Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

IL - kup DZ , na bank cos znajdziesz..... tam bardzo duzo jest pracy, jak ja moja zmienialam to bylo w czym wybierac...duzo ludzi wyjezdza stad, wiec co raz wiecej pracownikow szukaja dziwnie mi tak samej w domu ..... i seksu nie bedzie .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dziewczyny, jesli juz o naszym rodzinny stronach mowa, to skad jestescie z PL, homerkowa i aero - bialystok, swinkowa -rzeszow, a reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa, musisz sobie sprawc wibrujacego przyjaciela, ktory zawsze bedzie gotowy. zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo jest takich roznic, w bydgoszczy pantofle to normalne buty na szpilce, u mnie to kapcie, czyli buty do chodzenia po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa- pamietam, ze kiedys sie na panienski wybieralas, czy ty czasem nie kupilas wtedy w prezencie wibratora?? :D:D to zawsze jakies rozwiazanie jest, krotkoterminowe coprawda, ale zawsze cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem homerkowa, wiem .... :D chociaz tak miedzy nami, on za dobry w te klocki nie byl ....najlepiej konserwatywnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, znajomi mi mowia, ze powinnam kogos wyrwac na noc, co by sie odstresowac....chyba nie moglabym na siebie patrzec pozniej .... ale z drugiej strony .....moze i to nie jest az taki zly pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze Szczytna - Mazury - tam gdzie szkola policyjna:) Zegnam sie juz kochane, maz wzywa do sypialni :P Do nastepnego razu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ze tez kiedys myslalam aby przyprowadzis sobie jakiego fajniutkiego faceta na noc ale tak jakos dzinie bym sie potem czula. No ale coz, trzeb eksperymentowac i probowac nowch rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakbym byla na Twoim miejscu to bym poszla sie zabawic ale raczej isc do lozka zeby tylko sie odstresowac to nie poszlabym :P chyba ze bym wypila za duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak sobie pomysle jak wygladala koncowka mojej sredniej szkoly i czas studiow ... a przedmalzenskie zycie seksualne....to az mi szkoda ...no ale go kochalam i jakos bylo :) dalej go kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie jest prawdopodobienstwo ze moj M by sie o tym dowiedzial?Zreszta, ja nie wiem co on robi jak jest u siebie. Mam nadzieje ze spi sam no ale nieraz nadzieje bywa zludna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Il__girl
dupcia - no zaczne od jutra, nie ma na co czekac,a Bog jeden wie ile mi zajmie znalezienie nowej pracy, a z moimi finansami i tak nie jest za wesolo, choc oszczednosci jakies mam.. samo siedzenie w domu mnie przeraza, nie lubie... wole pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewander nie wkurzaj mnie.... ja juz nie mam nikogo w lozku :( nawet sie nie mam do kogo przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo jak sobie przypomne to az mi sie goraco robi. Roznie bwalo ale zawsze mialam nad tym kontorle a nieraz naprawde ciezko bylo sie opanowac Byl taki chlopak, brat mojej kolezanki. Jak bylam w jego poblizu to normalnie dostawalam jakiegos szalu, chemia byla :) Ale nigdy w lozku nie wyladowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa - badzmy szczerzy, szanse, ze twoj M sie dowie sa zerowe :D:D aero - bylam pewna, ze mowilas o prawdziwych, bo takie sa najlepsze!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh ja tez mialam tylko jednego w zyciu zajebistego kochanka aaaa az zamiauczalam ze smutku ze to sie nie wroci...ja studiowalam w olsztynie on w wawie wieczny student, pracowal w kancelarii notarialnej...aaaaaaa co to byl za sex i przyjazn...pozniej sie zakochalam w nim i cos sie zmienilo juz...a potem w bialym w akademiku poznalam swojego meza po 9 miesiacach wzielismy slub i pourywalam kontakty..a jakis czas temu na nk go znalazlam i kurde wiem ze wciaz jest ta iskra co nas przyciaga do siebie...ale ma zone wiec delikatnie tylko go kokietuje a on do mniezawsze Kocico :D a ja do niego Kocie...wiem ze jakbym byla w polsce to by zdradzil zone ze mna i by sam nawet nie wiedzial kiedy :D a wcale nie byl super mega przystojny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja uciekam bo juro 5.30 pobudka, dobrze ze juz piatek. Kosmatych snow Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×