Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła studentka 89

Gdzie w Krakowie najlepiej mieszkać jak się studiuje?

Polecane posty

Gość gość
ja wynajmowałam rok i już mam dość... teraz z moim facetem chcemy kupić dwupokojowe mieszkanie do 50 m... najbardziej podoba nam się to: http://www.activ-investment.eu/lokal/2511 i jest właśnie na nowej hucie :) ale okolica fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośka122
dokładnie miałam to samo...wynajmowanie mieszkania kojarzy mi się z męką (może ja zawsze tak trafiałam) i w sumie marzy mi się już coś swojego, mieszkanko do urządzania. tam na Okulickiego, o którym pisze gość, jest spory wybór metraży - co dla mnie (wiadomo, zasoby finansowe nie są nieskończone) było akurat fajną opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zastanawiam się czy kupić tam mieszkanie.... Czy są jakieś dzielnice, które szczególnie możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hughud
Macie racje z ta Nowa Huta:) Fajne osiedle sie tam kroi i coz....za kilka lat trzeba bedzie o czyms takim dla siebie pomyslec :) Ale lokalizacja i ogolnie uklady mieszkan sa swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej się przejechać w daną okolicę, pochodzić popatrzyć na komunikację, sklepy itp. Następnie dobrze poszukać w internecie, może istnieją fora mieszkańców jak np. Forum Mieszkańców Okulickiego w Krakowie www.okulickiego.pl gdzie można wiele się dowiedzieć. Jest też tam dział dla nowej inwestycji Zilmexu - Złota Jesień. Takich stron na dane osiedla, czy bloki jest mnóstwo, opisują bezpieczeństwo, infrastrukturę, i inne problemy. Zawierają również oferty wynajmu czy sprzedaży mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikke
szukam mieszkania w Krakowie, polecacie jakiegoś dewelopera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIA_67
A w jakiej okolicy? bo to ma znaczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikke
najlepiej by było, gdyby to było coś nieopodal centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIA_67
To zerknij sobie na ofertę tętnowskiego...tam są fajne mieszkania i całkiem blisko centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikke
a ty mieszkasz na jednym z tych osiedli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIA_67
Tak, jestem mieszkanką...inaczej bym się nie wypowiadała na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikke
super, a na którym z tych osiedli mieszkasz, jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_67
Jasne, przy ul. wrocławskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikke
dzięki ogromne, zaraz sobie przejrzę te mieszkania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krakow korzystne miasto pod wzgledem studentow, taksowki nawet tanie :) www.radiotaxi919.pl nie to co w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek40
Wybierz coś niedaleko centrum. na przykład dzielnice Krowodrza. Zawsze dużo fajnych lokali w okolicy, ciągle coś się dzieje. Jeśli szukasz mieszkań w Krakowie to rzuć okiem tutaj http://www.ap7.pl/ . Może wpadnie Ci coś w oko albo w tej dzielnicy, albo innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila678
Zależy co kogo interesuje, ja jak studiowalam wynajmowalam mieszkanie jak najblizej uczelni. Oczywiscie za poszukiwania trzeba sie wziasc odpowiednio wczesnie, zeby potem nie bylo problemu ze znalezieniem. A po studiach proponuje uwolnic sie od kieszeni wlascicieli i zainwestowac w cos wlasnego. Ja wlasnie tak zrobilam, z mezem wzielismy kredyt w programie MDM-u i i jestesmy szczesliwymi posiadaczami wlasnego M2. Kupilismy mieszkanie przy wrocławskiej http://www.geogrupa.pl/pl/oferta/krakow/fabryka-czekolady , w cichej i spokojnej dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w Krakowie to tylko w obrębie plant. Reszta to zad***e gdzie diabeł mówi dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak zrobilam, zostalam po studiach :) otworzylam dzialalnosc gospodarcza i mam dzieki temu wiele benefitów, np przejazdy bezgotówkowe w tej korporacji www.radiotaximpt.krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków jest cenowo dużo lepiej dostępny, niż jeszcze kilka lat temu - mocno się to pozmieniało. Kiedy te stawki raczej były bliższe Wawie, a jednak teraz trafia się okazje cenowe na poziomie średniej i małej wielkości polskich miast. Wystarczy zerknąć na to - http://www.ap7.pl/ Widzicie? Nowe mieszkania po 5k. Czyli jednak można tam mieszkać na dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapcie namiary - https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/krakow W Krakowie bardzo dużo się buduje, szczególnie na nowych dzielnicach - jeśli odległość od centrum jest znaczna, to można naprawdę kupić mieszkanie za dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie bierz pod uwagę biuro nieruchomości gnk.pl. Mi pomogli nie tylko kupić nieruchomość (idealnie zmieściłem się w założonym budżecie), ale jeszcze otrzymałem wsparcie przy wykańczaniu wnętrza przez solidną ekipę. Mają dużo kontaktów, praktycznie od ręki dostałem ciekawą propozycję. U mnie strzał w dziesiątkę. Samodzielne przeglądanie ofert i dogadywanie się z ludźmi to porażka. Z pośrednikiem wszystko gładko idzie. Polecam z czystym sumieniem, ogarnięci, mili, profesjonalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno przeprowadziłam się do Krakowa i planuję zakup własnego M. Najbardziej spodobały mi się mieszkania na https://www.nowa5dzielnica.pl Takie jednopokojowe z balkonem to wydatek rzedu ok. 200 tys. zł, a okolica jest bezpieczna, dużo zielonych terenów i właściwie dojazd do głównych miejscówek typu rynek glówny czy uniwerystet zajmuje chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×