Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krówka_____

Baby chodzące na solarium są obleśne!

Polecane posty

Gość potocznie to sie o takich
jak ty mowi pustostany... zachod to zachod... jesli sie mowi o Uk irlandi to sie o nich po prostu mowi, z nazwy..albo ze kraje wyspiarskie...proponuje wziac slowniczek do łapiczki i poczytać..albo obejrzec jakies wydanie wiadomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhmekhm
kraje zachodu - austria to jeszcze może i tak ale UK to ni w dupe ni w oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiczek
Zapomniałam jeszcze dodać że lubię jak ojciec robi mi ze swojej pałki dogłębne irygacje doodbytnicze i wysysa moją kupkę. Wtedy jestem lekka i zdrowa jak ptak a moja mama opala sie w solarce i tato już nie chce jej kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to chyba nie temat topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....idiotki
nie ma co z takimi PUSTAKAMI gadac,bo widac z geografii chyba 2 była,bo wolało sie na solke pójść!! A Wyspy to niby na Wschodzie EUROPY?? No to CONGRATULATIONS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaskaa
O ludzie, ale sie porobilo:D:D Dziewczynki drogie, ja tylko stwierdzam fakty. Faktem jest, ze w rodzinach patologicznych rodzi sie wiecej dzieci niz w rodzinach "wyksztalconych". Tak samo faktem jest, ze dziewczyny po zawodowkach czesciej chodza na solarium niz takie po studiach. To sa tylko fakty, a nie moje opinie, wiec dlaczego sie tak pienicie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssssssssssssssssiczek
Podszywa sie pode mną jakś łajza,ale zmienie zaraz na kolor czarny i sie skonczy!Jak napisałam wyzej:) Skonczyłam geo,wiec odpierpapier;) Ps ZGADZAM SIE Z ANANASKIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na to, i oprocz w sumie zachodu i wschodu, istnieje cos takiego ja polnoc i poludnie... z calym szacunkiem, zanim zaczniesz komus wytykac bledy zajrzyj do ksiazki... ciekawe gdzie Ty chodzilas, skoro nie znasz takich podstaowych terminow.. to sa cztery podstawowe kierunki, nie zamierzam wiec wprowadzac cie w cos tkaiego jak np polnocny zachod..bo tego juz na pewno nie ogarniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilaaaawwwyouuu
Ja jestem po studiach i chodzę! Myślę, że rodziny patologiczne nie bardzo stać na solarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....idiotki
co za tępaki!!! A ja z wami w szczególy nie wchodze,bo niestety nie wchodze,bo pogubiłybyście sie z tym wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka____
Czemu schodzicie z tematu????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaskaa
Ja jestem po studiach i chodzę! Myślę, że rodziny patologiczne nie bardzo stać na solarkę. Widze, ze czytanie ze zrozumieniem nie za bardzo ci wychodzi:O Kazdy w miare inteligentny czlowiek wie, ze w Polsce krajami zachodu nazywamy Europe Zachodnia i takze Stany Zjednoczone, takze nie kompromitujcie sie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyc to jeszcze nie znaczy cos umiec.. a do kasika ...teraz przekrecasz kota ogonem...temat nie byl o rodzinach patologicznych..z reszta do tego worka zostalam wrzucona, a Ty chyba nie masz pojecia z jakich rodzin pochodzimy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka____
upupupupupu wracamy do tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Europe zachodnia i stany...bo sa na zachodzie, sama to powiedzialas! wiec teraz sie pytam gdzie tu irlandia i Uk?? chyba ze zmienily polozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaskaa
skonczyc to jeszcze nie znaczy cos umiec.. a do kasika ...teraz przekrecasz kota ogonem...temat nie byl o rodzinach patologicznych..z reszta do tego worka zostalam wrzucona, a Ty chyba nie masz pojecia z jakich rodzin pochodzimy co? Kolejna nie potrafi czytac ze zrozumieniem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to tylko wschód i zachód mamy? a północ i południe to już nie łaska? hehe A skąd to takie statystyki, ze studentki mniej się opalają niż dziewczyny z zawodówek? Subiektywne stwierdzenie czy może jakieś ogólnopolskie badanie na ten temat zostało przeprowadzone? i co to w ogóle za bzdura? Jak dla mnie ładnie opalona dziewczyna jest 100% ładniejsza niż takie blade straszydło dlatego też chodze, dla dobrego samopoczucia, chyba każdy lubi jak się czuje z samym sobą dobrze i jak się sobie podoba, a tutaj widzę pełno zakompleksionych dziewczątek plujących jadem , żeby od razu wyzywać od obleśnych itd, a co to ma za związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaskaa
Skoro nie rozumiesz, to wytlumacze ci to jak malemu dziecku: Zachodem nazywamy kraje europejskie, ktore znajduja sie na zachod od Polski i ktore sa od niej bogatsze, czyli Wlochy, mimo iz znajduja sie na poludniu Polski, takze nazywamy Zachodem, UK tak samo. Czego ty tu nie rozumiesz?:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaskaa
Jak dla mnie ładnie opalona dziewczyna jest 100% ładniejsza niż takie blade straszydło Kompleksiki to ty masz skwarko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssssiczek
Kurczę ananaskaa dzięki,ze choc Ty miałas cierpliwosc im wytłumaczyc. A tak w ogole to sie niestety gadka zaczęła w inna stronę kierować! Dziewczyny gadamy o solce,a nie jest to forum geograficzne..yhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te umiejetnosc na szczescie posiadlam:] niektorym sie w szkole nie chcialo wcale czytac... z reszta dzieki za troske:] ale nie zamierzam sie licytowac z kims kto nie ma podstawowej wiedzy, a jako swoja obrone rzuca obelgami i chamskimi gadkami... moze jakies prawdziwe argumenty? moze jakies rzetelne oceny? czy ja was atakuje bo nie korzystacie z solarium? to jest wasza sprawa. i jak pisalam wyzej, nie bede na nikogo naskakiwac bo ktos nie lubi solarium, albo bo ktos jest zwolennikiem rozowego plaszcza a ja wole np niebieski...wiec co wam tak bardzo rpzeszkadza w dziewczynach ktore zagladaja do solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kozystajaca ..............
wasze klotnie i tak nie zmieniaja faktu ze solarium jest szkodliwe i ze laski solaryjne beda za kilka lat wygladaly starzej niz ich rowiesniczki nie korzystajace z solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaskaa
Ja juz wychodze z tego topicu, bo widze, ze solarki nie maja argumentow i zaczynaja obrazac. Jak juz mowilam mam naprawde gdzies czy ktos korzysta z solarium czy nie, ale dlaczego byc takim hipokryta i nie przyznac, ze to jest szkodliwe? To tak jakby palic i twierdzic, ze papieprosy nie szkoda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompleksiki to ty masz skwarko I znowu to samo, dyskusja iście na poziomie dbających o siebie, wykształconych dziewczyn, brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktem jest tez ze
w UK , Irlandii ,Austrii, Norwegii , Danii ,Szwecji........itd.Solarium jest poprostu niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kozystajacej
radze nauczyc sie pisac:] to taka dobra rada... co dot ych zmarszczek to wcale nie musi byc prawda, bardzo duzo zalezy od genow moje drogie..i niektore kobiety starzeja sie szybciej anwet nie korzystajac z solarium.. wiec dajcie spokoj juz...Wy tez nie wiecie jak sie zestarejecie dopoki sie to nie stanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia---> im nic nie przeszkadza...one po prostu zazdroszczą bo pewnie same by chciały chodzić a ich nie stać...po ich wypowiedziach widać że to prostaczki więc pewnie po podstawówce a takich to chyba nawet na kasę do Biedronki nie przyjmą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaskaa
niż takie blade straszydło Ja tylko znizylam sie do twojego poziomu, abys zrozumiala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annasko, radze przeczytac co pisalysmy wczesniej, bo chyba zbyt pozno dolaczylas do rozmowy, albo po prostu nie chcialo Ci sie nic poczytac..nikt tu nie napisal, ze jest to zdrowe, ale ze na pewne schorzenia ma dobre dzialanie...i tego akurat nie zanegujesz... ze ma wady to chyba tez kazdy wie, i nikt tu nie pisze ze jest inaczej.. cofnij sie do sowich wypowiedzi i naprawde sprawdz jeszcze raz kto tu kogo obraza... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprawiaczko sama sie naucz
pisac. to ze mi literke zjadlo nie oznacza ze nie znam zasad ortografii :) przeczytaj sama co napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×