Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość facet cas to kark i ma
podobno 140 kg to pewnie by ja rozniosł w drobny mak jak by ja zobaczyl o tej porze na necie :classic_cool: karki sa agresywne nie wiesz o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace sie
Ja jestem dziewica i jestem z tego dumna. Blone przebil mi moj ginekolog i od tego czasu badania u niego to sama przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablanca nie pierdol
ze mozna byc w 5 miesiacu ciazy i tego nie zauwazyc :o skoro nie miala okresu przez 5 miesiecy i do tego na pewno miala inne objawy ciazowe, zaokraglony brzuch etc., to musiala byc skonczona debilka zeby nie skumac ze jest w ciazy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace
Cassablanca - nie tlumacz matolowi bo za glupi zeby cos pojal. Przeciez jemu nie o to chodzi zeby kobiety byly zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace
Uwielbiam rozkladac nogi przed moim ginem, bardzo mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace
Podszywie - jak zwykle jestes dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casablanca nie pierdol masz problem ze zrozumieniem czytanych treści ? W piatym miesiącu trafiła do faceta, a miesiąc prędzej (4 miesiąc) była u kobiety. Myśl jak czytasz :o Nie miała objawów innych, dopiero później pobolewał ją brzuch. Nie miała okresu, miała plamienia tylko. Gin mówiła, że to normalne przy tabletkach anty. Ona nie ma płaskiego brzuszka, żeby w ciąży od razu było widać zaokrąglenie. oq wtrace masz racje, szkoda czasu, on i tak nigdy nie zmądrzeje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace
Cassablanka - "zmadrzeje"??????? Nie on chociaz przyzna sie sam przed soba ze zwyczajnie nie moze zniesc mysli, ze jakis inny facet ma .... a on nie... To jest glowny motor napedowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak gruby pasztet
mogl nie zauwazyc ze od 4 mcy jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace
Tak to jest jak komus sperma zaczyna mozg zalewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
No faktycznie zajebisty powod. a ja sasze, ze zaden facet nie chce ci wsadzic, w zwiazku z tym gin to jedyna okazja dla ciebie. nie przejmuj sie kazda kiedys trafi na swojego amatora :). Kompleksy to masz Ty wystawiajac publicznie swoje fotki szukajac poklasku i akceptacji. te wiesz sztuczne rzeszy i tona fluidu, a fuj. to dopiero ciekawe zjawisko. ciekawym jest rowniez Twoje wypowiadanie sie na temat czegos czego nie przeczytalas co juz udowodnilas, no coz ... a pomyslalas o tym, ze ludzie z Twojej wiochy skojarza zdjecie Twoje z Twoimi wypocinami bezsensownymi he he. To dopiero siara. Ale niestety jestes za tepa aby na to wpasc. I Ty sie szykuj juz na powrot starego o polnocy z nocnej zmiany na strozowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🖐️ co do oznak, że jest się w ciąży...Cassi pamiętasz jak ja zaszłam w ciążę, też długo nie było widać po mnie (tylko ja akurat byłam świadoma, że jestem w ciąży). Dopiero gdzieś od piątego miesiąca zaczełam się zaokrąglać tu i ówdzie :) A jestem osobą szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oq wtrace
Popieprzony - nie wiem co pijesz albo palisz ale juz wiecej tego nie pal. Bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ale się zdenerwowałeś.. :D Nie wiesz co napisać ?? no szkoda.🖐️a i pamiętaj że złość urodzie szkodzi 👄 Sis ❤️ no w zasadzie masz racje, po Tobie też długo nie było widać. Myślę, że to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
masz racje ogranicz uzywki, bo wyraznie wplywaja na twoja netowa forme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolodzy to Armia Czerwona
Niby wyzwalają (od chorób, raka), ale gwałcą honor jednocześnie, pozbawiają poczucia własnej wartości i sieją propagandę. Zupełnie jak ruscy swego czasu. Niby takie dobrodziejstwo to ich wyzwolenie, ale jaką hańbą i krzywdą (w szczególności kobiet mieszkających na trasie przemarszu wojsk) okupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolodzy to Armia Czerwona
Niby wyzwalają (od chorób, raka), ale gwałcą honor jednocześnie, pozbawiają poczucia własnej wartości i sieją propagandę. Zupełnie jak ruscy swego czasu. Niby takie dobrodziejstwo to ich wyzwolenie, ale jaką hańbą i krzywdą (w szczególności kobiet mieszkających na trasie przemarszu wojsk) okupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laryngooloog78
Nie rozumiem tych głupich tłumaczeń, że kobietom wszystko jedno czy idą do faceta czy do kobiety ginekologa. "Bo on już widział tysiące cip-ek i moja nie będzie wyjątkowa." To dla mnie cip-ka mojej kobiety JEST wyjątkowa, i robi mi różnicę ilu mężczyzn ma do tej cip-ki dostęp. Tłumaczenia niektórych głupich ku-rewek są na poziomie "nie przeszkadza mi i mojemu facetowi też nie powinno, że mnie Casanova przeleci, on przeleciał już przecież 1000 innych wcześniej, to jego zawód". Ale mi przeszkadza, NIGDY nie byłbym z kobietą która godzi się rozkraczać przed innym facetem, nawet dla celów medycznych (wyjątkiem są jedynie sytuacje rzeczywistego, nagłego, zagrożenia życia). Powodzenia ku-rewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdzielisz
NianiaNiunia -- " gdy mialam 18 lat, zaczelam wspolzyc, ale nie wiedzialam, k**wa, ze chociaz byl prawiczkiem, przekazal mi HPV. " SKĄD PRZYPUSZCZENIA ŻE PRAWICZEK CIE ZARAZIŁ NIBY JAK??????? tzn. dałaś mu ale to TY mogłaś już to mieć.... Kobietki napiszcie co czujecie podczas badania? wiem że nie jest to zbyt przyjemne, ale jakie są odczucia? mogła by jakaś tak dokładnie to całe badanie opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadz se palec w tylek
i wyobraz, ze patrzy na to twoja mama/siostra. mozna to do tego porownac. jezeli myslisz, ze jest w tym choc troche erotyzmu to pomyliles portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sam
badam zone (do potrzeb kalendarzyka - jakos sama nie moze sie zmusic) i mimo iz to MOJA ZONA nie jest to dla niej przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
nie wiem jak mozna w necie pytac o opis badania skoro w necie jest pelno nie tylko opisow ale rowniez filmow instuktazowych. chociazby na youtube jesli komus nie chce sie szukac w googlach. Zreszta na youtube jest wszystko co trza. chcesz zobaczyc jak zaklada sie cewnik, nie ma problemu. Malo tego sa nawet cale operacje pokazane. jest nawet strona medyczna gdzie sa filmy instruktazowe jak wykonuje sie wszelakiego rodzaju badania. no dobra masz zebys sie nie spocil szukajac, bo to teraz cieplo sie zrobilo ;) http://www.easy-share.com/1906708634/Pelvic%20Examination.wmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Ciekawy watek http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4501749 . nam maja nie przeszkadzac rozkladane nogi przed jakimis fagasami, a im przeszkadzaja takie pierdoly ;). czasem zaluje, ze nie jestem pedalem, zycie byloby latwiejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy nadal tu pierdolicie od rzeczy :D wizyty u gina są potrzebne, trzeba tylko wybrać się do odpowiedniego. Wstyd i zażenowanie zawsze się pojawi, ale tu chodzi o nasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×