Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwonaherbata

12.03.08 przełomem mojego zycia....zaczynam walke z kilogramami

Polecane posty

nieoczyszcozna wygladasz na szczupla? czy raczej jestes nabita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasia
Może też sie do was dołacze....Choc zaczynam juz od poniedzialku to codziennie jem jak mały prosiaczek...Chciałabym schudnać 6kg, zmienic powoli całe swoje życie....wziąć sie za siebie... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnuś
hej dziewczyny:) To ja tez bym chciała sie przyłączyć jeśli można oczywiście... Mam 166cm i ważę 58kg. Chciałabym schudnąć około 5kg. To niedużo wiec może przy waszym wsparciu uda mi sie...Kiedyś udało mi sie schudnąć 10kg i ważyłam 48kg,ale po prostu przestałam jeść. Dobrze,że rodzina zauważyła co sie dzieje bo nie było ze mną za wesoło. Teraz chce to zrobić z głową i mam nadzieje że mogę na was liczyć.Damy radę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoczyszczona
Wyglądam na nabitą, mam coraz większy cellulit. Jeszcze w ostatnie wakacje jak np. stałam to było go widać minimalnie, teraz uda- galareta. Na pewno nie można o mnie powiedzieć, że jestem szczupła. Większość kilogramów ulokowało się w d**ie, udach, biodrach, mam też boczki. Jestem ''szeroka'', brzuch płaski, łydki ok, ale reszta do naprawy. Mam też pulchną buzię- a jak chudnę to właśnie z buzi mi najpierw schodzi- bardzo mi na tym zależy. Również nie wierzę w diety cud, chcę przejść na zdrowe odżywianie, przede wszystkim : zero białej mąki, w ogóle chleba- chyba że ciemny np ze ślwikami i na zakwasie a nie drożdżach; zero CUKRU! jestem uzależniona od słodyczy...ale koniec. W niedzielę zjadłam pożegnalną pizzę;) no i odstawiam wysoko przetworzoną żywność. Jak najwięcej surowego i gotowanego, ale świeżego. Nic z mrożonek itp. Mięsa nie jem 4 lata. Nabiał też mocno ograniczony. i przede wszystkim RUCH! nie ma wymówek, już jest ciepło, dzień coraz dłuższy. Mam rower, rolki, sprzęt do domowych ćwiczeń ( podstawowy). Las dookoła. Psa. Wszystko pod ręką:) mimo 20 lat czuję się staro, zero mięśni, ciało obwisłe i miękkie w złym tego słowa znaczeniu + ten koszmarny cellulit. powodzenia i wierzę że tym razem się uda!!! trzymam za Was wszystkie kciuki. Afirmujcie się, wizualizujcie, wyobrażajcie jak wyglądacie - 10, 20 kg:) pomaga. I do pierwszych efektów nie patrzcie w lustro, przynajmniej na mnie to działa przygnębiająco ( ''i tak jestem beznadziejna, skonczona, ide jeść...'') a tymczasem lece na wieczorny truchcik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z poranną kawką w dłoni! :) A później na śniadanie jogurt z musli. No Dziewuszki ! wyłaszić z pieleszy i zaczynamy!!! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoczyszczona
a ja herbatka z dziurawca, zaraz rower i sniadanie pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona herbata to ja:)....tak o dla wiadomosci...ja juz jestem po sniadaniu wypilam juz kubek czerwonej herbaty i zielonej oraz pare łyzek kapusty pekinskiej z sosem wloskim ok 50kcal zjadlam max jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
Ja tez dzis zaczelam. Nie jem slodyczy. Zadnych! Przez swieta rowniez. I tak bedzie az schudne. Po godzinie 19 tylko jogurt albo owoc. No i jem kiedy jestem glodna. Do tego cwicze. Raz w tygodniu basen, raz w tygodniu tance, 2 razy w tygodniu biegi i 2 razy w tygodniu rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Firanka! Pekińską? z rana??? Podziwiam ;) Ja bym tego do ust nie wzięła na śniadanie. Ani mięsa :D W ogóle kiedyś nie jadałam śniadań, ale się naczytałam że to zdrowe więc się zmuszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze nie moge patrzec juz na siebie mam taki wielki brzuch eh:/ musze cos robic....napoczatku troche niezdrowo bede chudla zeby organizm ruszyc poprostu lecz z czasem zdrowe nawyki wejda w moj jadlospis...a teraz uciekam do szkoly odezwe sie tak po 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoczyszczona
-jabłko -2 x jogurt naturalny bez cukru z otrębami i płatkami otrębowymi - 2 x kawa niestety i dziś już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topic pada???? :( Ja dziś po śniadaniu zjadłam kanapke z tuńczykiem, zupe, 4 kromki z masłem, kilka mentosów owocowych. Ja nie mogłabym tak jak Ty, Nieoczyszczona.. Bo po kilku takich dniach rzuciłabym się na żarcie ze zdwojoną siłą :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoczyszczona
wiem wiem, ale ja tak tylko na początku- żeby się wślizgnąć w odchudzanie, przyzwyczaić do lekkiego głodu- kiedyś tak schudłam. Ale te 4 kromki z masłem to też chyba niezbyt dobrze?;) jeśli już to polecam chleb razowy na zakwasie + masło + posypane otrębami. bo do swojego powyższego menu zapomnialam dodać 1 kromki tegoz chleba. i jabłko drugie. każdy inny chleb - wróg nr 2( na pierwszym miejscu cukier; ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieoczyszczona... zmień proszę nick na \"normalniejszy\" :D i się zaczernij. Wyglada na to że zostałyśmy same. Ja z tym chlebem to dlatego że @ nadchodzi, a wtedy to mogłabym jeść naokrągło, słodkie, słone, kwaśne, gorzkie, co popadnie. Ty też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy normalniejszy? ;) może dziewczyny jeszcze się pojawią- minął dopiero jeden dzień choć przyznam, że na kilku wątkach już bywałam - a jak mi się nie udawało, rezygnowałam bez słowa...wstyd było się przyznać. co do okresu to jasne... mi tez się zbliża ale od dziś jestem lekko przeziębiona i apetyt opanowany. Miewam poważne \'napady\', nie wiem ile wtedy zjadam ale na serio co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Chodziło mi bardziej o coś w stylu Kika, Mika Lila, ale Oczyszczona (???) ... hmm a niech bedzie :D :D Więc dzień dobry o poranku Oczyszczona :) Dostałam dziś @ więc mogę powiedzieć ufffffffffff i że koniec napadów niekontrolowanego obżarstwa :) Widzisz.. ja muszę mieć taką \"dietę\" żeby sobie niczego nie odmawiać, bo inaczej \"umarł w butach\" :P Póki co udaje mi się od kilku dni zjadać na śniadanie jogurt z musli, a w pracy serek wiejski. Zobaczymy jak będzie dalej. Wczoraj pozwoliłam sobie na kilka mentosów owocowych, ale MUSIAŁAM zjeść coś słodkiego. Lepiej było to niż całą czekoladę np ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
Hej dziewczyny. Ja wczoraj juz drugi dzien nie jadlam nic po 19 i jestem z siebie dumna. I zadnych slodyczy. Teraz jem dwie kanapki z serem razowym. na slodycze mam calkowity zakaz bo ja niestety nie umiem zjesc jednego kawalka czekolady tylko jak zaczynam to ida wszystkie slodycze ktore sa w domu. A niestety jest ich sporawo bo moj facet uwielbia. Chcialam dzis isc na rower ale pogoda taka sobie. Chyba pocwicze w domu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta:) moge do was zagladac?:) zostalo mi 8kg do wymarzonego celu i chcialabym go zobaczyc juz maju..:) biegam codziennie, zaczelam wczoraj a6w, oprocz tego cwicze jakies brzuszki, pompki, krece na twisterze, czasem chodze na basen:) odchudzam sie od 17.02, ale mialam eraz 2-3 gorsze dni, ale nie przeszkodzi mi to w kontynuowaniu odchudzania. do konca marca chce zobaczyc na wadze 72kg.. i zobacze..:) mam 17 dni!:) 3majcie sie dzielnie!:) wszystko jest do zrobienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem skąd Wy bierzecie siłę na ćwiczenia... ja mam zero kondycji, dosłownie zero. Nie ćwicze raz i długo, tylko 3-4 razy dziennie po kilka kilkanaście minut- na więcej nie mam siły :/ tylko na rowerze mogę jeździć i jeździć. Bieganie pół h to chyba za parę lat intenswynych treningów;) kwiateq- ja z takim \'pozwalaniem sobie\' mam złe doświadczenia, u mnie to sie nie sprawdza. Jak napisała laolaila- nie umiem zjeść jednego kawałka, od razu wszystko, poza tym po jednym kawałkyu wydaje mi się że wszystko skończone i wpadam w obżarstwo. 3 lata temu schudłam 10 kg prawie na głodzeniu się, tj activia, płatki fitness, jabłka i dużo wody. Nie wiem jak to zrobiłam... ale pamiętam że jakoś latwo mi szło, teraz chcę tak samo zaczać a w trakcie coś pozmieniać na zdrowsze. Tyle razy już próbowałam:/ ja jestem po półgodzinnym spacerze w lesie z psem, idę się kąpać i śniadanie- activia z płatkami, otrębami i kromka chleba na zakwasie z sałatą. Później w planach pomidor ze szczypiorkiem i cebulą. A potem nie wiem, w każdym razie na próbę- dzień bez kawy:) pzdr i nie żryjcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za te wypracowania, ale jakos już tak mam:p chcialam jeszcze naipsać, co tym razem ( i ostatecznie! ) zmotywowało mnie do diety. Mój chłopak powiedział : że Ty masz czelność jeszcze jeść.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczyszczona wkrótce- skad biore sile? hmm.. z mysli, ze jak stane na wage i zobacze 65-66kg, a mysle, ze przy moich 179cm bedzie idealnie to az chce mi sie zyc.. i pomysle, ze rok temu wazylam ponad 90 kg, a teraz jestem piekna.. to mi daje sile:) buziaczek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja się przyłączam. Zaczynam od dzić. 1 dzien robię sobie glodóweczkę oczyszczajacą , a potem zobaczymy. Chcialabym sie zaczać zdrowo odżywiać, więć mowię koniec ze słodyczami, fast foodami, słodkimi bułeczkami, colą ... moze przejdę na dietę 100 kcal, glownie chcę jesc warzywa , owoce i produkty mleczne typu kefir jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
Idzie wiosna, a ubrania za małe. Depresja , przejadanie stresu i efekty niestety są. Czas coś z tym zrobic.Chętnie porozmawiam z innymi na ten temat , może będzie łatwiej. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
Co zrobic żeby się zaczernic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u gory po prawej stronie tam gdzie jest ikonka np spis tematow czy nowy temat jest takze ikonka preferencje, kliknij i postepuj wedug instrukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 2 dzien a6w zaliczony... moj brzuch.. masakra..takie mam slabe te miesnie. ale mam nadzieje, ze wytrwam chociaz do polowy tych cwiczen, ale zalozylam sobie ze chocby nie wiem co nie odpuszcze.. a za 1,5 miesiacca bede miec o wiele mniejszy brzuch.. bo tylko on mi przeszkadza!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więc i ja zapytam...
cześć dziewczyny jakie macie ćwiczenia na brzuch? ja waże 69 kg przy wzroście 173 :( masakra nie chce dużo schudnąć,w sumie zależy mi tylko by zrzucić coś z brzucha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abs 8 minut lub a6w.. a poza tym duzo aerobow na spalenie tluszczyku jesli ci na ty zalezy: spacer, bieganie, rower, plywanie:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×