera. Uruchom szare komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cass jesteś niemożliwa :D Brawa dla tej Pani; gdyby te ciecie umiały czytać to dawno by się dowiedzieli jak to się ma odnośnie kobiet ? a co ? nowotwory ! szyjki macicy i piersi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj link popieprzony to jakies gówno wyssane z palca :o my tu mowimy o kobietach !! a nie o tym na co Polacy najcześciej umierają :o nie ogarniasz tematu. Mówimy o kobietach i ich wizytach u ginekologa, dlaczego powinny chodzić i się regularnie badać, bo rak szyjki macicy i piersi zbiera coraz większe żniwo....rozumiesz to czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
a Twoj komentarz, ze wyszlo na to iz jestesmy idiotami to juz dopiero farsa. Ty wyszlas na idiotke, tepaka i przyglupa jakich malo. Nawet nie potrafisz ocenic procentow, ze 50 to jest mniej niz 20. A jeszcze brakuje tu 30 procent. a te 20 to tez jeszcze musisz rozdrobnic. rozumiem, ze przerasta to Twoje skromne mozliwosci. no coz nie kazdy potrafi uzywac mozgu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Poli :o Ja tu tym ciemnogrodom piszę, że najczęstszym nowotworem występującym u kobiet jest rak szyjki macicy i piersi i że warto raz na jakiś czas się przebadać a oni mi tu o zgonach Polaków...;/ mnie ogół nie interesuje, my mówimy tu o kobietach i o ich wizytach u ginekologów ;/ nie rozumiesz tematu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu :o zal mi Ciebie i Twoich kretyńskich postów 🖐️ żegnam ciemnogrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
polomargarita Przeczytaj to tepoto, dopiero sie wypowiadaj. jestem tam opisany rozdzial na kobiety i mezczyzn. tym samym udowodnilas swoj debilizm i to, ze nie przeczytalas nawet tego, wiem wiem czytanie Cie boli. Ja pierdole jak mozna byc takim tepakiem. nawet nie przeczyta i pierdoli kocopoly, pomijajac juz fakt, ze nawet bez podzialu na plec niewiele to zmienia statystyke. Malo tego jest tam napisane, ze na serce umiera wiecej kobiet niz mezczyzn, a na raka umiera wiecej mezczyzn niz kobiet. ale po chuj ja to Ci w ogole pisze jak jestes dla mnie totalnym zerem, skoro sie wypowiadasz, a nawet nie raczysz przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle tu nie bywam, ale czasem podczytuję. moje zdanie na temat facetów ginekologów już wyraziłam, ale powtórzę raz jeszcze - nie będę rozkładać nóg przed żadnym facetem prócz swojego i nie interesuje mnie, czy to lekarz czy też inny cudotwórca :P a z tymi chorobami to chyba przesadzacie. mam prawie 24 lata i w życiu nie miałam żadnej 'choroby kobiecej', ani nawet głupiego stanu zapalnego. wystarczy mieć 1 partnera i prowadzić w miarę zdrowy tryb życia. założę się, że piszące tu palaczki nie biegają co chwilę do pulmunologa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty casalblanka
hahaha kasablanka pogrążasz się coraz bardziej...ja nie mówię, że kobiety mają się totalnie nie badać, żeby nie było :) ale Ty po prostu farmazony wypisujesz takie, że szok. rusz tą łepetyną i policz te procenty, a nie pisz że na raka szyjki macicy umiera najwiecej kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj sobie co tam jest napisane a potem się wypowiadaj !! Nie rozumiecie w ogóle tematu ;/ Brak wam argumentów to piszecie o jakichś gaciach :o Szok i żal....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Casso -durna oto Twoje wypowiedzi: "dokładnie Poli Ja tu tym ciemnogrodom piszę, że najczęstszym nowotworem występującym u kobiet jest rak szyjki macicy i piersi i że warto raz na jakiś czas się przebadać a oni mi tu o zgonach Polaków...;/ mnie ogół nie interesuje, my mówimy tu o kobietach i o ich wizytach u ginekologów ;/ nie rozumiesz tematu ;/" ale wczesniej: " TYLKO ŻE ZROZUM DZIECKO DROGIE ŻE RAK SZYJKI MACICY CZY RAK PIERSI NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJE U KOBIET I TO ON JEST CZĘSTĄ PRZYCZYNĄ ZGONU....NIE NERKI, NIE SERCE, NIE JeLITA " Problem w tym, ze dla Ciebie 50 to jest mniej niz 20 (a te 20 to juz pisalem i tak tego nie pojmiesz :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty casalblanka
przestań już z tymi szokami, żalami i ciemnogrodami, papka medialna przeżarła Ci mózg dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty casablanka ooo
ona ma racje, casablanka oczywiscie, jak mozna nie rozumiec o czym sie mowi mowimy o kobiecych przypadlosciach jakimi sa coraz czestsze raki szyjki macicy i piersi anomalia nie trzeba zmieniac partnerow i miec mnostwo zapalen zeby miec raka wiesz, tylko cytologia ci wykarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czizass
ludzie opanujcie sie, ja walę. badania sa wazne i nie pierdolcie kurwa takich farmazonow ze kobiety nie choruja na raka bo zygac sie kurwa chce. coraz wiecej kobiet dowiaduje sie o raku a w polsce piec kobiet dziennie umiera na raka debile nie czytajcie starych statystyk do chuja tylko nowe a nowe mowia ze rak w polsce zabiera kobiety masowo !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czizass
kurwa no nie wierze ze dwa popieprzone debile z swinia i jebnieta anomalia pierdola takie chore kacapaly, az sie kurwa noz w kieszeni otwiera. leczcie sie pojeby na mozg, to jest chore co piszecie, co ma kurwa choroby ukladu krazenia do ginekologa i zachorowalnosci kobiet na raka kurwa jebnieci jestescie jak chuj nie warto w ogole z wami wchodzic w dyskusje 100 lat kurwa za murzynami jestescie !! chuj z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie trzeba zmieniac partnerow i miec mnostwo zapalen zeby miec raka wiesz, tylko cytologia ci wykarze " wykaRZe mi powiadasz... :D:D równie dobrze mogę mieć coś w płucach, mózgu, żołądku etc. i co, mam to wszystko co chwilę badać, bo a nuż mam nowotwór? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
to piekna wiara. ten link do tej strony co podala ta cassa-glupia-pinda to pewnie sponsorowana przez producentow szczepionki na hpv. przejrzalem troche i prosze http://www.profilaktykarsm.pl/content/page.jsf?resource=Module&id=27&firstArticle=true to wiele wyjasnia. trzeba zasiac strach i miec panaceum na strach jakim jest szczepionka. to tak jak w panstwach totalitarnych, trzeba miec wroga i oczywiscie jedynym obroncom przed wrogiem jest partia. Zwiazek radziecki mial imperialny zachod , muzulmanie maja szatanska ameryke, a kobitki raka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" k**wa no nie wierze ze dwa popieprzone debile z swinia i j**nieta anomalia pie**ola takie chore kacapaly, az sie k**wa noz w kieszeni otwiera. " gratuluję kultury i światowego obycia :D aż wylewa się z ciebie ta nowoczesność i wszechwiedza :D jak dla mnie to możecie chodzić do gina codziennie na 3-godzinne wizyty :P nie zakrztuś się tylko ze złości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×