Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marakujaaa

taniec brzucha najelpszy! ZAPRASZAM!

Polecane posty

Pewnie już to wiecie, ale może zacznę od początku. Mam już prawie 18 lat, 170 cm i ważę 62 kg ;/ Niby bmi ok, mój chłopak uważa, że jestem `akurat` i mnie taką kocha, ale ja jednak źle się z tym czuję. Marzę o wadze 55 kg Najbardziej jednak denerwuje mnie mój brzuch ;/ Jak stoję wyprostowana to nie jest tak źle, odstaje, ale niewiele, ale jak usiądę to jest bleee... próbowałam już wszystkiego. Przez wiele lat robiłam brzuszki (w wieku 12-15 lat) i to rzeczywiście pomogło, ale teraz..? Liceum to brak czasu i ochoty na np stówkę dziennie, aby po roku zobaczyć jakiekolwiek efekty... Ale do rzeczy... Od pewnego czasu biorę błonnik z ananasem do ssania przed posiłkami. Dzięki temu mam mniejszy apetyt i lepszą perystlykę jelit. Nigdy się nie obżerałam, ale mam kiepską przemianę materii (bywało, że kupkę robiłam raz w tygodniu ;/). Nie jem kolacji (najwyżej jakiś jogurt albo owoc) i codziennie... No właśnie jak w temacie-tańczę potocznie mówiąc taniec brzucha. Najpierw rozgrzewka (1 dzień z 6 Weidera) a potem włanczam sobie muzykę (najlepiej czarną) i tańczę do rytmu. Najlepiej tańczyć przed lustrem Mówię Wam-brak kolacji+błonnik+taniec=sukces! Także gorąco polecam i zachęcam, a jeśli macie jakieś pytania to śmiało. Mogę Wam polecić parę tytułów piosenek, przy których najlepiej mi się tańczy. To naprawdę nic trudnego. Po codziennym półgodzinnym ćwiczeniu efekty widać już po tygodniu. A co do 6 Weidera-wierzę w to ćwiczenie bo po 3 dniach zauważyłam już niewielką zmianę, ale jest to dla mnie zbyt męczące i czasochłonne ćwiczenie. A jak się ociepli to od jutra rolki lub rowerek i w plener. Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe i pozytywne
ale ja bym poprosila o jakies materialy na temat, jak tanczyc ten taniec brzucha!! jestem szczupla, 0 brzucha ale niestety.. nie potrafie sie ruszac;P czy ktos ma jakies materialy, filmiki, jak krok po kroku nauczyc sie tego tanca brzucha. Byla bym wdzieczna, pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był w marcowej Olivii
belly dance płytka dvd, poszukaj w kioskach może jeszcze dostaniesz cena ok 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teeez bym chciala sie nauczyc tanczyc:) kiedys szukalam w moim malym miescie zajec, ale niestety nie ma. nawet gdyby to nie mialabym czasu. ja poprosze tytuly:) uwielbiam czarne rytmy, ale sadze, ze dobre by tez byly rytmy z tych filmów hinduskich :D a wlasnie, na interku mozna znalesc jakies lekcje nauki tanca brzucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żadnych lekcji nie brałam. Włanczam odpowiednią muzykę i po prostu tańczę :) Ruszam bioderkami, robię kułeczka jak w hula hop wyginam się na tyle, ile potrafię i jakoś to jest :) Polecam: 50 Cent-In Da Club Alicia Keys-Karma Petey Pablo-Show me the money Timbaland-The way I are Keyshia Cole, P. Diddy-Last Night Rihanna-Don't stop the music Jeśli sobie coś przypomnę to dodam :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o czym pisze Marakuja chyba nie do końca jest bellydance.. kręcenie bioderkami jak w hula hop itd to nie belly. ja jestem raczej bardzo-początkująca ale kręcenie w belly to nie jakieś tam kręcenie ;) technika w belly jest niezwykle ważna. tu macie forum o belly są też filmy) http://www.belly-dance.pl/ w necie też jest sporo nagrań instruktażowych - Veena&Neena - bliźniaczki prowadzące zajęcia i Jiliana (taka z dłuuugimi rudymi włosami) - te moim zdaniem są najbardziej przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta. Ja nie uważam, że tańczę bellydance... Ja sobie tańczę po swojemu :P Po prostu wyzej ktoś się pytał, gdzie znajdzie takie filmiki... Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadka zeszła na belly a moim zdaniem to nie jest to co tańczysz, więc się wypowiedziałam :P ja też nie napisałam że kręcisz z hula hop - nie czepiaj się tylko czytaj ze zrozumieniem :P :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiczkaa
hehe marakujaaa --- zrobilas taki temat postu "taniec brzucha itd..." wiec sie nie dziw ze ktoś kto wie o co chodzi w tancu, probuje to sprostowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... O tańcu to ja chyba jednak dużo wiem ;] Ze zrozumieniem też czytam. Za to nie nie lubię wrednych bab, które wszystkiego się czepiają i próbują udawać mądrzejsze od innych. Przez 3 lata tanczyłam w zespole tanecznym, który sam założyłam. Tańczyłyśmy od hip-hopu po jazz. To jak przepraszam miałam nazwać to, co robię sama dla siebie? Wymachiwanio-kręcenie bioderkami? Dla mnie to jest mój własny taniec brzucha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steperrka88
marakujaaa ty jestes wredna baba i do tego pusta bellydance byl w shape w tym miesiacu i z tego co pamietam to te filmiki sa rowniez na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steperrka88
marakujaaa ty jestes wredna baba i do tego pusta bellydance byl w shape w tym miesiacu i z tego co pamietam to te filmiki sa rowniez na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vr3vgb53
ja też nie napisałam że kręcisz z hula hop - nie czepiaj się tylko czytaj ze zrozumieniem to zdanie samanty bylo niepotrzebne:O.autorka po prostu napisala, ze nie uzywa hula hop tylko sama kreci biodrami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekajcie na Ciii
ona jest ekspertką w Belly Dance ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vr3vgb53
a co za blonnik bierzesz? to jest zdrowe? ile kosztuje? jaka firma?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum xdd
właśnie wróciłam z warsztatów tańca brzucha :P kocham ten taniec i powiem wam że jak tak dwa dni z rzedu po 3 h nauki to jestem zmęczona :P nieźle ten taniec w kość daje :P podpowiem wam że najważniejsza w tym tańcu jest postawa: miednica do przodu biust w góre i opuszczone ramiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda że w tańcu brzuch można najwięcej kilo zrzucić i widać że w talii ubywa Ważna jest tu systematyczność Przyznaję ciało jest bardzo jędrnę i super mięśnie wygląda się bardziej kobieco niż po fitnesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam problem z brzuchem..
.. i zapisalam sie na kurs tańca brzucha, juz nie mogę się doczekać zajęć. Pozdrawiam autorkę topiku. I prawidłowa pisownia to włączam nie włanczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebelska34
No i jak Tobie idzie kurs ? Bo ja własnie widze ze w Perfekcie startuje grupa poczatkująca,wiec trzeba by sie wybrac.Tylko najgorzej sie boje tego ze kompletnie nie ma pojecia o tym tańcu,a mój brzuszek przypomina flaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania Ania
http://gdzietanczyc.pl/ >>> wyszukiwarka szkół tańca w całej Polsce , korzystam i polecam . Można wyszukać tu szkołę wpisując w wyszukiwarkę konkretny, interesujący was styl tańca i lokalizację, która wam odpowiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×