Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 10m-cy zona

Już cię nie kocjam - po 10 m-cach małżeństwa

Polecane posty

Gość 10m-cy zona

Muszę z kimś porozmawiać, a nie chcę mieszać w to rodziny i przyjaciół. Po 10 miesiącach małżeństwa mąż powiedział, że mnie już nie kocha. Wszystko mi się zawaliło. Do tej rozmowy wszystko było jak w bajce. Mój mąż był dla mnie cudowny, chodzący ideał, moja połówka na dobre i złe. Pobraliśmy się z miłości, nie mieliśmy problemów - sielanka. Aż tu mąż powiedział, że mnie nie kocha, że to dojrzewało w nim od miesiąca. Że chce wyjść i nie wrócić, ale boi się, że sobie coś zrobię. Ze tylko odpowiedzialność za mnie go trzyma. Nie wiem co mam robić, co myśleć. W tej chwili mąż wyjechał na tydzień. Nie wiem czy na niego czekać, czy się wyprowadzić?Przeczekać czy składać pozew o rozwód? Walczyć o małżeństwo? Z kim? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatez...
nie walczyc, wyprowadzic sie, pokazac że masz go w dupie, wtedy moze sam sie ocknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz o co walczyc
i przepraszam za taka szczerosc, ale jesli ktos cie nie kocha tzn., ze cie nie kocha. Nie upokarzaj sie, miej honor i odejdz. Nie pozwola soba manipulowac. To twoj maz! POwinien cie kochac, szanowac, byc z toba na dobre i na zle...wiec jesli sam tego nie chce nie zmuszaj go, bo to nie ma sensu. Jesli masz dokad odejdz zanim wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z toba
Jak nie macie dzieci to będzie łatwiej. Wszytko to takie dziewaczne. Kochal, juz nie kocha:( wiesz, nawet jak będziesz o niego walczyć a on zostanie z toba, to zawsze bedziesz pamietac te jego slowa - juz cie nie kocham... i nigdy nie bedzie juz tak jak kiedys. życze ci wytrwalosci i slusznej decyzji, ktora musisz podjac sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10m-cy zona
Myślisz, że to coś da? A może to będzie po jego myśli? Kocham go ale nie chcę żeby był ze mną z litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wlasnie jest problem
za szybko sie pobraliscie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna sytuacja...
wspolczuje:-(, walczyc mozna jezeli on tez bedzie chcial jeszcze powalczyc o Was, jak dlugo jestescie w sumie razem? powiedzial Ci dlacezgo przestal kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dlatego wlasnie powinnas
odejsc. Nie zebraj o milosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10m-cy zona
Wiem, że muszę podjąć jakąś decyzję, ale mam taki mentlik w głowie i sercu. To spadło na mnie jak grom z jasnego nieba. Czy można przestać kogoś kochać tak bez powodu, z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dlugo byliscie ze soba
przed slubem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga żono
Z dnia na dzień nie można przestać kochać - jeśli to była miłość. On cię nie kochał, jemu tylko się wydawało,że cię kocha. Proste. Ludzie żyją złudzeniami, a kiedy pierwszy czar pryska nagla wszystko staje się jasne. Nie kochał, nie kocha i już nie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyeryet
Myslisz że tylko Ty tego doswiadczylaś? Ja nie byłąm ze swoim ex po ślubie, ale mieszkaliśmy ze sobą blisko 2 lata. Pewnego dnia było jak zwykle wszystko dobrze - wspolne zakupy, wycieczka, wygłupialiśmy się, całowalismy, śmialiśmy. A wieczorem powiedział że mnie nie kocha od dawna i odchodzi. Do dziś nie wiem dlaczego. I nie miał i nie ma innej kobiety. Mieszka sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10m-cy zona
Do Amanta... Nie wyobrażam sobie jakim cynikiem albo psychopatą musiałby być ktoś, żeby przez dwa lata udawać uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z toba
a nic wcześniej nie czułaś? Jak wam się ukada w rozmowach, w łóżku, w wolnym czasie? Może ma kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termosik
pusc go wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej pani drugiej
co ja maz tez zostawil, moze ma kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10m-cy zona
Miałam nadzieję, że tylko ja tego doświadczam, bo nikomu nie życzę takiego przeżycia. W naszym związku wszystko było doskonale - wspólne pasje, spędzanie czasu, wygłupy, prezenty bez okazji, kwiaty, romantyczne kolacje, podróże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10m-cy zona
do Jestem z Tobą. Sęk w tym, że układało nam się świetnie. NO może ostatnie kilka dni, kiedy widziałam, że coś go gnębi, ale wiązałąm to z jego egzaminami i pracą. Gdy pytałam czy coś jest nie tak odpowiadał, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z toba
ale musialas cos przeczuwać? A moze on jest chory? i chce ci tego oszczędzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10m-cy zona
znaliśmy się rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z toba
Wydaje mi sie, ze on ma jakis problem. Kocha cie i to bardzo i dlatego chce odejsc. wiem ze to dziwne ale czasem tak jest. Nie chce tu porownan to bzdurnych seriali typu Magda M, ale tam wlasnie bylo podobnie, moze to byc choroba, problemy w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10m-cy zona
Do Jestem... Jest zdrowy.Nie jest gejem. Nie ma innej. Chociaż odezwała się do niego dawna przyjaciółka, która teraz jest w ciężkiej sytuacji. Ale to nie było przyczyną, może tylko jakimś bodźcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna sytuacja...
moze tez czar zakochania prysl? ponawiam pytanie czy powiedzial dlaczego przestal kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10m-cy zona
Problemów w pracy nie ma. Nie mam pojęcia przed czym chciałby mnie ochronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
rok razem- to wyjasnia sytuacje- ZAUROCZENIE SIE SKONCZYLO to nie byla milosc to byly hormony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_aa_aa
moją znajomą mąż zostawił po 5 miesięcy po ślubie byli razem 12 lat. Po prostu poznał inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10m-cy zona
Nie podał żadnego powodu. Powiedział, że to jego wina. Przestał mnie kochać i nic nie może na to poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
byliscie razem rok, po slubie 10 miesiecy- stan fascynacji trwa srednio 2 lata- wszystko sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×