Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mopsik

Plnener w dniu slubu?

Polecane posty

Witam kobitki, pomóżcie!!! 2 sierpnia wychodzę za mąż i nie wiem czy zdecydować sie na plener ślubny w dniu ślubu, czy innego dnia? Boje sie upału, ze makijaż mi spłynie i w Kościele będę wyglądać źle, co dopiero na weselu. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaplanowalam zdjecia w plenerze, martwie sie tylko o pogode, zeby nie padalo . makijaz mozesz zawsze poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugeruję inny dzień gwarancji pogody to i tak nikt Ci nie da, zadnego dnia :p ale przynajmniej bedziesz miała mniej stresu w dzień slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam "plener" na miejscu w restauracji, bo są tam jakieś skałki, wodospady, ogród, staw i inne takie bajery, tak więc nie muszę nigdzie jechać, będę cały czas na miejscu:) Zawsze na weselach nie podoba mi się jak młodzi jadą na plener i zostawiają gości bywa że na kilka godzin samych. Lepiej chyba zrobić sesję w plenerze w jakimś innym dniu po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja plener planuje przed weselem jakos tak o 12 - 13 u nas tak sie przyjelo ze przed uroczystoscia sa zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja slub mam o 17, na plener wstępnie umówiłam sie na 14 tego samego dnia. Zdania są podzielone- jedni mówią że to za dużo stresu , inni, żeby zrobić wszystko za jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zdjecie plenerowe w tygodniu po slubie. Umowilismy sie z fotografem ze jak tylko bedzie ladna pogoda to jedziemy na zdjecia (slub 29 wrzesien, plener pierwszy tydzien pazdziernika). Wszystko bylo bez stresu, biegalam w sukni po plazy, moczyłam nogi w morzu, spacerowalismy molem w Kołobrzegu itp a za nami jak cien fotograf ktory zrobil nam niesamowite zdjecia. I z doswiadczenia mojego i moich znajomych najlepiej jest robic plener juz po slubie, w dzien slubu wszyscyb sa nerwowi, Panna Młoda boi sie ze pobrudzi suknie, fryzura sie popsuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja bym chciała sesję w dniu ślubu bo innego dnia niestety nie mamy z narzeczonym tej możliwości... a co jeżeli nie będzie pogody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Jeśli nie będzie pogody, zostają jakieś ciekawe wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również proponuję inny dzien niz dzien slubu...mniej stresu przede wszystkim ...nam fotograf powiedział ze zdjecia zajma conajmnie 3 -4 godzinki wiec dzien slubu odpada całkowicie..no i zalezy gdzie chcecie miec zdjecia zrobione My wybralismy plener w ktorym sie troszke pobrudzimy:)) A i jeszcze jedno..byłam u kuzynki na wesleu i młoda para pojechała po obiedzie na zdjecia ..nie było ich dobre 3 godziny...dla mnie wesel bez młodych to nie wesele:))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdjęcia plenerowe trwały 4 godziny. A co do zdjec w ciekawych wnetrzach.... dla mnie odpada bo ja zawsze marzyłam (i teraz taka mam) sesje plenerowa na świeżym powietrzu. Ale oczywiscie jak kto woli, zeby tylko sesja byla czasem mile spedzonym i zdjecia takie, do ktorych lubi sie pozniej zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ślub 9 sierpnia o 16:00. Z fotografem ustaliliśmy , że sesja będzie po ślubie przed weselem. Tylko nie wiem, czy to technicznie dobrze wyjdzie? 16-17 Msza 17-17:30? życzenia pod Kościołem itd? 18-18:30 przyjazd na sale, przywitanie itd 19-19:30 pierwszy taniec i posiłek 20-22 plener? nie wiem czy to dobre wyjście, tą rozpiskę ułożyłam 5 min temu bo tka mi się to widzi. bierzemy ślub w kosciele, gdzie braly slub siostry mojego narz, do tej pory bylo tka, ze po kosciele byly zyczenia, prezenty itd. Może lepiej to przenieść na sale a zaraz po Kościele pojechac na plener i dac gościom czekac na nas na sali z godzinę? a potem jeszcze pod wieczór gdzies wyskoczyć na plener wieczorem czy coś takiego? Czy może po Kosciele, zyczeniach itd. pojechac prosto na plener a goscie na sale, niech usiada i poczekaja az my przyjedziemy? czy tak jak w rozpisce napisalam? troche mi sie ten plener pozno wydaje, ale w koncu to sierpien, jasno bedzie...poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. dodam, że nie chcę mieć pleneru przed Mszą (nie chce udawać swieżo poslubionej żony..) ani w inny dzien po ślubie, bo wtedy makijaż będę miala niedobry i fryzurę do zdjęć, a chcę wybrac jakieś zdjęcia i powiększyć maksymalnie i na ścianę walnąc, tzn. zrobić jakies fajne artystyczne i oprawić w rame itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam ślub 2 sierpnia i zdjęcia w plenerze będą tego samego dnia i mam nadzieje ze pogoda dopisze, jednak w tym dniu wygląda sie najładniej-to urok tego dnia i dodatkowa atrakcja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×