Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona dajka

Zawsze byłam dajką

Polecane posty

Gość Purpurowa Łza
fajnie ktoś napisał.. jak poczuje potrzebę spowiedzi- udam sie do instytucji ktorą ku temu stworzono.buhhhaaaaahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
panie psychologu.. nie rob jaj.. moze mi pomoze to lekarstwo ktore Waszmości pomogło.. kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska2222
MOZE GDYBYS przestała zarabiac dupczeniem bys zmądrzała, bo w takim zawodzie raczej sie "nie rozwijasz"!!!buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
laska a skąd wiesz? po czym wnioskujesz? .. zdradz mi tę tajemnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie chce pracy w innym zawodzie, bo:a) nie ma szansy wtedy na lepszy zarobek - znaczy sie jest materialistka i wszystko ma w doopie, jeśli ma kase...częśto tacy ludzie mają motzno ograniczone i spłycone myslenie na wielu gruntach....b)jej facet odszedł do innej kobiety i świadomie lub podświadomie będąc prostytutka mści sie na wszystkich kobietach zabierając im mężów, choć na tą krótką chwile....świadczy to o traumie osychicznej i kwalifikuje sie do leczenia:(Tak, czy owak - powody są arcy-żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska2222
purporowa wnioskuje bo twoich głupich wypowiedziach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka0013
Dokładnie! nie mówcie że wszyscy zdradzają, bo tak nie jest. To że jakiejś Pani się wydaje, że o życiu wie dużo bo miała w sobie mnóstwo kutasków i niedowartościowanych fiutów liliputów, to nie znaczy, że ma dobrze w głowie. Kobieta, która ma honor i się szanuje nie wygaduje takich głupot, a już w ogóle nie jest dziwką. Z resztą sprzedawanie się, obnażanie przez obcymi , to jest po prostu żałosne i denne zajęcie. Jak są jacyś napaleńcy, zwierzęta to idą do takich Pań, ale w zgodnym i kochającym się związku nikt nie myśl popędem seksualnym i nie kieruje się instynktem jak ZWIERZE. Osobiście się brzydzę takim zajęciem. Nie wyobrażam sobie , jak to jedna dziura może wpychać tyle wrednych, obcych, sterczących i tryskających nasieniem fiutów. Przecież to jest ochydne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
pozdro 600 po piewsze primo- CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM- bo nie chce mi sie powtarzac. moj narzeczony zmarl rok temu. po drugie primo- nie licz moich zarobkow, sama potrafie. LASKa- kto nic nie robi nie popelnia błędow.. napisz ty coś sensownego i poddaj pod dyskusje, ciekawe czy sie wybronisz, bo czasami w afekcie i gdy atakują cie z roznych stron mozna pogryzc samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek123
do Purpurowa Łza - wierze ze to co mowisz o tych wszystkich kochających męzulkach ktorzy do Ciebie przychodzą t prawda. zawsze tak myslałam ze to oni własnie z takich usług korzystają ale wiesz co jak sie to usłyszy z ust osoby realnej (chodzi o to ze ty tego doswiadczylas) to jakies takie bolesne jest przynajmniej dla mnie. Bo zdaje sobie wtedy sprawe ze u ciebie mogl byc moj partner, ojciec it. PS oczywiscie nie oceniam ani nie krytykuje Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się jej czepiliście. Zarabia tak jak chce, pracuje tak jak chce. Jej sprawa jej wybór jej pupcia jej kaska. Praca z pewnością łatwa nie jest bo różne typki się na pewno zdarzają. Ale to WYBÓR PURPUROWEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
smutek 123 - ja sobie zdaje sprawe z tego ze to bardzo bolesne, stąd te ataki, bluzgi i agresja, wyrzuty ze zabieram komus męża. Ja nie zabieram nikogo. Chcecie by wasi mezowie angazowali sie uczuciowo mając kochnki? sex z prostytutką czasmi nawet leczy związki. Bo..panowie sobie wyobrazają ze prostytutka to profesjonalistka, laleczka na rozkazy- a pozniej jest wielkie rozczarowanie, ze ona jest taką samą, bądz gorsza kobieta niz zona. I wtedy ze spuszczonymi ogonami wracają do kochających zon. Teraz bedzie zjebka- alrealne doswiadczenia.e to są tylko moje doswiadczenia , i zapewne bolesne dla niektorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
*moje realne doswiadczenia z tej pracy*( cos sie pokickało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa cala ta afera zaczela sie od tego ze zle sprecyzowalas zdanie, zawod dziwki byl i bedzie tu nie ma o co sie spierac, glownie chodzi o text\" kazdy facet zdradza\" a przeciez jak juz wiemy nie kazdy. Faceci zdradzają tak jak i kobiety ale nie kazdy i nie z kazdym - gdyby tak bylo to po co bylyby komu wogole jakies zwiazki. Pozatym gorzej gdy zdradzi kobieta - bo ona angazuje sie emocjonalnie itd (wiekszosc) a facet idzie do dziwki czy kochanki zrobi co swoje i wraca do domu bez zbędnych uczuc dla kochanki(wiekszosc) Ale musimy tez wierzyc ze sa ludzie dobrzy i kochajacy nawet jesli dla niektorych to MATRIX! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek123
wiem Purpurowa ze Ty nikogo nie zabierasz. Ja tu bardziej winie tych kochjących mezulkow, ojców itp. Dlatego dziwie sie kobietą, które Cie atakują. Przeciesz gdyby mężczyzni ni chcieli korzystac z usług prostytutek to by ich zwyczajnie nie było. Prostytutki są dlatego że męższyźni chcą tego. Ale fajnie że napisałaś o tym innim spojrzeniu - nigdy bym tak nie pomyslała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska2222
purporowa łza masz na imie Magda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska2222
facet ci zmarł, a Ty sie puszczasz?jak mozesz??on to wszystko widzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
przybywam z daleka Nie było moim zamiarem obdarcie kochających, porzadnych kobiet ze złudzen. Kazdy z nas ma swoj rozumek i potrafi wyciągnąc wnioski ze swojego zycia, małzenstwa, i sorry wielkie ale gdybym miała faceta i wierzyła mu w 100% albo i wiecej- to bym sie nieprzejęła tekstami jaiejś dziwki, bo zwyczajnie nie miałbym powodu. I nie robiłabym wielkiego halo i awantury i nie czepiałabym sie bez powodu. Takie wnioski na koniec dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska2222
smutek123?tez uwazasz, ze wszyscy faceci zdradzaja, uwierzyłąs jakiejs dziwce z netu?moze swojegi faceta tez podejrzewasz jak tak gratuluje głupoty!!masz swoj rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska2222
dlatego sie Tobai dzwiko nie przejmuje, ale nabija sie z ciebie i twej głupoty i płytkosci spojrzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska2222 naucz się pisać
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpurowa nie przejmuje sie dziwkami bo wierze w mojego faceta i nie krytykuje ciebie za twoj zawod czy poglądy a jedynie wymieniam swoje bo przeciez do tego sluzy forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek123
laska - ciekawe gdzie wyczytalas ze uwazam ze wszyscy faceci zdradzaja, a juz wogole ze podejzewam mojego. Ty moze czytaj literki a nie filozofuj i domyslaj sie. bo widze z mysleniem u ciebie to kiepsko bardzo jest. IQ pantofelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent07-700
no i co z tego???????????????????????????kogo to??????????????????????????dawaj sobie dupy komu chcesz . sorry, Ja nie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
laska buhahahahahaha.... dzis zaden problem być PORZADNYM czlowiekiem, bo morale porządnych obnizyło sie do poziomu każdego innego człowieka. Nabijać sie z ludzi każdy beton potrafi- stworz sama coś sensownego i nie czepiaj się..i nie dorabiaj ideologii tam gdzie jej nie ma i nie być powinno. Tu jest zwykłe fizis- bez wysokiego( takiego jak Twoj IQ..buhhahaha)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
muzziiiii i jak mam ci biedaczku wytlumaczyć ,ze kurwy bzykają sie za kase, a Ona Dajka dla przyjemnosci swojej to robi?? i mam wrazenie ze to ona zdobywa faceta? Narysować, bo slowo pisane niedociera? buhahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
kobieta wyzwolona hmm... jak dla mnie to taka babka co nienosi bielizny i pierdzieli w czapkę konwenanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×