Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Levrek

Jeśli rodziłyście po 30, dodajcie mi otuchy proszę

Polecane posty

Gość Levrek

Mam 32 lata i bardzo zaczynam panikować - mój mężczyzna chce mieć dziecko, ale nie teraz:( OK, trochę racji ma, tak od razu to trudno by było, ponieważ na przykład mieszkamy ze znajomymi... Nie bierze jednak chyba pod uwagę tego, że ja nie mogę czekać w nieskończoność. Kwestia dziecka i własnego mieszkania (do tego ostatniego zaczyna się przekonywać) tak nas poróżniła, że szczerze mówiąc przestałam zupełnie mieć ochotę na seks (depresja?). Budzę się rano i moją pierwszą myślą jest, że nie mam dziecka, a chciałabym je mieć. W tym tygodniu nawet obudziłam się o szalonej godzinie 6 rano, z tą samą myślą, i zaczęłam płakać. Zażartowałam sobie nawet, że może mieć albo płaczące dziecko, albo płaczącą mnie... Ale to smutny żart przez łzy. W ogóle nie jest mi do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luteinka
To ja Cie pocieszę.Mam 30 lat i nawet nie myślę o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosek w sprawie formalnej
ciężko powiedzieć ...po 30 teoretycznie masz szanse na dziecko.Ale jesli roznia Was sprawy zasadnicze to chyba nie jest najlepiej.MOj maz tez na poczatku chciał dziecko 5 lat po slubie,ale na szczescie jakos szybciej do tego dojrzał.Ja ostentacyjnie zwracałam uwage na bobasy,w koncu on tez jakos sie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luteinka
A jak myslisz,dlaczego Twój gacet nie chce mieć dziecka?Tak z Twojego punktu widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luteinka
Facet,sorki,za szybko piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
urodzilam majac 36 lat pierwsze dziecko - ciaza wyjatkowo nieklopotliwa, dziecko zdrowe, a ja jak sprzed ciazy i chce jeszcze. spoko, tylko facet to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levrek - jesli cie to pocieszy to moja znajoma urodzila bejbika majac 37 l.Drzyzga tez mniej wiecej w tym wieku wiec masz jeszcze troche czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×