Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

on maja niemal wszystko na przecenie ... ja chyba jeszcze dzis podjade zobaczyc :) bo jak bylam w niedziele , to bylam z kolega i nie chcialam zeby umarl z nudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale ledwo zywa. Jakis ciezki dzien byl. Swinkowaaa- wytrzezwialas juz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, ja w sumie to pijana dzis nie bylam, tylko totalnie niewyspana :D zdecydowanie musimy wcielac w zycie plan....wiecej snu ! mmniej % :D ale weekend udal sie swietnie, niemal wcale nie myslalam o ex i jego nowej lasce do seksu :) i ogolnie swietnie sie czuje, wygladam niezle :) schudlam, urosly mi paznokcie .... i co najwazniejsze nie zmniejszyly sie piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w koncu moge zaczac podrywac facetow na nowo :) kurcze normalnie juz zaczelam chyba..... pol dnia flirtowalam dzis z takim klientem w pracy :) taki jest fajniutki .... tylko w trakcie rozwodu....ale w sumie, co mi przeszkadza..... dobry sex nie jest zly :) a ja i tak nie szukam milosci zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze, ze obydwie kolezanki niezle w weekend balowaly :):D ja nie pamietam kiedy cos mocniejszego pilam, aaa.. zaraz, zaraz kilka ladnych tygodni temu golnelam margarite w reastauracji, niezle mnie zakrecila :D, bo ja bardzo malo pije swinkowa- kupilas cos jeszcze na przecenie? homerkowa - nalezy ci sie odpoczynek kobieto zabralam dzis malego do dermatologa, chociaz mielismy app. czekalismy 1,5 godz. bo lekarz mial opoznienie, myslalam ze sie tam wykoncze, bo ile mozna zabawiac malucha w malej poczekalni totalnie nie przystosowanej do malych dzieci 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja wcale ale to wcale nie wypoczelam. Normalnie czuje sie jakbym caly weekend pila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co kupilam.... walizki rozowe $50 z $280 spodnie biale $7.99 z $39.99 spodnie khaki $ 9.99 z 49.99 sukienka $10 z $49.00 chwiloo wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super, nic nam kobietkom tak nie poprawia humoru jak zakupy :) ja uwielbiam latac po sklepach, tylko psiapsiolek brakuje, co by cos doradzily, bo maz zawsze powie: i w tym ladnie i w tamtym tez :P nie mozna liczyc na konstruktywna krytyke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ex nigdy ze mna nie byl na zakupach :( ogolnie nigdy nie byl ze mna tam gdzie ja chcialabym isc .... teraz chadzam sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam to szczescie ze moj M uwielbia zakupy potrafi doradzic i jest szczery. mowi prosto zmostu ze cos mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa zawsze mozesz je uzyc jak pojedziemy na Fl na wakacje :) ja tez mam rozowe walizki z VS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie trafilo...wstukalam na pale numer gg .... jaki fajniutki mi sie facet sie odezwal , az milo z kims sympatycznym pogadac :) mam pytanie, nie macie moze jakichs zdjec, co bym mogla was zobaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a moze By tak na nk sie pododawaly???:P w koncu znajomi to znajomi...kazda by wiedziala jak wygladamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa - ja jestem w usa troszke krocej niz ty i powiem ci, ze nie wyobrazam sobie powrotu do pl na stale. Moge tam pojechac, odwiedzic.. no ale kazdy jest inny. 5 lat tutaj to dlugo, myslisz ze jestes gotowa na powrot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×