Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

jaka ta nasza Polska jest cudowna

Polecane posty

w zeszlym tygodniu znajomy przegrał sprawe sadowa z ZUSem:o gdy mial niespelna 18 lat w wypadu zgineli jego rodzice......on przejał opieke nad swoja mlodsza siostra przez kilkanasie lat ZUS placil jej rente...iraz pieniadze jemu zeby ja utrzymywal a rok temu ZUSOWI sie cos odwidzialo i kazali mu wszystko zwracac wraze z z odsetkami ktore narosly przez ostatni rok:o razem wyjdzie kilkaste tysiecy:o mowie wam coraz bardziej kocham ten kraj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwidzialo:o a nie moze sie jakos odwolywac?? wogole co to kuzwa znaczy odwidzialo?? jebane urzedasy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie przepadam za naszym krajem i za tymi mordami z telewizji, które tylko sie potrafią kłócić. Moim marzeniem jest się stad ewakuować, ale z drugiej strony gdzie jest państwo idealne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now lasnie przegrali sprawe odwolawcza wszysto ruszylo rok temu..odwolali sie....i teraz dodatkowa musza placic odestki ktore narosly przez ten rok........ a mieli oboje takie plany:( a teraz maja dlugi do konca zycia:( i za co? za to ze opiekowal sie siostra i nie pozwolil jej isc do domu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w polsce rzadzi banda imbecyli i kretynow :( normalny czlowiek jak nie kradie, nie oszukuje i nie kombinuje to jest tylko bity w dupe ja bym zaskarzyla polske do trybunalu w strasburgu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie
do tvn zadzwon! naglosnij sprawe w tv!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię Ci pain au chocolat, powiedz koledze żeby nagłośnił sprawę gdzie się da, niech urzędasy nie myślą, że wszystko im wolno a obywatel będzie siedział cicho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CZEMU NIE -> ma racje, niech napisza do sprawy dla reportera, uwagi i takich tam....a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mu to juz mowilam......pierwsza moja rekacja byla identyczna jak wasza.....ale on powiedzial ze narazie jest tym zmeczony, ze ma dosc juz tej szarpaniny z Zusem...., a jego siostra jest załamana bo uwaza ze to wszystko jej wina i ze to ona powinna zwracac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu możesz wszystko opisac
e-mail: uwaga@tvn.pl nie ma na co czekac !!!!!!!!!! a jak nie to Strasburg ...skurwysyny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel 70B -> no polacy wybierali ................ co nie zmienia faktu, ze ta banda imbecyli i kretynow maskuje sie jak moze przed wyborami.... :( a jak juz sie do zloba dorwie, to hulaj dusza, piekla nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×